July 2016

I AM BAAAAACK

11. july 2016 at 22:53 | evil spirit |  diary
vy parchanti jste si mysleli, že jsem na dobro zmizela, ale takovou radost nikomu zatím neudělám.

GET READY FOR A LONG-ASS ARTICLE FULL OF MY BORING STORIES AND... and stuff like that. awkward....

no takže asi začnu tam, kde jsem přestala. myslim, že celej červen asi shrnu slovem škola, protože jsme měli dva opravdu příšerný týdný plný písemek... no a pak dva příšerný týdny, kdy jsme tam byli naproto k ničemu a jenom jsme čuměli na filmy. no aspoň byla sranda.
i když tu asi vyšvihnu náš "školní výlet", kterej se sice sestával jenom ze spaní ve škole a malování třídy, ale za to to byla fakt bomba. / i když bych to znova opakovat nemusela xd/ long story short: přespávání dopadlo tak, že jsme vůbec nespali a pak jsme vymalovávali jak parta zombií. další den se ještě jelo na tep faktor a to už jsme byli totálně mrtví. ale byla to sranda.

pak jsme měli prvního v pátek pařbu. myslím, že už je to u nás každoroční tradice. tam byla taky sranda, ale neopila jsem se. musela jsem hlídat všechny ty opilý lidi, aby nám nezbořili barák a ještě ke všemu tam sondovala bábi, která ten den vstávala... no prdelí napřed. ale všichni to přežili, to je hlavní. a já jsem zase jednou přísahala, že už to nikdy znova neudělám. už nikdy žádnou pařbu.... see ya next year, suckers!

právě jsem se z pokoje přestěhovala i sbráchou do obýváku. on má totiž v pokoji mega super nechutnou kobylku a oba jsme se shodli-jelikož se může lehce dostat i ke mě do pokoje, protože naše pokoje u táty jsou prostě prvotřídně vypíčený-že s nechutnou přerostlou hmyzí královnou spát fakt nebudem. a tak tu kempíme na podlaze na molitanech.

co se týče prvních pár dní prázdnin, tak jsme byli až do dneška furt někde v kempu pod stanem. už mě z toho všeho bolí záda, takže z dnešní noci opět ne v posteli fakt nejsem nadšená. ale co se dá dělat. třeba umřu a nebudu muset trpět...

dneska jsem si konečně stáhla pokémon go. chtěla jsem původně počkat na ofiko verzi, ale když jsem dneska hráa ingress (hra na podobným principu/ tak mi to prostě nedalo. zatím jsem ale ještě pikačua chytat nebyla, protože to v jednom kuse furt padá a navíc je teď u protinožců den, takže je nával a je to jenom horší. každopádně zítra-pokud neumřu- chytím něco super. Ňaaaaaaaaah.

byeee