March 2017

monsta x goes emo /idk/

22. march 2017 at 20:31 | evil spirit |  music
so yeah first of all, today is 22nd of march aka the day when all emos unite and cry together. including evilspirit. so just be ready bc im hella emotional.

also lot of czenglish goin on in here


pokud byste o mě měli něco vědět, tak je to rozhodně to, že jsem tru emo in heart and soul. a mcr je skupina, která jde vždycky první. i před exem and you know i love that ish.
ani nevím, proč je mám tak ráda, it just kinda happened. killjoys byl můj první bandom, do kterýho jsem spadla and let me tell u that hole is deeper thank khole. and khole is deep af. deeper than any of us would like.
mám s nima spojenou hromadu vzpomínek a vždyck když se k nim po nějaký době vracím im getting hit like it's the first mothaeffin time.
neskutečně mě mrzí, že se rozpadli. i když to na jednu stranu chápu. pro kluky to byla ta temná část minulosti, nad kterou museli udělat tlustou čáru, aby se konečně mohli vyhrabat na světlo. unfortunatelly this thick line was like a rope that tied around our necks and has been strangling us ever since.
nejsem úplně over it, pořád doufám, že třeba...někdy...možná...snad..., ale něde deep vím, že je to lepší tak, jak to je teď.
but to the brighter side:what can i say? it's beautiful.

na monsta x mě navedla eomma a já jsem very grateful. nejsem tak deeply in love jako s exem, ale jsem sure, že to přijde, protože tenhle song je perfektní a celý nový album je fakt pecka. i love every single song, that seriously doesn't happen that often.
nejspíš už jsem ve fandomu, jenom si to pořádně neuvědomuju. borci válí fakt perfektně hlavně přes moje hearteu. nechápu, jak jsem bez těhle shitů mohla bejt celej svůj dosavadní život. sice mě to stresuje a vnitřně ničí but i love the pain ya know.


tenhle song tho. mám ho na repeatu od včerejška a nějak se mi nechce ho sundavat.

krom mýho internal dying se nic moc neděje. máme konečně klidnej týden bez testů, takže se dost flákám. i když je pravda, a to se musím pochválit, že celkem dost píšu. taky jim víc instantních nudlí, než je zdravý...
yolo.

zapnula jsem si na spotify daily emo mix a hraje tam welcome to the black parade. im ready to hang myself and cry.

baiii


i hate ebay.

18. march 2017 at 16:40 | evil spirit |  diary
so im here again with pretty much nothing

its period time and my whole body is failing me. im crying way more than i should.... i wand food and grean tea. and sit infront of a fireplace and stare into it for hours.

celý jarňáky jsem čekala a doufala, že mi konečně přijde balíček z ebaye. nepřišlo nic.
teď, o týden pozdějš, jsem zase u táty a byla jsem si jistá, že už to tu bude a zase nic. i know its childlish but i really want it. těšim se na to jak sviňa. why is it taking so long?
im too emotional.

I can be nice but don't test me
I can get wicked

you know here's the thing about this song- i've came across many lyrics mvs and they're not always the same, especially in this one part /which i adore so much/ "stick to cons cause the devil wears prada.' majority of the lyrics mvs use this word 'cons', and i don't know if he's really saying it but it doesn't matter because all i can hear is 'stick to korse cause the devil wears prada' and it honestly makes much more sense.
so remember kids, stick to korse.


vážně dneska moc brečim. koukala jsem na moon lovers a probrečela jsem skoro celej díl. teď mě rozbrečela i reklama na yt. hormony....

když už jsme u complaining... strašně mě bolí záda. včera jsem se protahovala a člověk by čekal, že by mi to mělo pomoct, ale ouha... ještě jsem to zhoršila. this is why i dont do excercise tho

spolužák mě ve středu pozval na nudle. čínský plz. he knows how to get me tho. a nebylo to tak, že by za mnou přišel a zeptal se, jestli bych nechtěla jít na nudle... which would be cute. ale přišel za mnou like a boss a doslova mi oznámil, že jdeme na nudle. like no otazník i mean... what...
him: u better get ready imma treat u some noodles
me: ....
me: k
me internally: damn boi this shit i like

so obvsly i was happy. nudle zdarma whats not to love tho

celkově se mi tehle tejden cele dařilo. čekala jsem, že to bude po prázdninách horší. ono to přijde
povedly se mi dvě cool věci. dostala jsem čtyřku z matiky, ale ukecala jsem to na trojku. *dabs* měla bych i dvojku, kdybych nebyla stupid a dosadila si to správný číslo.. well nevermind
a dostala jsem jedničku z češtiny. like what i wasnt ready abych byla honest, tak jsem se to moc neučila a byla jsem přesvědčená, že to bude fail, ale something happened a mám jedničku. a to jsem na jednu otázku odpověděla špatně. i dont get it.
ale nestěžuju si tho

už začínám přemýšlet o letošním halloweenu. obvsly zas budu dělat halloween month a chci aby to bylo něco odlišnýho od minulýho roku. nevim, proč o tom mluvim, protože stejně neřeknu, co to bude dokud nebude říjen, but i guess you should get ready...
taky nejšpíš budu mít halloween month i na vodpedu. so you really should brace yourselves...

evil spirit's out!
baiii

its my birthday send memes

12. march 2017 at 21:35 | evil spirit |  diary
wohouuu im back hoez
im kidding u not hoez you my precious fam

its been a long time, right? well let me tell ya what i was up to.

celej tenhle týden jsem měla jarní prázdniny a trávila jsem je u táty. přijela jsem v pátek, sedla jsem na gauč, zapnula notebook a celý čtyři následující dny jsem koukala na dramata. dokoukala jsem hwarang a brečela jsem jak moc cute to bylo. konec se jim fakt povedl, nevím kdy jsem naposledy viděla něco podobnýho. my heartu was in physical pain
pak jsem střídavě koukala na moon lovers stále nemám dokokaný but blížim se a na legend of the blue sea. to jsem měla shlídnutý během dvou dní a well we'll talk about that later
pak přijela moje writing soulmate z. a shit went down. koukaly jsme na nějaký movies a udělala jsem jí kpop maraton včetně cracků obvsly, ale většinu času jsme strávily nad writing sessions. to bylo super, sedly jsme si každá ke sýmu notebooku a vzjemně jsme se snažily donutit něco psát. to be honest, fungovalo to skvěle, tolik jsem toho od vánoc nenapsala.
so yeah check out my wattpad bois
but dont worry, byly jsme taky venku. půl hodiny jsme seděly na skále, já si fotila žárovku a pak jsme dělaly hrozně estetický fotky na rozbitejch schodech. that was cool, fam.

idk what i was doing in here but okay whatevzz

DREAMS COME TRUE, FAM.

dab on it like a pro

ani nevíte, jak jsem byla happy, že jsem mohla potkat svojí squad. not gonna lie, byla jsem od rána hrozně nervózní a doteď nechápu z čeho. vážně jsme všechny meant to be, skoro mě to až děsí.
funny, kdyby se moje emo trash ass nerozhodla založit si blog, nikdy by se to nestalo. neznala bych scars, neznala bych svojí precious mommy a její lit af batman sister aka my parter in crazy kolotoč rides. im just so grateful guys im gonna cry
yeah matějská byla lit af. utratila jsem tam moc peněz, ale víte co eff it #yolo
skoro jsem brečela, když jsme se loučily.
se scars jsme potom ještě narazily na korejskej obchod so obvsly we went in. koupila jsem si rámen a kokosovej drink and let me tell ya it couldnt be any better. well it actually could be- with my eomma *sobs*

dneska mi mamča přivezla ze sapy dvě plechovky litchi pití, tak jsem jednu dala bráchovi a koukali jsme u toho na exo next door. lepší narozky jsem ani mít nemohla.
taky jsem dostala kaktus, co vypadá jako smol precious bunny so obvsly im very happy

baii