October 2016

day sixteen

31. october 2016 at 21:18 | evil spirit |  halloween
jsem trochu smutná z toho, že moje halloweenský články jsou u konce. sice mě to sralo, protože jsem to musela psát dopředu a pořád se o to starat, ale tak o tom to bylo. nemělo to bejt jednoduchý.
a hlavně jsem se u toho nehorázně bavila. hlavně u mých diy failů. i když musím uznat, že svítící bulvy jsou fakt epický.

dneska mám jenom takovej report ze školy.
neměli jsme ve třídě naplánovanýho nic extra, kromě červených čoček. neměli je sice všichni, ale i tak to byla sranda.
travalo mi asi půl hodiny, než jsem si je nandala. a nebudu kecat-vyndavání je stokrát horší. ale nandala jsem je asi špatně, protože jsem celej den viděla čevený kruhy xD
škoda, že byly jenom jednodenní. jinak bych je asi nosila každej den.

ale musíte uznat, že vypadají krutopřísně. /jinak na fotce jsem s V. .just saying/

jak už jsem včera nadhazovala, tak přidrandila K. a přespávala u mě. chtěla po mě nalíčit na dnešek, protože měli ve škole nějakou halloweenskou akci, takže jsme vstávali ve čtyři hodiny, abych to stihla.jsme magoři.

škoda, že to není na fotce tak dobře vidět. na život to vypadalo líp. ehm. musím nějak zamaskovat, že ve čtyři ráno mi to prostě nešlo.
a taky ignorujte, že je to ze snapu. a že jí říkám tubeška. long story.
půjčila jsem jí i paruku a šaty a taky svýho prstýnkovýho kostlivce, ze kterýho byla hrozně nadšená.
a zas jsem si uvědomila, jak moc ji miluju. byla jsem veselejší hned jak přijela. pochválila nám novej obývák a mamky vlasy a já jsem z ní dostávala záchvaty smíchu, když mi vyprávěla, jak jela na velbloudovi.
pak jsem večer ležely a mluvily jsme o kravinách a ani jedna z nás nemá tušení, jak jsme usnuly.
taky jsme udělaly hroznej bordel po celym baráku a já budu další rok čistit svoje makeupový štětce.
a abych nezapomněla, tak mi taky konečně dala dárek k svátku- super ultra výbornou čokoládu a nový makeup štětce v cool pouzdru. /samozřejmě jsem je hned na ní použila, protože těch padesát co mám bylo zasranejch ještě od soboty, protože jsem děsně líná a nemůžu je umejt./


v pátek jdu na koncert twenty one pilots. bude to hrozně komplikovaný, ale o tom ještě napíšu. teď jsem přidaná v jedný skupině, je nás tam asi dvacet a neustále se tam řeší kdo kdy přijde, jak se tam bude čekat, kde se bude čekat a je to fakt šílený, že jsem si musela i vypnout upozornění.
ale řeší se tam i truce project a to mi přijde fakt skvělý, protože to máme celkem dobře zorganizovaný a navíc se to ještě nikomu nepovedlo, takže pokud to vyjde nám, tak to bude fakt úžasný. /pro ty co neví jde prostě o to, že celej koncert začne zpívat písničku truce, která není v setlistu a kluci o tom neví./
takže T. teď na to tiskne strašně moc letáčků i s textem pro ty, co ho neznají. já budu něco tisknout i zítra a uděláme všechno pro to, aby to vyšlo.

to bylo nějaký vyčerpávající
jsem unaven
jdu spát
baiiii
challenge completed.

day fifteen

30. october 2016 at 18:53 | evil spirit |  halloween
budou dva články hned za sebou, ale lidstvo to snad přežije.

včera jsem pořádala tu svojí každoroční halloweenskou párty a zas to byla bomba. naivně jsem si myslela, že článek o tom vydám ten den, na kterej jsem to měla naplánovaný /čili včera, v sobotu/ ale jelikož tu několik lidí i přespávalo a já byla úplně mrtvá, tak už to fakt nešlo.
ale lepší pozdě, než nikdy ne?
ne?

look at the squad tho. goals.

day fourteen

27. october 2016 at 12:10 | evil spirit |  halloween
víte, takhle debilně jsem článek ještě nepsala. sedím na zličíně u kfc, prožrala jsem skoro všechny svoje prachy a jedinou radost mi dělá to, že jsem se připojila na jejich wifinu.

původně jsem se teda nejela najíst, ale koupit nějaký vánoční dárky. dobře, nebudu kecat neprožrala jsem všechny svoje prachy- koupila jsem něco pro K., babču a mamku. samozřejmě jsem ale musela koupit i něco pro sebe, protože těch peněz už takhle nemám málo. fakt nevím, kam jsem to všechno dala, byla jsem na dvou brigádách, bože můj...

teď mám tak dvě hoďky čas, než pojedu k mamce do práce. /budou mít nějakou velkou kontrolu, takže potřebuje pomoc./ sice jsem měla v plánu zůstat celý prázdiny doma a psát a učit se, ale nakonec jsem ráda, že jsem dneska jela. potřebuju se odreagovat od včerejška. a tím začíná naše sad story.

včera jsme byli s mamkou a bráchou v kině na anthropoid a mě napadlo, že takový menší rewiev by nebylo úplně od věci. není to halloweenský, ale atmosférou to celkem zapadá.
v plánu jsem měla na dnešek úplně jinej halloweenskej článek, ale občas je fajn udělat něco neplánovaně.
Výsledek obrázku pro anthropoid

day thirteen

25. october 2016 at 19:18 | evil spirit |  halloween
čus!
nesnášim, když se něco stane hrozně náhle a je to jako facka. taky nesnáším, že o tom ani tady nemůžu mluvit.

ale nebudu se zabejvat negativníma věcma.
no skoro.
dnešní téma jsou fobie, takže zas tak pozitivní myšlenky do sebe asi nenahrnu. nevadí, kouknu se pak na whisper of the heart a budu cajk.

takže co to vlastně taková fobie je?
fobie je obecně úzkostná porucha, spojená s nějakým chorobným a často bezdůvodným strachem z /v podstatě/ čehokoli.
fobie můžou často zasahovat do každodenního života člověka a narušovat ho. lidé jsou si taky často svojí fobie plně vědomi, ale nemůžou ji nijak ovládat nebo kontrolovat.
a nebojte, nejste v tom sami. nějakou fobii má skoro každý.

fobofobie
tohle je podle mě jedna z nejhorších fobií, protože je to vlastně strach ze strachu. člověk se bojí fobií, bojí se, že nějakou má a rozhodně to asi není nic příjemnýho.
například, když tenhle člověk vidí někoho zvracet může se bát, že bude mít emetofobii (fobie ze zvracení). nebo když vidí pavouka, tak se bojí, že má arachnofobii.
bát se, že se budete bát je jako začarovanej kruh.

arachnofobie
můžete říct, že tahle fobie je hrozný klišé, protože pavouků se bojí každej. je ale rozdíl mezi strachem z pavouků a fobií z pavkouků. o sobě můžu říct, že mám k arachnofobii hodně blízko, zvlášť pokud na mě někde vybafne obrovská tarantule, co má všechny svoje nohy roztažený po celý kuchyni. /dobře tarantule to nebyla, ale stejně... byl velkej./
ale znám lidi, co říkají, že mají arachnofobii, ale když vidí pavouka, tak se jim ani ručička nezatřese.
taky mám tuhle fobii ráda, protože se k tomu vztahuje řecká legenda o Arachné a já miluju percyho jacksona a řecký legendy, takžeeee.... yep.

sociální fobie
neboli fobie z lidí. /zkráceně řečeno/
situace je podobná jako u arachnofobie- je tady velkej rozdíl mezi tím, jestli jste před lidma jenom nervózní a nebo rovnou omdlíte, když s někým máte mluvit. spousta lidí si sama tuhle fobii "diagnostikuje" a přitom ani nevědí jaký to doopravdy je.
tahle fobie ale neplatí jenom na mluvení s lidma, ale i mluvení před nima, telefonování, vyřizování věcí třeba na poště, kupování věcí, objednávání jídla v restauraci a podobně. šíleně to zasahuje do života "postiženýho", ale pokud ji někdo má, není to konec všeho- jako každá fobie i tahle se dá překonat. chce to jenom chtít.
teď mluvim, jako bych jí měla. no, sociofobii nemám, ale dlouhou dobu mi dělalo hroznej problém mluvit před lidma- školní prezentace, oznamování věcí větší skupině lidí, chodit před tabuli, ústní zkoušení. časem jsem zjistila, že to bylo horší když jsem měla mluvit k lidem, který neznám nebo je znám málo. seznamování pro mě dřív nepřipadalo v úvahu. takže třeba v prváku, když jsem ještě nikoho neznala, tak to bylo fakt příšerný. ale postupem času se toho zbavuju. už mi tolik nevadí vystupovat před lidma a mluvit s nima a seznamovat se. důležitý je se tomu postavit.

samozřejmě fobií je celá řada. chtěla jsem toho napsat víc, ale nemám náladu na psaní něčeho delšího. snad budu moc někdy napsat, co se dneska dělo. teď mi to prostě leží v hlavě a nemůžu se soustředit na nic jinýho. a jsem toho smutná a naštvaná a hrozně mě to mrzí.
ale mluvila jsem asi hodinu s T. a to mi zlepšilo náladu. těšim se, až jí zase uvidím.

baiiii

day twelve

23. october 2016 at 10:40 | evil spirit |  halloween
hello bros.
můj původní plán bylo pokračování minulý povídky, ale nakonec jsem si řekla, že je to lepší tak jak to je a napsala jsem něco jinýho.
je to takovej crossover s teen wolf. trochu spooky. trochu romantický. ale vážně jenom trochu.
a taky jsem to psala mírně opilá, takže se možná předtím taky napijte.
baiiii

Na noc ve strašidelným domě v Beacon Hills jsem vážně nebyla připravená.

Celkově se můj den nevyvíjel moc dobře- uklouzla jsem na zablácený cestě, když jsem šla domů, nestihla jsem se nasnídat a navíc jsem ráno zjistila, že jsem si zapomněla část kostýmu u tety.
Bylo úterý třicátého prvního října a naše škola pořádala každoroční Halloweenskou stezku odvahy. Jako druháci jsme na to byli nejspíš už moc starý, ale stejně se naše třída rozhodla jít.
Měla jsem vymyšlenej suprovej kostým a tak mě ráno naštvalo, když jsem zjistila, že mi chybí paruka a boty. A tak jsem musela ráno pospíchat k tetě, u který jsem si to zapomněla a kvůli tomu jsem se nestihla nasnídat. Když jsem se pak vracela domů, abych se stihla potkat a Amandou, uklouzla jsem na naší příjezdový cestě. Naštěstí zůstaly boty a paruka na můj zombie-lolita kostým nepoškozený.

day eleven

21. october 2016 at 19:59 | evil spirit |  halloween
Výsledek obrázku pro halloween cheese cloth ghosts

haiii,
nemáte už těch dí aj váj trošku pokrk? no nebojte, pokud věci půjdou dobře, tak tohle je poslední halloweenský diy za rok 2016. to zní celkem najs.

day ten

19. october 2016 at 18:10 | evil spirit |  halloween
wohou my bros
dnešek je kapku speciální
je to sice tag
ale tag podle K.
/ňah/
použila jsem vesměs ty samý otázky, jako v přechozím tagu, akorát na ně tentokrát neodpovídám já, ale moje sistah K. /i think you know her. i had some deep conversations with her and she always comes to my house to eat all of my food. and im not even kidding./
so let's do this. here we go. bleh.

1) oblíbená věc na halloweenu?
asi to že lidi se můžou převlíct za to, co by chtěli být ve skutečnosti.

2) jaké jsou tvoje oblíbené halloween/strašidelné filmy?
mám ráda všechny horory takže když nějakej běží určitě ho zkouknu.. ale nesmí v tuhle roční dobu chybět: maraton twilight, harryho a simpsnů.

3) netopýři, nebo černé kočky?
určitě netopýři
#staybatman

4) jakou nejdivnější věc vlastníš?
umm asi neviditelný bmw..
hahaha

5) oblíbené jídlo z dýně?
dýně je kámoš!! né žrádlo. -K. 2016
(radši jí kuchnu, než sežeru ale dýňovej kompot bych pozřela.)
-pozn. autora: kuchnout znamená buď zabít anebo v tomhle případě vydlabat. welcome to K.'s slovník xD

6) čarodějnice, nebo upír?
myslím že na tuhle otázku se mě nemusíš ani ptát- K. 2016
-pozn. autora: myslí upíry. jednoznačně myslí upíry.

7) nejméně oblíbená věc na Halloweenu?
možná to, že si člověk vzpomene na lidi který tu už nejsou.. a nebo si taky pomyslí, jaký by asi bylo kdyby mohl být nečím jiným než člověkem

8) máš nějaké fobie?
pavouci.. nikdy je nebudu mít ráda
-pozn. aut.: SAME
a možná se tomu nedá říkat fobie ale bojím se někomu na 100% důvěřovat protože jsem byla už několikrát zklamaná ale to asi každej.. Ale stalo se to pro mě takovou malou fobii důvěřovat lidem.. zvlášť klukům

9) Nejdivnější věc, která se ti stala, když jsi byla sama?
no tak to si asi honem nevzpomenu co bylo nejhorší ale asi klasika.. prostě slyšela jsem divný zvuky z chodby a to tam nikdo nebyl

10) Vlezla jsi někdy do opuštěného domu nebo jiné budovy?
určitě a několikrát.. Někdy dokonce takovéhle místa vyhledávám

11) za co půjdeš tenhle halloween?
ještě vůbec nevim za co půjdu.. ale pokusím se to do středy vymyslet a dám ti vědět.-K.2016
-pozn. aut.: možná bych sem neměla dávat doslovnej chat....
-btw. dneska je středa a pořád nic.

ba dum tss.
K. je z toho celkem nervózní, takže.... heh.


anyways...přišlo mi to jako celkem dobrej nápad, protože tu melu pořád já a zase jenom já už asi tři roky, tak proč nedat slovo, taky někomu jinýmu. takže jsem ho dala K. ňeheheheh
baiiii

im weird. why am i so weird?day nine

17. october 2016 at 17:40 | evil spirit |  halloween
hello,
když jsem si tvořila svůj seznam halloweenskejch článků, tak to bylo nejdřív plný tagů a diy a to by každýho rychle přestalo bavit. včetně mě. a tak mě napadlo, když už vám tak často nadhazuju, že píšu nějakou secret povídku, že by nebylo špatný vým dát nějakou ochutnávku.
tohle je sice jenom jednodílovka, která vůbec nesouvisí s tím, co chci vydávat pozdějš, ale je to cute a zasazený v halloweenským dnu, takže enjoy.
(moje vyjadřovací schopnosti zas zamrzly. sorry.)
ps.: možná bude part two, anebo zase jednodílová povídka, ale jiná. ale něco bude.
pps.: měla jsem k tomu i svůj vlastní "fanart" (ano jsem můj jediný fanda. sad story.) ale nestihla jsem to dodělat, takže musíte použít předstaavivooost.
a teď k tý story...
.
.
.
Jsem nervózní.
Je třičtvrtě na čtyři a za dvě hodiny musím být připravená, protože si mě přijede vyzvednout Jimmy.
Přijede.
Vyzvednout.
Nejspíš v jeho autě.
Jimmy přijede.
Panebože.
"Heleno, uklidni se." nařídím si. "Není to rande. Jdeme na chvíli koledovat s jeho sourozenci a pak spolu půjdem na velkou halloweenskou párty k Alice. Žádný rande."
Ale mohlo by být, pomyslím si.

day eight

15. october 2016 at 11:03 | evil spirit |  halloween
halloweenská challenge, evil spirit, den osmý, pokus číslo dva. těsně než jsem to stačila uložit mi sapadnul celej počítač. díky spotify, fakt tě miluju.

každopádně dneska je co slavit, protože jsem v půlce týhle halloweenský čelenže!!!!! vohou! party time! a taky mám svátek. muah
přemejšlela jsem, jestli bych třeba neměla napsat něco super spešl, nebo ultra originálního, ale pak jsem si prostě řekla, že na to kašlu, protože už takhle se překonávám.
říkám překonávám a myslím fakt vážně, protože až tohle skončí, tak budu mít za říjen šestnáct článků. šestnáct článků. víte co to je? tolik jsem toho snad nikdy za jeden měsíc nenapsala.

taky chci, aby byl tenhle článek volnej a nehalloweenskej, jelikož vás spookuju už dva tejdny a taky nemůžu ze svýho repertoáru úplně vynechat moje kydy ebaut maj lajf ja nou? to bych vám přece nemohla udělat....

a když už jsme u toho tak here's what's up bros.
táta mi do pokoje přidělal super ultra magický žaluzie, který zadržujou všechno světlo, takže když je zatáhnete, tak nejde poznat jestli je den nebo noc. a to je super, když chcete koukat na filmy a máte debilní obrazovku nebo když jste upír a nechcete se spálit.... what?

tenhle tejden byl šílenej. psali jsme asi miliardu testů, takže jsem se pořád jenom učila a když jsem se neučila, tak jsem jedla nezdravý jídla, pila extra silný kafe nebo extra silnej alkohol a psala halloweenský srajdy nebo to moje veledílo. /chtěla bych to začít vydávát už v listopadu, ale ještě mi tam chybí nějaký věci a není to ani z půlky hotvý, tak uvidíme./

od úterý je mi pořád špatně. není to nic extrémního, necejtim se prostě dobře a nemůžu vůbec spát a když už spím, tak se mi zdaj děsný kraviny a vždycky se probudim a pak nad tim hodinu přemejšlim a když usnu, tak je to zase to samý. taky jsem posrala snad všechny testy, co jsme psali, takže pecka.
snad to bude příští tejden lepší. i když máme naplánovaný zase další písemky...
přijde mi, že celej rok je jedno velký zkouškový. neoddechnu si ani chvíli. už aby byly ty podzimní prázdniny.

ale snažím se soustředit na ty pozitiva. je podzim. halloween je blízko. a udělala jsem si radost a koupila jsem si tekutej latex. k svátku jsem dostala obří šálu a knížku. život je super.
/this song tho.../

doufám, že se máte suprově, že nejste nemocní a tak dál.

baiiii

day seven

13. october 2016 at 17:19 | evil spirit |  halloween
hai,
sometimes i have stupid ideas. this is probably one of them.

když jsme byli v anglii, tak jsem si v primarku koupila nějaký štětce a mejkap. kterej na mě není moc tmavej, bacha na mě. a nedávno jsem taky byla v claries, kde jsem si koupila cute puntíkatý štětce a bílou barvu na obličej a tak mě napadlo, že by nebylo špatný otestovat si moje mejkap skills na něčem halloweenským.
a k čemu by to bylo, kdybych to nedala na oči všem, že?
takže tady máte dva random halloweenský looky, na který jsem narazila někde na youtube nebo pinterestu a přetvořila je. well i tried to recreate them. i'm no professional.

the skills tho. look at me...

(not me.)
ani nevím, kde jsem tenhle obrázek vzala. mám ho hrozně dlouho, ale nejspíš je z pinterestu.

(yes me)
and please excuse my face. and the lack of makeup skills.tímhle jsem se spíš jenom inspirovala.
kecám, snažila jsem se zakrýt to, že nemám žádný červený a oranžový stíny a musela jsem improvizovat.
/na tý druhý se snažím držet kočku, ale jak je vidět, tak se mnou vůbec nespolupracovala. parchant./

původně jsem chtěla těch looků udělat víc a dát do toho ještě trochu víc práce, ale škola je crazy a jsem ráda, že stíhám i tohle málo. a taky mi posledních pár dní není zrovna moc dobře a strašně mě pálí oči, takže když jsem na sebe patlala všechny ty stíny a linky a barvy, tak jsem málem oslepla.... pro blog všechno, no xD

baiii