April 2016

aaaaaand here we go. i made it. #10

30. april 2016 at 16:40 | evil spirit |  diary
ehm ehm.
jsem zas nemocná. yep. you guys.... i don't where is comes from.... but i'm sick again and i'm feeling like i'm gonna get a hearattack again. so that's cool. let's talk about something more funny a peacefull.

nebylo mi dobře už ve čtvrtek ráno. celkem mě to naštvalo, protože jsme měli ve škole anglickej den a já jsem se na to těšila, ale jak mi bylo blbě, tak jsem si to skoro vůbec neužila. dokonce k nám přiletěli i lidi z ameriky, speciálně na tuhle akci, aby nám zahráli divadlo a jediný na co jsem celou dobu myslela, bylo jestli mám pozvracet svoje boty nebo boty nějakýho random týpka, co seděl vedle mě.


takže v pátek jsem zůstala doma. uhh. to bylo vlastně včera... nebo ne? jo asi jo. no a jak si krátim čas? dělám si věci na ročníkovou práci na bižuli a koukám na death note. ale na ten film, pozor na mě. L. je tam snad ještě lepší, než je v anime. jeez...


ve čtvrtek byla akademie. ne gymplu, ale zákadky, kam jsem dřív chodila. šla jsem se podívat hlavně na bráchu, ale taky jsem chtěla vidět kluky z letošní devítky a samozřejmě tam byla taky K.
jak už jsem řekla, nebylo mi dobře, ale tohle jsem si užila. doma jsem totiž do sebe hodila nějakej prášek... bylo to fajn. tyhle věci jsem moc nemusela, ale teď mi to chybí. nevrátila bych se do tý samý společnosti, protože se mi většina lidí zhnusila, ale do tý samý školy.... jo. hned bych to brala.

i've come undone
i think i'll kill everyone
my, what have i done?
fuck it, let's kill everyone
-light yagami

hehe.

game of thrones is back!

26. april 2016 at 19:38 | evil spirit |  diary
mám fakt radost, že GoT už zase dávají. na první díl z nový série jsem koukala ve škole o ivt. byla jsem sice celou dobu nervózní, že po mě bude učitel něco chtít a já pak nebudu vědět, co řikal a taky mě štval pomalej internet, ale přežila jsem. nejradši bych to tu do podrobna rozebrala, ale nechci nikomu nic vyspoilovat.

dneska jsem si musela zavolat sama do t-mobilu, kvůli nastavení dat a myslela jsem, že z toho budu mít infarkt. nesnášim, když mám někam volat a něco si zařizovat.

za chvíli má přijet K. teď mi volala. to bude zas něco...

mám hroznou chuť něco tvořit. nebo něco kreslit. chtěla bych kromě cosplayů na naruta, taky začít s někým s game of thrones a taky bych chtěla udělat tyhle masky kluků z hollywood undead. protože jsou podle mě hrozně super.


úspěšně jsem dneska přežila poslední zvonění.
musim uznat, že to měli dost dobrý. začínalo to nevinně, jenom se dávali nějaký drobný a oni vás pak pomalovali rtěnkou nebo fixou. pak se ale začala rozdávat kofola a grilovaný kuře a kdybyste viděli, co si připravili pro třeťáky! jedení nějakejch hnusů, koupání v bazénku, plnění divnejch úkolů... byla toho spousta a naše třída to celý pozorovala z okna. vážně celkem nářez. až my budeme ve čtvrťáku... heheheh... to bude teprve masakr.

zítra chci jít něco nakupovat. takže až se zase ozvu, tak to bude nejspíš nějakej HÓL /*laughs at her own joke*/ v pohodě... jenom jsem si vpomněla na fattynku. xD

taky zítra píšu z dějáku. učila jsem se na to už minulej tejden, ale to jsem skoro umřela, takže si to napíšu až zítra. na trojku to určitě umim. ale potřebovala bych tak dvojku, takže až odjede K. tak se musim ještě učit.
jinak mě škola moc nestresuje. až teda na matiku a fyziku, tam bych potřebovala u každýho dostat z něčeho dvojku, což nevim jak udělám.

no nic. K. mi tu čumí přes rameno a směje se. byee.

/vyhrožuje pěstičkou. hajtra jedna./
everyone has it, but no one can lose it. what is it, stiles?

24. april 2016 at 19:30 | evil spirit |  diary
původně jsem chtěla trochu psát, jak jsem teď byla nemocná, ale neměla jsem sílu ani sedět, takže jsem si postahovala druhou a třetí sérii teen wolf a znova jsem na to koukala. viděla jsem to asi před rokem a hrozně se mi ten seriál líbil. / i když poslední série je trošku na hovno.../
moje nejoblíbenější série je rozhodně třetí. celou jsem jí shlídla za dva dny, jak teď, tak i když jsem na to koukala poprvý. je na ní něco... nevim, prostě jsem na ní nemohla přestat koukat, nemohla jsem se odtrhnout.

this is lovely.

je hrozně divný, že zítra půjdu zase do školy. chyběla jsem tři dny, takže už vidim, jak zas nebudu vědět o co jde. zítra máme psát ze zemáku, ze kterýho si samozřejmě nedělám poznámky, takže to bude zajímavý.

víte je hrozně super mít discmana. přijde mi, že to všechno zní nějak líp...
chtěla bych desky a gramofon...
vážně moc.

potřebuju na záchod. huh.

v úterý má přijet K. chci, aby to stihla ještě předtím, než bude tma, protože chce vždycky jít něco fotit a nikdy není světlo, protože jezdí pozdě. taky mi chce něco říct, ale kvůli tomu jí budu volat, protože to chci vědět, co nejdřív.

ve čtvrtek máme mít ve škole nějakej anglickej den. netuším co to je a rozhodně zajímat se o to není moje priorita, protože píšu nějaký písemky a brácha má taky akademii, na kterou chci jít. clkově je čtvrtek, nějakej nabitej den.

mám teď nějaký peníze, takže si chci jít zejtra koupit další díly naruta. taky potřebuju nějakej makeup na cosplaye, ale to koupim asi až ve středu. ještě potřebuju asi milion nebo dva. a taky... si konečně koupim něco, co jsem chtěla strašně dlouho. takový ty papíry, na který si něco vytisknete a pak to nažehlíte na tričko. stojí to celkem hodně, ale já to vážně chci. skoro stovka za jeden. děs, ale levnějš to asi neseženu.
neavdí.

fakt už musim jít na ten záchod, jinak se počůrám.

byee.

seven.

21. april 2016 at 19:55 | evil spirit
oh my god. i dont know where to start...

yep aydee, to jsem byla já...

v úterý se mi ve škole udělalo špatně, takže jsem jela domů. cejtila jsem se jako kdysi na silvestra, kdy jsem málem vypustila duši. zvláštní na tom je, že mě to vůbec neděsí. dřív mě to děsilo... co když umřu? řikala jsem si. a teď? heh. ani nevím.
doesn't mean i want to die... it's just that i don't care if i do.

ale zřejmě neumírám. mám jenom teplotu. pravda, buší mi srdce, jako kdybych měla dostat infarkt a poslední jídlo jsem měla včera, ale zároveň je mi horzně fajn. celej den buď spim nebo koukám znova na teen wolf. taky si čtu a piju litry a litry citronový vody. nejsem na tom tak špatně. třeba jsem jenom potřebovala vypnout.

but you know what? i actually don't wanna die. honestly i cannot die because i still don't know how kakashi looks like without his mask. and that's a thing... i need to know.

oh my god. can we just... oh god. oh god.
holy hell.
shit he's hot.

pořád trošku nemůžu z toho, že někde ze začátku první série teen wolfu je při fightu dereka a scotta písnička od mcr. když jsem tu scénu viděla poprvý, tak jsem z toho nemohla ještě další dva dny. like literally i could not.


za pár dní je další řada hry o trůny. kdo se těší?

já.

byee.

six six six /yes. i had to/

19. april 2016 at 19:47 | evil spirit |  diary
budoucnost budoucnost...... vážně nevím, co si o tom mám myslet, ale hádám, že se mi líbí, protože se od ní nemůžu odtrhnout.

dneska se budu asi trošku rozčilovat...

moje bejvalý spolužačky se rozhodly, že když ony nemůžou mít v životě šťastnej vztah /edit: vůbec žádnej vztah/, protože jsou prostě píče, který nikdo nechce, tak se budou srát do vztahů všem lidem okolo. protože když ony nemůžou, tak ani nikdo jinej. abch to vysvětlila: K. má kluka, se kterým je šťastná. ano. to je celej problém. a ty holky ji musí prostě pomlouvat a šířit píčoviny kolem sebe a ano, musí se jí snažit ubližovat.
a mě to neskutečně vytáčí. další den se mnou sedí v autobuse a dělají, jakože nic. jako by nikdy nic hnusnýho o K. neřekly, když ještě ke všemu ví, že jsme nejlepší kamarádky a že K. mi všechno říká.
nevim, nechápu, nechci vědět, nechci chápat. píče to jsou, takhle vám to řeknu.
ale nebudu se s nima zabejvat. a K. taky ne. od nás tu zatracenou pozornost mít nebudou.
ale jakmile, řeknou slovo, řikám vám, jedno slovo o ní a já to uslyšim, tak je rozřežu jako salát, vytáhnu na ně rasengan, šaringan, zkurvený chidory, celýho kakashiho a budou mi to moct zopakovat.

tak se zase uklidníme.... nádech výdech

dneska byl u nás ve městě zeman. ano, náš pan úžasný prezident. jo. chodim do školy v berouně, kdyby to někoho zajímalo. jak jsem tak poslouchala, tak polovina školy ho šla vypískat a někdo prej i šije velký červený trenýrky. tak nevim, jak to tam dopadne...

ještě pár slov k techmanii. bylo to tam fajn. jelo jenom pár lidí, naštěstí zrovna ti, který mi nevadí a který mám z tý třídy ráda. takže jako rádoby školní výlet to bylo prima.
víc toho asi řikat nebudu, protože video mluví za všechno. xD
schválně jestli mě někdo pozná xD aydee.... xD


a jedna technická: nejde pustit na mobilech a tabletech, což je trošku otravný, ale no.... prostě to nejde. xD

a jo, já jsem ten blonďatej idiot na 27 vteřině xD

five.

16. april 2016 at 20:17 | evil spirit |  diary
mamka dole v kuchyni poslouchá nějaký opery a mě to dohání k šílenství. doufám, že si do toho nezačne zpívat.

myslím, že když nezačnu řešit moje problémy se zrakem, tak asi brzo oslepnu. přes den to celkem jde, ale jakmile se trošku sešeří /jako třeba teď/ tak jsem nahraná a skoro nic nevidim. ale brejle nechci a z čoček mám hrůzu, ačkoliv mě fascinujou. no nevadí. maximálně oslepnu, to ještě nikdy nikoho nezabilo. nebo jo?

im just joking. u know...

děda měl dneska narozky a babce ruplo v bedně a na oslavu pozvala celou naší famílii. nejenomže navařila žrádla na měsíc, ale ještě nám toho půlku dala s sebou domů. takže jsme tam dneska celej den seděli a jedli. mě je tak blbě, že další tejden nebudu schopná nic jíst.

slíbila jsem mamce, že jí vytrhám obočí, ale nechce se mi do toho. hapl meh.

když jsme se vrátili od babky, tak jsem byla fakt dost unavená, takže jsem se rozhodla, že si pustím film. nedávno jsem viděla trailer na pátou vlnu, tak jsem si řekla, že to zkouknu. bylo to takový.... no- šlo to. nápad dobrej, herci pěkný /já vim. to je nepodstatný/ příběh se mi líbil, samozřejmě tam byla spousta nelogickejch věcí, ale vcelku se na to šlo koukat a celkem se mi to líbilo. jedna věc, která mě na tom, ale vážně nasrala, byl konec. nebudu řikat, jak to přesně končí, řeknu jenom, že nemám ráda otevřený konce a tenhle konec byl otevřenej dokořán jako nohy cersie lannister. a to je hodně.
fakt mě to naštvalo a jestli nebude pokračování, tak si asi nějaký napíšu.

oh wait. it's a book. 5th wave is a book. and not just one. okay. i need it. im buying it right now.

měla bych si získávat informace dřív, než o něčem budu psát. každopádně tolik k filmu.mám žízeň a bolí mě hlava. asi brzo umřu.
v pondělí jedeme se třídou do techmánie. ne že by se mi chtělo, ale třídní měla kecy, že nás pojede málo a kdesi cosi. nemám jí ráda. fakt nemám. nevím přesně proč, ale to jak se chová, mě kolikrát nutí jí dát do držky. samozřejmě, že jsem jí nikdy nepraštila, ale jakmile budu moct, tak to udělám. fujky, fakt je mi nepříjemná.

začala jsem zase číst. když už jsem teda odložila metro, tak aby toho nebylo málo, vybrala jsem si knížku od stejnýho autora. jmenuje se budoucnost. jsem na prvních pár stránkách a je, no jak to říct... je divná. ale je tak nějak dobře divná. takže o ní možná něco napíšu, až ji dočtu. znáte mě no.

musím se jít napít, jinak asi vážně umřu a to nemůžu, protože jsem ještě nedokoukala naruta.

byee.

all about dubsmash and K.

14. april 2016 at 23:56 | evil spirit |  diary
helou, tak jsem zase tady.

sedím si tu s K., v kakashiho masce. jenom abyste věděli, jak se projevuje moje obsession po desátý hodině věčer xD


jo, K. je zase u mě. původně měla odjíždět v děvět, ale nějak se nám to vymklo z rukou a nakonec tu přespává. ale je to v chillu, protože zítra nejdeme do školy. jsou u nás příjimačky, takže nás vyhodili. naše třída si vymyslela, že půjde na paitball, ale to není nic pro mě, takže jsem se rozhodla, že se na to vykašlu a půjdu se podívat na základku. K. jde taky. what more could i wish for?

mě vždycky na našich přespávačkách hrozně baví to, že si řikáme, jak budeme aktivní a plánujeme si spoustu věcí a nakonec skončíme na dubsmashi a natáčíme hrozný sračky. /jako třeba teď. to svět nikdy nesmí spatřit./


aydee, TNO si přečtu, ale s K. za zádama se to nedá. ale jsem přesvědčená o tom, že je to úžasný jako vždycky.

K. se teď rozhodla natočit něco na dubsmash a málem mi schodila lustr a teď z toho nemůže. a já taky ne.
.......
update: we survived.

anyways. celkem se zítra těšim na základku. hlavně asi na učitelky, ty mi pořád hrozně chybí. je to zvláští... nezáleží na tom, jak moc už jsem si na střední zvykla, po naší starý dobrý základce se mi bude vždycky stejskat. hlavně po těch oběděch. zlatý naše obědy...

ještě musím říct jednu věc... mY NEW FUCKING PHONE OH MY GOD. I CANNOT EVEN YOU GUYS
je to první telefon, kterej funguje, tak jak by podle mýho měl a nemůžu ho dát z ruky. jedinej problém je moje stávající esdéčko, páč je šíleně malinký a ten telefon už mám plnej. takže až půjdu kolem nějakýho obchodu musim si koupit větší. alespoň 16 giga. a stáhnu si dubsmash i na karla juniora a pojedu. yep.

no nic. pro dnešek už bylo asi dost nevýznamnejch informací. razíme na půlnoční svačinku.
byee

three: the run /and also happy birthday to brendon fucking urie/

12. april 2016 at 18:59 | evil spirit |  diary
hai
how ya doin?

právě se psychicky připravuju na to, že poprvý za tenhle rok zas půjdu běhat. taky řeším dilema jestli se najíst před tím nebo po tom. nevíte náhodou někdo jak tohle funguje? samozřejmě nebudu jíst těsně před, ale není lepší až po tom? zase... teď mám hlad... já fakt nevim.

stále ještě nemám svůj novej telefon. zítra by mi měl táta přivízt simku a snad přijede i mamky přítel míra a konečně mi přiveze i ten telefon. pokud ne, tak jsem úplně odříznutá od světa, protože táta aktivoval tu novou simku a ta stará tím pádem už nefunguje, což znemaná, že z karla si nezavolám a novou do něj taky nedám, páč je moc malá. #evil spirit's problems.

chci tenhle měsíc napsat něco tématickýho. vážně chci. takže jestli byste ode mě rádo něco slyšeli, tak směle do toho.

dočetla jsem znova metro a rozhodla se přečíst si to ještě jednou, protože je to kurevsky úžasný. já.... já prostě nemám slov. chápu, že je to někde trošku přitažený za vlasy, ale když se odprostíme od reality a řekneme si "co kdyby", tak to prostě nemá chybu. bože já to miluju.
hrozně mě ale štve, že nejsou žádný fan arty. aydee..... nakresli mi metro... všude nacházim jenom obrázky ze hry, ale to je asi tak všechno a to mi nestačíííííí. damn it.

sakra já už vim o čem budu psát... o metru 2033! jsem to ale hlava chytrá.

lidi... teď už musim běžet. a to doslova.

páčko!

just some update on my life.

9. april 2016 at 11:07 | evil spirit |  diary
právě jsem se vrátila od aydee z blogu a zjišťuju, že vážně potřebuju brejle. možná je to tím, že používá bílý písmo na černým pozadí, což je pro mě prostě konečná, jelikož z toho mám halucinace nebo co... nebo je to možná taky tím, že mám děsnou alergii na něco, co teď kvete venku a mám oteklý oči... každopádně se mi to nestává jenom u aydee, ale u spousty jinejch blogů. vlastně když nad tím tak přemejšlim, tak koukání do počítače mi dělá problémy in general. a doktorka mi vždycky říká, že mám oči v pohodě, ale já stejně nic nevidim ani na blízko a na dálku už vůbec ne. takže podtrženo sečteno... potřebuju nový oči.
šiknul by se mi nějakej ten šaringan...

tátova přítelkyně je zase těhotná.
nechápu proč nám to říkají vždycky, až když je to vidět. to si jako myslí, že jsme s bráchou úplně blbí nebo co? nechápu to. a nebudu to ani řešit. vím, že tátovi by se nejvíc ze všeho hodilo, kdyby jsme tam přestali jezdit, ale já mu takovou radost dělat nebudu. má co chtěl, tak ať si to sežere.

možná už jsem se o tom zmiňovala, ale znova jsem začala číst metro 2033. pořád nemůžu uvěřit tomu, jak úžasná knížka to je. yep. už jsem to říkala minule. nevadí...

telefon od V. nakonec nekupuju, ale podařilo se mi přemluvit mamku, aby mi koupila novej. nejsem ten typ člověka, co musí mít to nejnovější a nejlepší, já prostě chtěla telefon, co mi bude fungovat, víc než můj současnej alcatel. tak doufám, že se sony xeria m4 aqua jsem neudělala chybu. musí mi vydržet. musí.
měla bych ho mít v pondělí, tak snad bude.

rozhodla jsem se, že se znova podívám na teen wolf. poslední série mě vůbec nechytla a o první vím, že je vážně super. ještě jsem sice nedokoukala naruta, ale chci si to trošku šetřit, protože netušim, co budu dělat, až to dokoukám. budu na to koukat znova, ano to udělám.

včera jsem byla s K. v cukrárně. když jsme odcházely, tak jsme se dohosly, že máme sladkýho už plný zuby a že přístě jdeme na pizzu.
to víte, nebyla by to ona, aby mi zas nevykládala všechny šílenosti, co dělá. tak například už zase s někým chodí, ale tentokrát jí to schvaluju a vypadá to, že to nebude jenom tak na měsíc a konec. takže jí to přeju a doufám, že bude šťastná.

chtěla bych napsat článek na nějaký určitý téma. ale zase nechci psát o narutovi, protože to cpu prostě všude a všechny už to nejspíš sere... ach jo.
im just... too obssesed. im so sorry.

oh gods im fading away...

2. april 2016 at 20:18 | evil spirit |  diary
rozhodla jsem se si znova přečíst metro 2033. poprvý jsem to četla asi před rokem a dojmu z tý knížky jsem se vlastně pořádně nikdy nezbavila. někdy bych si měla zahrát tu hru...

jaro přichází. možná už je dokonce tady... dělám si srandu.
ale něco na tom jaru bude. vždycky když vylezou první sluneční paprsky, který alespoň trochu hřejou je mi líp. přirovnala bych to asi k životu v jeskyni. v zimě jste zalezlí ve vnitř, je tam tma a zima a vy jste studení a nevrlí jako to počasí venku. a pak najednou, když svět trochu roztaje, se vyškrábete ven a užíváte si světlo a sluníčko, dokud zase nezmizí a vy nemusíte zalízt zpátky. je to divný, ale tohle se mnou vždycky dělá jaro. mám moc energie. akorát na to, abych někoho pořádně praštila.

achjo. vážně jsem divná.

po třech týdnech jsme zase u táty. slavily se naše narozky, protože je s bráchou máme celkem blízko u sebe, takže jsme to brali najednou. dostala jsem nějaký jdlo, což se vždycky hodí, epickou koženou bundu, cédéčko hollywoof undead a asi nejlepší věc, je penál, ke kterýmu máte takový kostičky, který se na to dají nacvakávat a můžete tam tvořit různý vzory. říkám tomu nasírací antistresovej penál. vysvětlení je jednoduchý.... nejdřív vás to uklidní a pak vás to začne neskutečně začne srát. ale je to hrozně super. slova v názvu bych asi měla otočit, ale... hmm. proč vlastně...

pokud věci vyjdou a planety budou v dobrý konstalaci či co to je tak si budu od V. kupovat její mobil. dostala aj foun chmmpf. a ten starej mobil už nechce. takže pokud ho bude moct prodat, tak ho okamžitě beru, protože všechno je lepší než můj současnej alcatel. věřte mi.

oh you guys.... im still crying because of you.

im so sorry i cannot post anything that would mean something to you. my life is just the centre of my universe. i guess that's why this blog is the way it is...
but don't you worry. one day, one day i will leave.

byee.