prison break? more like prison stress

18. may 2017 at 19:33 | evil spirit |  diary
mistrovství je jedinej time v roce, kdy valím do sportu. jinak jsem velice nesportovní člověk, ale jakmile jde o hokej tak well well bring it on bois im a pro fam. dab.
akorát dneska bych se na to radši nekoukala.... rip us.

hokej ale není jediná věc, co mě za poslední dny šíleně stresuje. jsem teď in korea mood a pořád jsem sledovala nějaký korejský doramy, takže jsem skoro zapomněla, že existujou i jiný dobrý seriály. lol.
spolužačka mi nedávno doporučila prison break and. i. have. never. been. more. stressed.
nemůžu vystát, když lidi ve filmech a seriálech /a vlastně in real life/ chodí někam, kam nesmí a dělají něco, co nesmí. of course s tím, že když je někdo chytí, tak celej jejich life je pak v prdeli. prostě to psychicky nezvládám, nemůžu se na to koukat. stress intensifies and i cant hadle it.
blbý, že tenhle seriál je jenom o tomhle lol. útěk z vězení rite? zahrnuje to spoustu zakázanejch věcí a míst s neustálou možností, že vás někdo chytí. kdyby scofield nebyl tak hot, asi bych to vzdala.... joke. ten seriál je fakt úžasnej, všechno je tam promyšlený jako sviňa, super herci, miluju to. bUT THE STRESS THO

AND TODAY IT JUST GOT WORSE
za prvý moje lovely eomma maturuje, takže jsem stressed s ní. za druhý hokej again. za třetí vyšel trailer na novej star trek and i feel like i won't get out alive. za čtvrý luhan je v praze a já to zjistila až dneska.
so guess kdo se rozhodl vytáhnout svojí not-kpop-freind zítra do prahy na lov luhana?
yep.
thats what i did.
nepočítám s tím, že ho fakt potkáme. ani trochu, i když by to bylo aju najs /( ͡° ͜ʖ ͡°)/, ale dlouho jsem se neprošla po praze u kno

also my precisous noona mi v sobotu předala plakáty, co měla doma a potřebovala se jich zbavit. i. am. dead. jsem moc chudá na to, abych si mohla dovolit mega plakáty s exem, takže bez ní bych do konce života neměla nic lol. /dostala ode mě in return lízátko a gumový medvídky, co vlastně nebyly medvídci ale trolové... wow i really should treat people around me better/ ale měly jsme fun. připadala jsem si vedlě ní jako malý dítě, který jeho mamka musí ochraňovat. není to tak, že se nevyznám v praze, jenom se nevyznám v praze, takže potřebuju constant help. so thank u for taking care of me, noona.
ale byla jsem taky sad, protože druhá půlka naší squad zůstala stuck v brně. jakože cool dildo lidi but i miss u.

a teď funny story, kterou jsem už vyprávěla kde to jenom šlo, ale na blog jsem nejspíš zapomněla. a když ne, tak je to fuk, protože je to still relevant af.
objednávala jsem k. k narozeninám overal jednorožce. s tím ještě mikinu s exem a bts, což bylo zase pro mě k narozkám. mikiny dorazily v pohodě asi po třech tejdnech, ale ten overal pořád nikde. k. měla narozky a já jí musela říct, že zatím pro ni nic nemám, ale že to určitě dorazí. o měsíc později mi volal táta, že ten kdo to posílal byl podvodník a že mu ebay bude vracet peníze....deprese. stres. frustrace. smrt. prázdnota. lol.
byla jsem z toho vystresovaná a nevěděla jsem, co jí mám místo toho dát. well nějak jsem to pak přestala řešit a voala můj problém se vyřešil sám. asi dva týdny po tom, co mi táta řekl, že to nedojde mi volal znova s tím, že mu jednorožec přišel.
how.
seriously how.
doteď nechápu, jak je to možný, ale vlastně to mám zadarmo rite, takže si fakt nestěžuju.
*dabs*

also dneska jsem se rozhodla poprvý v tomhle roce využít pořádně svůj advanced lit af balkón a spát venku. s broukama. pavoukama. zimou. s možností, že spadnu dolů a moje mrtvý tělo pak sežere náš pes....
....
well.
i'll get going.


baiiiiiii ^^
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S c a r s S c a r s | Web | 19. may 2017 at 11:51 | React

lol, koukám že to nadšení z prison break tě ještě neopustilo :DD ale sama přiznávám, že je čas od času dobrý se mrknout na nějaký americký seriál, když člověk moc dlouho sleduje doramy.

also, už aby v konečně odmaturovala...jsem z ní stressed as fuck, jakože not good for my health :D and u are welcome, jsem ráda, že jsem se zbavila plakátů a navíc jsi se mnou přežila nakupovaní. :DDD im very very grateful, precious! ♥

boha a to story s ebayem, tak ještě že to dobře dopadlo a ještě ke všemu to máš zadarmo. takový výhodný nakupování! :DDDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama