April 2017

HOLLAND 2017

23. april 2017 at 20:28 | evil spirit |  diary
so, the summary of how it went down in netherlands...

když jsme minulej rok v září jeli do anglie, tak jsem se mega těšila a balila jsem už pomalu tři dny dopředu. teď mi to bylo celkem jedno, i když v den odjezdu jsem chytala celkem nervy. well, shit happens.
nijak extra jsem teda do holandska netěšila, ale nakonec z toho vyšlo, jako jedena z nejlepších akcí, kterejch jsem se kdy účastnila. long stor short- it was fricken awesome.

cestou tam jsem spala asi tak jednu hodinu někdy ráno, takže stejně jako v anglii, jsem byla první den úplně mrtvá. naštěstí jsme neměli moc nabitej program- celý dopoledne jsme byli na univerzitě ve venlu a pak už jsme jenom přejížděli do volendamu, kde jsme měli rozchod a pak do haarlemu, kde bylo ubytování. najs.

keukenhof byl aju najs. mimo kupy estetickejch kytek tam byla i kupa estetickejch kjut ejžns, takže jsem nevěděla, kam mám koukat dřív. dala jsem si tam hranolky a spadla jednou nohou do vody. *dabs*
další na prgramu byl skanzen, kde jsem snědla instatní nudlovou polívku almost died without them, lezla na mlýn a pak jsem failovala při cestě zpátky. note: holandsko má bitchy schody. like pretty much everywhere.
objevili jsme i něco jako kaufland a dobře půlka naší třídy si nakoupila krabice s capri sone. jakože legit vážně krabice. lidi na nás koukali jako na idioty, ale divte se- bylo levnější než u nás. o jedenáct korun plz.

třetí den byl celej v amsterdamu. byli jsme v muzeu anči frankový, na trhu s tulipánama a trávovejma semínkama, muzeu van gogha, na hafo drahejch palačinkách a nakonec jsme celý šťastný odpoledne objevili káefko, sežrali mega kýbl s hranolkama a završili to nákupem v primarku. what's not to love, right?

tohle všechno bylo strašně fajn, ale ještě lepší byly večery na hostelu. ten byl btw taky aju najs. většina naší třídy se sešla na jednom pokoji a celej večer jsme dělali kraviny, jedli hromady lentilek a druhou noc taky pili naše džusíky, co jsme nakoupili.
bavili jsme se o celkem private a deep věcech a přijde mi, že tuhle část třídy to hrozně stmelilo dohromady. bylo to fajn.
samozřejmě, naše třídní se zase stihla ukázat v nejlpším světle, ale nenechali jsme se tím rozhodit. užívali jsme si to a popravdě se nikomu z nás ani moc nechtělo domů.


holandsko je jednoznačně jedna z nejvíc chill zemí, kterou jsem kdy navšítvila. každej tam hulí, usmívá se, pomůže vám... je to tam fakt super. chtěla bych tam bydlet.
až na ty kola. těch je moc, jsou nebezpečný a hafo otravný.

also theres this official crack video i made:

i've had enough metro rides for another twenty years

12. april 2017 at 20:49 | evil spirit |  diary
so im back with my regular shit.

dneska se dělaly přijímačky, takže celá škola musela někam vypadnout.
naše třídní se rozhodla, že nás vezme do zoo and i was like ok why not aj lajk enimlz sign me up. well, to jsem ještě netušila, že nás učitelka zase jednou totálně vyjebe.
řekla nám, že vstup nás bude stát padesát korun.
přišli jsme tam s doměním, že objednala nějakej skupinovej lístek nebo něco takovýho...
ani hovno, my frineds.
ona si myslela, že happy monday /což je jedinej den v týdnu, kdy to stojí těch padesát korun/ is everyday.... wELL IT FAKIN ISN'T. ne jenom, že spousta z nás tam neměla moc peněz, protože sme s tím nepočítali, ale ta učitelka se nám za to ještě ani neomluvila. like.... is u for real? fakt jsem byla naštvaná. vždycky beru věci v klidu, ale jakmile přijde na ní, tak jsem ready to slap a bitch.
ještě, že na mě dneska vůbec nemluvila.



další gól byl, že jsme tam museli bejt nesmyslně brzo a já tak kvůli tomu musela vstávat ve čtyři ráno a jet do prahy s mámou, protože autobusem bych to nestíhala.
za dnešek jsem třikrát jela trasu bohnice-zličín. nechtějte vědět, jak je to možný. legit jsem projezdila víc peněz, než jsem projedla a to je fakt co říct.

but to the brighter side...
když výlet v zoo skončil, vrátila jsem k mámě do práce a odtamtud jsme jely metrem na zličín. /i wanted to die./ trošku jsme nakupovaly a mám nějaký nový trička a ultra soft světřík, ze kterýho mám hroznou radost. protože není za moje peníze ok where is the lie



ale jsem za dnešek úplně mrtvá.
za víkend jsem totiž naspala asi tak pět hodin, protože táta mi zaplatil filmoru a já jsem pak dva dny stříhala videa a dělala s tím různý blbosti.
jako třeba tohle:





















nebo tohle:





















nejsou perfektní. je v tom hodně chyb a věcí, který ruší, ale byl to spíš jenom takovej pokus.
btw jsou to "trailery" k mým povídkám. ok. selfpromote lvl me.

no a kvůli tomu jsem spala tak málo. abych pravdu řekla, se mi nějak extra spát nechtělo, nebyla jsem vůbec unavená a vydrželo mi to až do včerejška.
no dneska to na mě padlo jak metorit a jsem úplně vyřízená.
so im gonna go watch some exo on crack...

baii

go away sun

2. april 2017 at 15:45 | evil spirit |  diary
so, the summary of my life:
yeah, thats pretty much it.
ve vedlejší vesnici otevřeli novej šamanskej obchod, /vietnamci plz. u nás se tomu říká šaman/ //nejdřív to byl ťaman a pak to z toho nějak vzniklo...well// a vždycky když mamka veze bráchu na trénink, tak jedu s ní, abych si tam mohla jít něco koupit. mají tam strašně moc věcí, fam. je to jako v ráji.
takže poslední dva tejdy žiju na instantních nudlích a pitíčkách pro malý děti. thats what i call a lifestyle.


blonďatá mě už nudila.
původně jsem chtěla světle modrou but obvsly something went wrong.
hodila jsem přes to šedou a pak ještě znova modrou a vzniklo něco, čemu řikám odstít oceán. like how cool is that?
mám v plánu to barvit teď někdy znova. ještě nevim jak, ale chci zůstat u těch modrejch a šedejch odstínů. /bc i look badass. fear me kids./





hrozně ráda nosím černý blečení.
for obvious reasons-je to cool, marshmallow jako já pak vypadá badass af, everyone automatically assumes that you are ready to fight so they dont bother you.
teď, ještě když mám tu novou barvu, tak to spolu vypadá fakt krutě, ale sun does not approve. v pátek jsem se legit málem uvařila.
like how is this even possible? ve čtvrtek bylo ještě dobře, sice jsem musela podstoupit jízdu autobusem, ve kterým se topilo jako o život, ale venku bylo fajn a mohla jsem mít svůj novej korea-like kabát. a pak something went wrong a v pátek bylo vedro jako prase a já ho musela sundat.
like how? from 0 to 100 real fakin fast
ještě jsem si v ten den byla koupit vychlazenej ovocnej salát, /protože nějak musim vybalancovat ty insta nudle k obědu a večeři a nesquick kuličky ke snídani. hešteg healthy/ a hrozně mě štvalo, že je takový vedro, jelikož jsem musela držet v ruce ten kabát a nemohla jsem jíst za chůze, /problem: i was hungry af/ a taky ten salát už po chvíli nebyl chlazenej, ale vařenej. which was disappointing.




but to be fair, během toho, co jsem s kamarádkou seděla na zastávce, k nám přišel nějakej borec a dal nám malinkou colu v plechovce zadarmo.
a ta byla studená až moc, but it made a perfect combination with my salát.
hešteg blessed lifeu

no a abych ten tejden zakončila s grácií /haha/, tak jsem se šla opít na oslavu k.
přišla jsem tam bez dárku, protože ebay is still being a bitch, takže jsem alespoň doma vzala nějaký pití a bramůrky.
bylo to tam děsně fajn. nejspíš jsem zase byla ten, kdo se nejvíc střískal, ale co. yolo. had to let it out. k. upekla kuřecí stehýnka a já jsem u nich seděla celej večer a jedla jsem k tomu jahody se šlehačkou. ještě zapít fernetem a jsme good, ok. překvapivě mi po tom nebylo špatně.
pouštěla jsem jim bts a nikdo neprotestoval.
bylo to o dost lepší, než ten silvestr. nebyla jsem tolik opilá jako tehdy, bylo tu lepší jídlo a pití a hlavně lepší lidi.
o dost lepší lidi.
i wanna cry. why do i wanna cry... seriously, evil, dont get sentimental

baiiii