five.

16. april 2016 at 20:17 | evil spirit |  diary
mamka dole v kuchyni poslouchá nějaký opery a mě to dohání k šílenství. doufám, že si do toho nezačne zpívat.

myslím, že když nezačnu řešit moje problémy se zrakem, tak asi brzo oslepnu. přes den to celkem jde, ale jakmile se trošku sešeří /jako třeba teď/ tak jsem nahraná a skoro nic nevidim. ale brejle nechci a z čoček mám hrůzu, ačkoliv mě fascinujou. no nevadí. maximálně oslepnu, to ještě nikdy nikoho nezabilo. nebo jo?

im just joking. u know...

děda měl dneska narozky a babce ruplo v bedně a na oslavu pozvala celou naší famílii. nejenomže navařila žrádla na měsíc, ale ještě nám toho půlku dala s sebou domů. takže jsme tam dneska celej den seděli a jedli. mě je tak blbě, že další tejden nebudu schopná nic jíst.

slíbila jsem mamce, že jí vytrhám obočí, ale nechce se mi do toho. hapl meh.

když jsme se vrátili od babky, tak jsem byla fakt dost unavená, takže jsem se rozhodla, že si pustím film. nedávno jsem viděla trailer na pátou vlnu, tak jsem si řekla, že to zkouknu. bylo to takový.... no- šlo to. nápad dobrej, herci pěkný /já vim. to je nepodstatný/ příběh se mi líbil, samozřejmě tam byla spousta nelogickejch věcí, ale vcelku se na to šlo koukat a celkem se mi to líbilo. jedna věc, která mě na tom, ale vážně nasrala, byl konec. nebudu řikat, jak to přesně končí, řeknu jenom, že nemám ráda otevřený konce a tenhle konec byl otevřenej dokořán jako nohy cersie lannister. a to je hodně.
fakt mě to naštvalo a jestli nebude pokračování, tak si asi nějaký napíšu.

oh wait. it's a book. 5th wave is a book. and not just one. okay. i need it. im buying it right now.

měla bych si získávat informace dřív, než o něčem budu psát. každopádně tolik k filmu.mám žízeň a bolí mě hlava. asi brzo umřu.
v pondělí jedeme se třídou do techmánie. ne že by se mi chtělo, ale třídní měla kecy, že nás pojede málo a kdesi cosi. nemám jí ráda. fakt nemám. nevím přesně proč, ale to jak se chová, mě kolikrát nutí jí dát do držky. samozřejmě, že jsem jí nikdy nepraštila, ale jakmile budu moct, tak to udělám. fujky, fakt je mi nepříjemná.

začala jsem zase číst. když už jsem teda odložila metro, tak aby toho nebylo málo, vybrala jsem si knížku od stejnýho autora. jmenuje se budoucnost. jsem na prvních pár stránkách a je, no jak to říct... je divná. ale je tak nějak dobře divná. takže o ní možná něco napíšu, až ji dočtu. znáte mě no.

musím se jít napít, jinak asi vážně umřu a to nemůžu, protože jsem ještě nedokoukala naruta.

byee.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ami Ami | Email | Web | 16. april 2016 at 22:05 | React

Mne nevadí, keď ľudia nosia okuliare, ale nemám rada ich nosiť :p (takže ja ich nosím iba v škole).
Haha, si mala pekný deň. ;D
Omg, aj ty máš rada Naruta! To je skvelè, pretože ja ho milujem. XD
Btw, ten cosplay na Kakashiho senseja (nwm jak sa to správne píše :D) je fakt super! Vážne podoba! :3

2 Nogitsune Nogitsune | Web | 17. april 2016 at 14:55 | React

Asi jsou opravdu všechny babičky v tomhle stejné, ta naše taky vaří při každé sebemenší příležitosti, jako by se snažila vykrmit celou vikingskou vesnici... A to naše oslavy jsou maximálně v deseti lidech.
Aaa Pátá vlna, kamarádku tu knížku zbožňuje! Elis by ti to určitě doporučila, takže jejím jménem ti právě Pátou vlnu doporučuji přečíst!

3 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 | Web | 17. april 2016 at 19:20 | React

Otevřený konec jak nohy cersie lannister...Asi jsem sebou švihla.
Já jsem koukala, že je kolem toho nějaké halo, ale nevěděla jsem jestli je kniha nebo ne, ale co...za pokus to stojí, zkusím to, ale zapsala jsem si to metro, takže pátá vlna bude muset počkat...
Já jsem se dneska přežrala tyčinek a to bylo na mě dost :D

4 Monica. Monica. | Web | 18. april 2016 at 16:53 | React

Budoucnost? Hah, tu čtu taky. A pořád nějak nevím, co si myslet a to jsem za půlkou. Je zajímavá, ale znova jí asi číst nebudu.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama