June 2016

well hello

1. june 2016 at 20:29 | evil spirit |  diary
páni. je to celkem dlouho, co jsem tu byla naposledy.

mám radost, že jsem se konečně dokopala k nějakýmu odpočinku. měli jsme teď sppustu testů a učení, a pořád ještě tak nějak předěláváme náš dům, takže se děje i dost věcí kolem toho. neměla jsem prostě čas a náladu na blog. a jsem ráda, že jsem se nenutila k tomu, něco napsat. všichni víme, jak to dopadá...

spoustu času jsem věnovala dělání cosplaye na daenerys. už to mám více méně hotový, chybí mi jenom pár detailů, takže až to dodělám, tak sem nejspíš hodím nějaký ty fotky and stuff.

čím dál tím víc zjišťuju, že narutofilové asi neexistují. ať hledám, jak hledám nikde nikoho nemůžu najít. /myslím, jako mimo net/ vlastně se cejtim trošku jak naruto. pořád mi někdo říká, že je to blbost a že bych k tomu neměla tolik přilnout, však je to jen kreslený, ne? můj crush nemůže bejt kakashi, protože není skutečněj, měla bych spíš vybrat někoho jako je scott mccall, protože ten existuje. ne neexistuje. je to smyšlená postava stejně jako kakashi... your argument is invalid bitch. ale já to pořád nevzdávám. můžete mi říct, že je to největší trash celýho anime průmyslu, ale vaše názory mi to prostě nezošklivý.
popravdě nevím, co je na narutovi, tak výjimečnýho, že to nemůžu dostat z hlavy. myslím, že kdyby to bylo vydávaný jako knížka a neodehrávalo se to v japonsku, ale všichni by byli angličani, bylo by to kupovanější a mnohem populánější než zkurvenej harry potter. protože když se řekne anime, většina lidí to hned odsoudí. a já si nemyslím, že je to dobře, protože narutův příběh je naprosto úžasnej a rozhodně stojí za to o něm vědět.
neumím si představit, kolik práce muselo kishimotovi dát, aby vymyslel všechny ty sidestory pro všechny postavy. to jak vypracoval jejich minulosti je prostě neuvěřitelný. tak například kakashiho příběh.... úžasnej. prostě mi to bere dech, jak to všechno vymyslel a jak to do sebe zapadá a jak mě to pokaždý rozbrečí jak malýho parchanta.
okay. calm down. dont cry....

aydee, to, že jsi u minulýho článku napsala, že mám zajímavé jméno mi říká, že je tu velice vysoká pravděpodobnost, že ho sdílíme.... but maybe im wrong. idk.

tak jsem se tu vybrečela, myslím, že je čas na další díl naruta. věřili byste tomu, že jsem na něj začala koukat teprve před rokem a pár měsícema. to, že jsem hodně blízko čtyřstýmu dílu je pro mě fakt něco.