September 2016

BROS

27. september 2016 at 21:46 | evil spirit |  diary
čuuuus,
chystám něco super.
chcete vědět co? hah. dozvíte se to.

ale až v sobotu.

a bude to halloweenský. obviously...


dneska jsem si šla vyzvednout výplatu z a3 sportu a samozřejmě jsem si musela hned jít něco koupit. zaskočila jsem s mamkou do claries a objevila jsem tam tuhle úžasnou paruku a super dlouhý umělý řasy a prostě jsem si řekla hell yeahh must have thissss. takže jakmile jsem pak přijela domů, tak jsem ze sebe udělala trošku pastel goth individuum a vyfotila tisíc selfie, který jsem pak poslala K.
and i had a great time my bros.
why do i keep calling u bros? bros...
maybe im watching too much pewdiepie....
bROS

zítra je volno, což se mi suprově hodí na tu mojí halloweenskou blogovou věcičku. musím si toho totiž napsat spoustu dopředu, protože jak se znám, tak bych to pak vůbec nestíhala. hope thats okay with u. .... bros....

musím si na to udělat zvláštní rubriku. boha...

taky jsem dneska řekla o blogu dalšímu člověku.
ale jenom proto, že Z. vážně věřím. /měla jsem s ní ten deep talk o našich písacích skillech./ a ta moje povídka se jí prej hrozně líbí, takže mi zvedla sebevědomí, tak mi ho snad nesrazíte, až to sem přidám. (což bude asi v listopadu. im exciteeeeeeed!!!)

takže do soboty baiii. ^^

evil spirit v anglii /2016 edition/

25. september 2016 at 22:17 | evil spirit |  diary

oh hello there lovely people. what's up? nothing much in here. just chillin with some stones in england. regular stuff. ya know...


GET READY FOR MY DIARY.

1:23 am
It's the middle of the night, everyone's asleep but me and V. And we should definitely sleep too, because tommorow is gonna be a long ass day and I already know I'm gonna die because of the lack of sleep. Also it's not sunday anymore. It's monday. And it's been monday for like hour and half. It's crazy.

víte jak jsem říkala, že se nejvíc těším na cestu autobusem? NO TAK TO BYLA KURVA CHYBA.

hned po dvaceti minutách jízdy jsem měla hlad, přesezenej zadek a potřebovala jsem čůrat. musím ale uznat, že jsme chytly s V. fakt dobrý místo, takže jsem tam měla i já místo na nohy.

3:12 We're waiting for our bus to get checked so we can swim over the ocean all the way to england. Also... am I legal? I don't know...


samozřejmě se cesta neobešla bez komplikací. ujel nám trajekt, takže jsme museli dvě hodiny čekat a taky někdo ucpal autobusovej záchod. důležitý ale je, že se nikdo nepoblil a že jsme nenabourali.

Let me just talk about this bus for a while... It's so inspiring. And by inspiring i mean so uncomfortable that it keeps me fucking wide awake and the only thing I can do in the middle of night is writing.celou cestu tam jsem byla vzhůru. nespala jsem ani v buse, ani na trajektu, takže si dovedete představit, jak jsem v pondělí vypadala. doteď nemůžu pochopit, proč dali nejvíc věcí a nejvíc chození na první den, když se vědělo, že skoro nikdo se nevyspí natolik, aby to zvládnul… večer už mi bylo z nevyspání a vyčerpání docela špatně.
ale napsala jsem za tu noc další kapitolu a skoukla další anime, takže to nebylo tak hrozný.

7:31
Okay I'm in the bus again and let me tell you I feel like I've been traveling for days. Also this night was one of the longest nights ever in my life. But I enjoyed it. I did quite a lot of work on the book so i'm proud of myself for being an allnighter and not giving in. And we can't forget this bus being so uncomfortable and impossible to sleep in which is pretty much the only reason why I stayed up all night. Like let's be honest who am I kidding.
One more thing- I started watching Angel beats at night and it's kinda cool. But I don't really know why they're trying to get rid off the Angel. I wasn't really paying attention on that part....


k naší rodině. bydlely jsme čtyři u jedný paní s pejskem. byla strašně hodná, vařila nám naprosto výborně a pořád si s náma povídala. poslední večer jsme spolu mluvily o všem možným- o lidech, o válce v sýrii, o rozdílech mezi českou republikou a anglií, o tom, že si lidi málo váží toho, co mají. prostě hrozně deep convo. byla jsem na sebe fakt hrdá, že jsem s ní dokázala mluvit víc než půl minuty. ke konci večera ze mě slova a věty padaly úplně přirozeně. myslím, že to bylo kvůli předchozímu dnu. to jsme totiž strávily asi tři hodiny mluvením anglicky, i když jsme nemusely. a byla to fakt sranda.druhej den už nebyl tak hektickej. byli jsme spíš v přírodě a nabrala jsem tam všechny positive vibec, který tam byly. nejdřív jsme byli v avebury, kde jsme si chilovali mezi ovcema a já skákala mezi šutrama. pak jsme jeli na stonehenge, kterej nebyl tak úžasnej, jak jsem si představovala. možná, že kdyby se dalo jít dovnitř, tak by na mě ta šutrovská energie víc zapůsobila. smaozřejmě jsem si ho musela hodit na ruku.

13:50
I'm drinking latte while watching cute boy. My life is great.We're at Salisbury right now and it's beautiful. This city is so calming and inspiring. I can imagine living here. like for real. I might as well be move here.
16:02 I've just found amazing manga shop. HOLLY SHIT IT'S SO DOPE
I bought a totoro backpack. im in heaven.

salisbury jsem si zamilovala. ne jenom kvůli jejich manga shopu, ale protože jsem se tam cejtila jako doma. pokud se někdy budu stěhovat do anglie, tak to bude do salisbury.Wednesday
Today was great. I bought a wolf children book and some stuff in primark and most importantly... many many halloween stuff in poundland.
So tommorow is Oxford Street.
Thursday
Oxford Street sucks.

celá anglie byla fakt skvělá. ale udělala jsem jednu chybu. nechala jsem si skoro všechny peníze na oxford street s tím, že tam určitě bude knihkupectví a super manga shop a ono hovno. na oxford street skoro nic není a to říkám proto, že fakt nepotřebuju utratit sto liber na jedno tričko v zaře a podobnejch obchodech, když to můžu utratit v primarku za tři tašky různejch věcí.
ale naštěstí jsem nebyla úplně pitomá a nakupoval jsem už před tím. v salisbury jsem si koupila super ultra boží batoh s totorem a v jednom knihkupectví ve wells knížku wolf children, která je mimochodem nádherná. nemůžu z ní.14:01 we've just climbed to the very top of st. Paul's cathedral and we are dying. Týna, Péťa and I gave up the last part si we're sitting outside and waiting for the rest of us to come down. And we're dying.
And I'm impressed again. This time by my powerbank endurance. It charged my tablet once and my phone twice. It's dead now but it did pretty good job.
Like an hour ago:
okay so as I said we were dying on the top of the cathedral and waiting for the teacher to pick us up and we just thought everything would go super smoothly but NO. THEY LEFT WITHOUT US AND OUT TEACHER GOT ANDGRY WITH US EVEN THOUGH SHE KNEW WE WERE GIVING UP ON THE LAST PART OF THE STAIRS. Like what the fuck. She leaves us there and it's our fault. Kill me. Literally please kill mehhhh.


found some emo leafs. or leaves? im confused....

páni. to je na mě nezvykle dlouhý co?
každopádně anglie byla neskutečně úžasná, mám od tamtud spoustu inspirace, i když za většinu může můj super deep rozhovor se Z. /nějak jsme se jedna o druhý dozvěděly, že píšeme různý story a tak jsme si to daly navzájem přečíst a pak jsme to rozebíraly, chválily, kritizovaly a prostě mě to hrozně nakoplo./
doufám, že se v tom nějak vyznáte, když jsem tak hodila i svůj deníček, co jsem psala za pochodu. /asi tam jsou chyby, radši jsem to po sobě nečetla.../

baiiiii

im leaving

18. september 2016 at 12:25 | evil spirit |  diary
čuuus! vím, že jsem slíbila něco k tý anglii, ale mám asi tak deset minut, než budeme vyrážet, takže řeknu jenom, že jsem v pátek zpátky a že můžete čekat nějaký mad storky, možná film a spoustu fotek.
momentálně jsem stressed af, nikdy jsem v anglii nebyla, nevím, co asi tak potřebuju, takže mám pro jistotu úplně všechno. /samozřejmě kufr jak kráva a do autobusu dva polštářky. je to divný, že se do toho busu těšim víc, než na celej výlet?/

a taky mám v plánu pohnout po cestě s tou svojí povídkou, takže možná to už brzo vydám.

musíme jet, tak baiiiiii

helou ^^

14. september 2016 at 18:55 | evil spirit |  diary
už je zase půlka měsíce a já napsala jedinej článek. těch deset v měsíci, co jsem měla v plánu se mi moc nedaří.

chci aby už byla zima. tohle vedro mě hrozně vyčerpává, dělá se mi v něm špatně a navíc jsem nucená vyměnit černou za nějakou světlejší barvu (šedá v mým přápadě). a taky vždycky když po škole letim na autobus ze mě teče jak z vodopádu. paráda.
ale abych byla fér tak tehle tejden má rozhodně i svoje pozitiva. tak například už za pár dní jedu do anglie (víc za chvíli), dostala jsem konečně větší sd kartu do mobilu, koupila jsem si dva vaky, což jsem hrozně chtěla (jeden jsem si koupila na pouti, když jsem byla u táty. je na něm pokébal, stál stovku a je příšerně ušitej, ale miluju ho. a ta pouť byla hrozně fajn. trošku jsem tam do sebe napumpovala nějakej ten adrenalin a můžu říct, že jsem to fakt potřebovala.)
další pozitvní věc je výtvarka. už minulej tejden mě to hrozně nakoplo a inspirovalo, akže jsem si pak něco pořád malovala a dneska to bylo úplně super. (i když teda asi budu utrácet veškerý svoje peníze za tempery, protože aby byl učitel spokojenej, tak na papíře musí bejt asi centimetrová vrstva barvy...)
co mi ale nejvíc zvedlo náladu bylo úterý. hned první hodinu jsme měli osz a dělali jsme takovou pozitivní ruku. jde o to, že si obkreslíte ruku na papír a pak se to posílá dokola po třídě a lidi o vás píšou, co se jim na vás líbí. samozřejmě to jde i opačně... a hrozně mě potěšilo, co jsem si tam přečetla. (třeba že mám super vlasy a že jsem parádní nerd, nebo taky že pořádám suprový pařby xD)

Výsledek obrázku pro whisper of the heart fanart
strašně zbožňuju tenhle film. aydee viděla jsi ho? koukni se na něj. je to roztomilý.

wake me up when september ends

6. september 2016 at 17:56 | evil spirit |  diary
já tu práci v kuchyni asi vážně miluju. možná je to tím, že jsem tam vždycky s K. a s ní je mi dobře úplně všude.

v pátek jsme od nás do kempu ve svatým štěpáně měli odjíždět v půl čtvrtý. chtěla jsem domů přijet autobusem v jednu, jenže nepřijel, takže jsem byla hrozně vystresovaná a ptala jsem se všech okolo, proč se tohle vždycky stává mě. nicméně jsem to nakonec vyřešila tak, že jsem jela jiným autobusem a musela pro mě dojet mamka. důležitý je, že jsem se před odjezdem stihla vysprchovat a najíst.
no a pak hurá do práce. měli jsme tam asi sto lidí, takže to byl celkem masakr. ještě to byli nějaký biologgové a zkoumali tam šněky. živý.
v sobotu jsme jeli nonstop bez přestávky, takže jsme večer byly s K. úplně tuhý. dokonce jsme šli i brzo spát. relativně... stihla jsem se totiž slušně ztřískat... ale přežila jsem.
v neděli to bylo na pohodu. zájezd po obědě odjel, takže jsme jenom vytřely jídelnu a pak jsme si zapnuly bedny, píchly tam můj telefon a udělaly si soukromou diskotéku. pecka byla, když K. objevila mikrofon a začala do něj vyřvávat. no prostě jsme se zase dost pobavily. xD

ve škole je to teď celkem fajn. pondělí mě zase s oblibou zabíjí, ale přežiju to. co nepřežiju je asi příští úterý, protože už píšeme z matiky a já všechno zapomněla, takže kvůli tomu rušim víkend s K. /měli jsme jet zase do svatýho štěpána, ale ne pracovně. chtěly jsme se ožrat.../ taky si ale potřebuju zařídit pár věcí, než pojedem se školou do anglie a navíc mám bějt zrovna u táty, takže tenhle víkend se mi prostě nehodil. ale hrozně mě to mrzí, protože si umim představit jak svělý by to tam bylo.
nevadí... třeba přístě.
hlavně nebreč terezo. přežila si smutný scény v narutovi, přežiješ i tohle!

baiii!