i wonder what's park chanyeol doing

1. may 2017 at 20:37 | evil spirit |  diary
so this is take two because shit happened and everythig i wrote five seconds ago got deleted.
yep.
i love life.


bighit strikes again.
i MEAN LOOK AT THIS HOW FRICKEN WEIRD AND BEAUTIFUL I LOVE IT
/za devět dní vyjde celý mvčko. u know what's coming/

někdy si říkám, že ta pomyslná hranice mezi láskou a nenávistí je fakt šíleně tenká. jsou tu i momenty kdy se ptám, jestli taková čára vůbec existuje, zvlášť když dojde na kpop a obecně na fandomy. like, don't get me wrong tho, i love everything i love /it makes sense, trust me/ but i also kinda hate everything i love, you feel me? it's frustrating.
jsou tu věci a lidi, co mě utvrzují v tom, že ta hranice existuje- že buď něco miluju nebo to nesnášim. třeba cédéčka nebo park chanyeol. ten kluk je pro mě vyloženě na "love side". žeru ho. he's the sun of universe. i could watch him do some stupid shit and being the adorable dork he is, for ever. there's no doubt, he only brings joy to me. .... ..... .. im seriously crazy.
jenže, aby to nebylo eazy, můj život je plnej věcí, který tuhle hranici mezi láskou a nenávistí úplně boří. li.te.ra.lly.
instantní nudlový polívky. totálně boží věc. uctívám toho, kdo je vymyslel. ale jsem z nich ve stresu. jak to mám sakra jíst, aniž bych s tím pokaždý zasvinila celej počítač? mohl by mi někdo napsat jak moc silný jsou ty flavour balíčky, protože i swear to god, někdy bych do jedný misky narvala deset pytlíků a furt by nebylo nic cejtit a někdy se mi tam vysype miligram a už to začíná ožívat and it's ready to kill. someone give me answers. also, psaní slova instantní je pain in the ass. /99% percent chance i made a mistake./
poutě. miluju je. adrenalin, lidi, estetický světla and shit... prostě totální odvaz. ale jak je možný, že pokaždý /im telling you, every fakin time/, když na nějakou atrakci sednu, tak mám regrets? prostě prvních deset sekund po tom, co se to rozjede lituju, že jsem na to vlezla. to be fair, když se pak odpotácím pryč tak jsem neskutečně happy a říkám si, jak jsem vůbec mohla pochybovat...
alkohol. o tom snad ani nemusím, right?

ani nevim, co je můj point. možná to, že jsem confused. nebo to, že věci, který miluju mi ničí život. i mean- fandoms rigt.... they can go fuck themselfs. or they can fuck me i never know. that's where all the confusin starts.
well, whatever.

also, this happened today and im crying.

now that i think about it, kpop and bands can fuck with me as much as they want to. i dont really care. i love the pain.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 neweresth neweresth | Web | 2. may 2017 at 18:23 | React

Mě se líbí ten kontrast - milovat a nenávidět. Mám pocit, že někdy sama sebe mám ráda a někdy by stálo za to mě zničit. Každý den se člověk cítí jinak (asi).
Heh, jo, minulej rok jsem z nudlových polívek žila, letos bych si ji asi ani nedala, co jsem si vytvořila blok (v hlavě) vůči lepku, na jedna stranu good for me, but mám strach jíst i bezlepkovej chleba. Hha. Mmm, pvris jsem ještě neslyšela, ikdyž to na mě už párkrát na youtube vyskočilo. Asi bych měla. Upřímně, někdy bych chtěla vědět, jaké to je být členem fandom - já prostě neumím být nějak odevzdaná něčemu, že bych tím žila.

2 V✧*・ V✧*・ | Web | 2. may 2017 at 22:33 | React

park chanyeol is doing some weird shit right now. i mean, obviously, he always does.
hej to s tou hranicí jsi popsala fakt hezky. like damn son (...cringe intensifies...), it made eomma emotional im-

3 Den Den | Email | Web | 9. may 2017 at 17:35 | React

Můžu jen říct, že ta celá japan verze MV BS&T je ještě víc trippy, než jsem očekávala?! So many colours, i love it!! ^3^ Jinak to s tím nenávidět/milovat mám něco trošinku podobnýho - když řeknu o něčem, že je to pěkná sračka, tak tím samozřejmě myslím, že je to ta nejvíc božejší věc v celým vesmíru... you get me, right? okay, I'll shut up now.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama