January 2017

24/1/2017

24. january 2017 at 19:10 | evil spirit |  diary
víte co úplně zbožňuju? /note the sarcasm/
naší třídní.
a to hned ze dvou důvodů- za prvý, mi dala na přeložení dopis od nějakýho děcka z indie a je to fakt extrém. není to tím, že by neuměl anglicky, to vůbec, ale je to taková ta forma angličtiny, co se strašně špatně překládá do češtiny tak, aby zněla normálně a ne jako když to přeoží google. takže strugglím. nějak nedokáže pochopit, že moje angličtina pochází ze špatnejch americkejch seriálů, mímů a čtení smutu, ok, nic komplikovanýho mi nedávejte plz
a za druhý, úplně žeru ten její přístup k předávání informací. /měli jsme si vybírat semináře a ona o tom ani nevěděla, dozvěděli jsme se to z nástěnky den před nahlašováním.../ ale to je teď už jedno. na školu nám možná, teoreticky spíš ne ok přijede učit nějakej týpek z ameriky a ona pověřila naší třídu tím, abysme udělali """""reprezantativní video""""" ona potřebuje naší školu ukázat v nejlepším světle a svěří to nám, chytrý, vážně, tleskám ženská. takže dneska si V. přitáhla do školy stativ a natáčely jsme. a během toho natáčení jsme zjistly, že z naší třídy o tom ví asi tak tři lidi, protože madam třídní o tom nikomu neřekla a největší gól byl, když jsme přišly za ředitelem, aby nám něco řekl anglicky do toho videa a on se zeptal jakejže chlap se má přijet, že o tom nic neví. .... ........ . ... chápete to sakra? jako co to je ty vole.... že o tom neví pomalu celá naše třída bych nějak zkousla, ale že to neví ředitel? ředitel ok ře di tel. fakt nechápu. alespoň zástupkyně to věděla.

stěhování pokoje jde tak nějak bez komplikací. což se divim, protože obvykle je to takovej chaos, že by se jeden zbláznil. ale problém musí bejt vždycky alespoň jeden, bez toho to prostě nejde. teď se jedná o mojí vymodlenou komodu s šuplíkama je goalz af, měli byste ji vidět, strašně dlouho jsem ji chtěla a do tohohle pokoje pasuje naprosto perfektně jakože fakt perfektně, budu brečet, ale mamka si myslí, že to možná neunese strop, protože tahle místnost nebyla dělaná na těžký věci a tahle potvora váží fakt hodně. takže jí možná budu muset dát pryč. *cries*
práce tu mám ještě hafo, potřebuju převěsit světýlka a plakáty a přestěhovat věci do šatny. aiiish no time for kdramas

musim dokoukat remember a startrek. a yuri on ice. a dopsat áftrlajf a začít konečně ty ostatní věci, co jsem si naplánovala.

why do you read my blog, its honestly so random. it wont give you a shit, no deep thoughts, no great stories, no artistic photos, just evilspirit being the weird kid she is.

baii

afterlife part 11 1/2

22. january 2017 at 10:02 | evil spirit
sup boiz
napsala jsem tuhle kapitolu hrozně dlouhou, takže pro dobro všech to rozdělím na dvě části. ok ok. ok
enjoy ^^

i am moving guyyyys

16. january 2017 at 20:09 | evil spirit |  diary
haii ^^
/let me cry okay, this song is beautiful/

písemkovej týden jsem úspěšně přežila. nebylo to vůbec tak hrozný, jak jsem si myslela, dokonce jsem měla i čas na psaní. jen tak btw už mám na vodpadu přes sto přečtení. měla bych to nějak oslavit, jsem z toho fakt happy.
když jsme u toho psaní- byla jsem domluvená se Z., že se někde sejdeme a konečně se dokopeme k tomu, něco spolu napsat. tenhle víkend u mě přespávala a samozřejmě jsme vůbec nic nenapsaly a celý dva dny jsme čuměly na filmy nebo vedly hrozně deep konverzace o vztazích jinejch lidí. bylo to fajn. /nechala mi tady křupky. ^^/ ale jednou to prostě uskutečníme. máme v plánu dva úplně krutý příběhy, jsem na nás dvě vážně pyšná. jenom to zrealizovat no...

budu si stěhovat pokoj. ten co mám teď je takovej maličkej ale damn cute tho a mojí mamce se hrozně líbí. taky potřebuju větší skříň, kterou bysme museli koupit a bylo by tu pak ještě míň místa, takže se budu stěhovat do větší místnosti. nechce se mi ten můj stávající pokoj opušťet, ale ten novej bude mít hned několik výhod- za prvý je větší a budu tam mít víc místa na knížky a plakáty. za druhý má balkón a to je goalz af. a za třetí se nebude muset kupovat skříň, protože hned vedle je malinkatá místnost, která mi bude sloužit jako šatna. až se z toho vyklidí bordel no... zatím ta místnost slouží jako pracovna, sklad barevnejch papírů a podobnejch věciček a nemá dveře, ale to se všechno udělá. těšim se, ale zároveň mi tahle jeskyně bude chybět. *sobs* mamka si z toho tady udělá pracovnu a vlastně se "obsahy" těch dvou pokojů jenom prohodí. chápete to já budu mít balkón a šatnu, to je jak z filmu omg what

takže tenhle tejden budu dělat bordel. ne, u nás nikdy nemůže bejt klid.


o víkendu jsem si psala deníček. strašně dlouho jsem to nedělala a bylo to divný, vymněnila jsem počítač a klávesnici za papír a inkoust protože propisky jsou moc mainstreem. docela dost jsem se rozepsala a myslim, že v tom budu pokračovat. je to takový uvolňující cringe cringe cringe. no, but for real tho- zjistila jsem, že toho mám vlastně dost, co říct. a vím, že bych to mohla dávat na blog, ale bůhví proč, když to píšu na papír je to jiný. jde to snáz. blog je takový místo, kde si vylejvám svůj "zevnějšek", každodenní věci a moje nálady, nic extra deep. ale včera jsem na papír vypsala kus svýho nitra. a to na blog nejde. jsou to věci, který o mě neví ani K. a tak to má asi bejt. každej má nějaký svoje tajemnství nebo kus jeho já, kterej nikomu neukazuje. něco, co má význam a smysl jenom pro něj samotnýho. teď zním jak tyler joseph, pardon me boiz. chci v tom deníčkování pokračovat. třeba jednou, až budu chtít, aby mě někdo doopravdy poznal nebudu mu nic říkat a jenom mu dám přečíst ty stránky. už teď je tam toho o mě až moc. a to jsem psala jenom jednou.
ten inkoust je aesthetic af tho

*sighs*

baiii

Výsledek obrázku pro exo lotto gif
lIPSTICK CHATEAU

k im out

afterlife part 10

12. january 2017 at 19:10 | evil spirit
helou boiz and girlz
enjoy
pls

misadventures of evilspirit aka kalba na hajzlíku

8. january 2017 at 13:17 | evil spirit |  diary
wohou dva články v jeden den, co se děje...

hudbu jsem slyšela už z venku to jsem stála alespoň sto metrů od baráku.
vleza jsem dovnitř, pozdravila se s L a objala ji. L. byla honestly můj jedinej záchytnej bod večera, protože K. tam nebyla.
chvíli jsme něco jedly a hledaly záchod. pak jsme si se zbytkem holek připily panákem griotky.
po čtvrt hodině jsem zjistila, že cédéčko se kterým jsem se dělala tři hodiny a byly na něm největší pecky, jim nešlo přehrát a taky, že někdo sežral všechny gumový medvídky. no začínalo to prostě perfektně.
s L. jsme se rozhodly, že si dáme skleničku /kelímek actually/ morgana s colou. já jsem objevila takový ty metrový barevný brčka a víte co se stane, když vypijete alkohol na ex a ještě brčkem... takže už po tomhle malým množství jsme byly celkem sťatý.
potom jsme asi tak desetkrát šly na záchod a nakonec nám bylo vevnitř moc vedro, takže jsme šly ven. od někoho jsem si tam půjčila repráček a pouštěla na celou náves monsta x.
neustále jsem ucucávala nějaký pití a najednou začali lidi skákat z okna. bylo nízký, takže se nikomu nemohlo nic stát, ale vole... proč?
někdo si u mě a L. zapálil cigaretu a moje evil side that loves to sin, si prostě popotáhla taky. a ne jednou. bylo to poprvý, co jsem kouřila cigaretu a překvapivě mi bylo skvěle.
pak zase někdo skákal z okna, takže jsme šly s L. dovnitř. pily jsme spolu panáky čehosi a kouřily vodnici /kterou jsem taky měla poprvý. heh./ pak když jsem začínala bejt dost opilá jsem našla slaný tyčinky a jako správnej kejpop trash mě napadla jenom jedna jediná věc....
Výsledek obrázku pro kpop kiss sticks
yep....
vtipný bylo, že za pár minut to hráli skoro všichni, takže z toho byla jedna velká líbací párty... ...... ............ just kidding, tak hrozný to nebylo
pak jsme šly s L. zase několikrát na záchod a našly jsme lahev jacka a už jsme se to ani neobtěžovaly lít do kelímků.
všichni jsme dostali od A. svítící náramky. zhasli se světla a všichni jsme skákali na dlouhou noc a náramky krásně osvětlovaly místnost.
někdo rozbil dvoulitrovou láhev vodky a já na tom vzápětí uklouzla. bylo to vtipný, hrozně jsem se tomu smála, ale bolelo mě to. abych v tom nebyla sama, tak si L. rozrazila obočí. ne schválně tho, prostě se to nějak stalo
zase jsme šly na záchod celkově jsme tam s L. strávily snad víc času, než na samotný pařbě. když jsme se vrátily zpátky, tak jsme se rozhodly, že si dáme trochu odpočinek a plácly sebou na gaučík.
tady už jsem to začínala mít všechno rozmazaný. kombinace chlastu, cigaret a neustálýho popotahování z vodnice se prostě začala podepisovat. pak si mi na nohy lehnul nějakej týpek, kterýho jsem vůbec neznala. někdo z těch idiotů pořád zhasínal a rozsvěcel světla a hrozně mě to štvalo. hrály jsme s L. tyčinky. ten kluk, co mi ležel na nohách na mě furt čuměl. a já se na něj smála jak debil, protože jsem byla úplně v hajzlu a neměla jsem šajna, co se děje. pak odněkud vzal tu slanou tyčinku a strčil si ji do pusy a já si řekla, proč ne, když už jsem dala několikrát pusu L. a tomu klukovi, co mi zapaloval cigaretu, proč ne tomuhle týpkovi. .... ...... .
ugh
nakonec to skončilo tak, že jsem se opilá líbala s úplně neznámým klukem. regrets? not really tho cuz i hardly remember it
pak se na nás přišla podívat K., takže jsem šla za ní s L. ven. její první reakce, když mě viděla byla: ty vole...
nedivim se jí xD
pak se nic moc nedělo, protože jsem musela bejt před půnocí doma. popravdě jsem ráda, že jsem tam dýl nezůstávala. v nejlepším se má přestat, ne?

překvapivě jsem byla ráno v pohodě. bylo mi maliiiinko špatně od žaludku a měla jsem příšernou žízeň, ale hlava mě nebolela ani jsem nezvracela. takže jsem do novýho roku sice vlezla děsně opilá a vzbudila se v menších regrets, ale stálo to za to.

a jak jste trávili silvestra vy?

afterlife part 9

8. january 2017 at 13:15 | evil spirit
hola mi amigos!
jsem honestly děsně stressed rn, protože v úterý píšeme čtvrtletku z matiky a musim dostat nejhůř za tři a nechápu o co tam go, takže už vidim tu kouli.... aiiish, příšítí tejden bude prostě moc.
držím vám palce na všechny ty testy that are coming. fightiiiing

afterlife part 8

6. january 2017 at 19:02 | evil spirit
řekla jsem si, že budu letos hodně psát, takže je celkem fajn pocit, že můj první článek v tomhle roce je áftrlajf.
a připravte se na článek ze silvestra. sice si nepamatuju všechno co se dělo, ale pořád je toho dost na celkem shit mindfuck divnej článek. regrets tho.
not really tbh.