just some update on my life.

9. april 2016 at 11:07 | evil spirit |  diary
právě jsem se vrátila od aydee z blogu a zjišťuju, že vážně potřebuju brejle. možná je to tím, že používá bílý písmo na černým pozadí, což je pro mě prostě konečná, jelikož z toho mám halucinace nebo co... nebo je to možná taky tím, že mám děsnou alergii na něco, co teď kvete venku a mám oteklý oči... každopádně se mi to nestává jenom u aydee, ale u spousty jinejch blogů. vlastně když nad tím tak přemejšlim, tak koukání do počítače mi dělá problémy in general. a doktorka mi vždycky říká, že mám oči v pohodě, ale já stejně nic nevidim ani na blízko a na dálku už vůbec ne. takže podtrženo sečteno... potřebuju nový oči.
šiknul by se mi nějakej ten šaringan...

tátova přítelkyně je zase těhotná.
nechápu proč nám to říkají vždycky, až když je to vidět. to si jako myslí, že jsme s bráchou úplně blbí nebo co? nechápu to. a nebudu to ani řešit. vím, že tátovi by se nejvíc ze všeho hodilo, kdyby jsme tam přestali jezdit, ale já mu takovou radost dělat nebudu. má co chtěl, tak ať si to sežere.

možná už jsem se o tom zmiňovala, ale znova jsem začala číst metro 2033. pořád nemůžu uvěřit tomu, jak úžasná knížka to je. yep. už jsem to říkala minule. nevadí...

telefon od V. nakonec nekupuju, ale podařilo se mi přemluvit mamku, aby mi koupila novej. nejsem ten typ člověka, co musí mít to nejnovější a nejlepší, já prostě chtěla telefon, co mi bude fungovat, víc než můj současnej alcatel. tak doufám, že se sony xeria m4 aqua jsem neudělala chybu. musí mi vydržet. musí.
měla bych ho mít v pondělí, tak snad bude.

rozhodla jsem se, že se znova podívám na teen wolf. poslední série mě vůbec nechytla a o první vím, že je vážně super. ještě jsem sice nedokoukala naruta, ale chci si to trošku šetřit, protože netušim, co budu dělat, až to dokoukám. budu na to koukat znova, ano to udělám.

včera jsem byla s K. v cukrárně. když jsme odcházely, tak jsme se dohosly, že máme sladkýho už plný zuby a že přístě jdeme na pizzu.
to víte, nebyla by to ona, aby mi zas nevykládala všechny šílenosti, co dělá. tak například už zase s někým chodí, ale tentokrát jí to schvaluju a vypadá to, že to nebude jenom tak na měsíc a konec. takže jí to přeju a doufám, že bude šťastná.

chtěla bych napsat článek na nějaký určitý téma. ale zase nechci psát o narutovi, protože to cpu prostě všude a všechny už to nejspíš sere... ach jo.
im just... too obssesed. im so sorry.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nogitsune Nogitsune | Web | 9. april 2016 at 11:22 | React

Teen Wolf... no pátá série se mi sice líbila, ale rozhodně ne tolik jako první tři... ach ty staré časy... S tím re-watchingem děláš dobře.
Nechápu proč by někomu "Naruto everywheere" měl vadit, je to tvůj blog, tvůj Naruto, tvůj Kakashi...

2 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 | Web | 12. april 2016 at 18:16 | React

Kruci...jestli je to s tím písmem fakt problém...spravím to, ale tak hej....třeba jsi byla unavená nebo tak. Stává se...
Vztahy všechno ničí...alespoň u mě to tak je...
Posedlost Narutem :D já rostu v posedlost Deathstars...buď v klidu...dneska jsem byla označena jako sémě Andrease a Erica....WAU!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama