March 2016

eight

27. march 2016 at 19:54 | evil spirit |  diary
měla jsem v plánu věnovat se teď, když bylo to volno, víc psaní a učení. no zatím jsem zvládla jednu přespávačku s K., shlídnutí akame ga kill a dalších několika dílů naruta. myslim, že jsem fakt na dobrý cestě k zářný budoucnosti. jen tak dál.

něco k akame ga kill. nevím jestli to někdo z vás viděl, mě do toho dostala T. a fakt si mysim, že za shlídnutí to stojí. má to bohužel jenom jednu sérii a víc jich ani být nemá a nejspíš teda vůbec nebude, vzhledem k tomu, jak to končí... ano, konec mě dostal, brečela jsem asi jako když umřel itachi uchiha. což je cekem dost.
r.i.p. night ride. you'll be forever missed.

jsem hrozně ráda, že jsem se zase viděla s K. i se Z. mohly jsme si zase pokecat což je fajn. taky jsme si s K. zase pobrečely a ona mi dala úplně nádhernej dárek. udělala pro mě tričko s naší fotkou. nemůžu to sice nosit nikde na veřejnosti, ale stejně ho miluju. já jsem jí dala, takový ty obálky otevři když... a měla z toho radost. a já jsem za to neskutečně vděčná, protože ona je člověk, kterýmu nechci prostě jen tak něco koupit a je to. chci, aby z toho dárku měla něco, co je ze mě. teď znim jak naruto, ale víte jak to myslim... prostě si jí moc vážim.

o narutovi snad ani mluvit nebudu, protože zajali yamata a já jsem naštvaná. pitomej kabuto a jeho potterovi brejličky...

no, hádám, že teď se půjdu vykoupat, najíst a učit se. pak si přeřídim hodiny don't forget guys, time change a pak půjdu vesele spát a brečet... protože akame ga kill. *ugly cries*

aydee, dneska se mi nějak nedaří ti okomentovat blog protože prostě nedaří, takže ti to musím říct takhle. tNO JE ABSOLUTNĚ KURVA LIBOVÝ AND I CANNOT EVEN HELP ME DEAR LORD GEESUS
.....
HOLY MOTHER OF SAI'S DICK AND KAKASHI'S HAIR IT'S AWESOOOOOOOME

okay. im out.
byee. ^^

seven- thea's emo day

22. march 2016 at 20:18 | thea. |  diary
mám pocit, že dneska je den jako dělanej pro moji emo duši. dnes jsou to už tři roky, co se rozpadli my chemical romance. *cries*
it's been three years and i'm still not okay.


WE ARE KILLJOYS AND WE'LL CARRY ON.

T. nakonec tenhle víkend nepřijede. štve mě to, protože jsem hrozně pospíchala s jejím dárkem, abych ho dodělala a mohla jí to dát. ale nedá se nic dělat. snad to domluvíme na jidny. K. ale s největší pravděpodobností dorazí a přijede i Z., takže to bude super.
dárek pro K. mám skoro hotovej. ještě musim něco dokoupit, což asi udělám zítra, společně s nákupem pro V. dneska jsem od ní dostala super dárek. dala mi fixy na kreslení,jeden super tenkej, což byl můj sen a deník s hobitem a takový super dinosauří naušnice, co jsou z obou stran ucha. musim vymyslet něco super i pro ni.

v poslední době zjišťuju, že si začínám hodně rozumět s lidma, se kterejma jsem nikdy nechtěla mít nic společnýho. jsou oba šíleně divný, ale hrozně v pohodě. dneska jsme jeli domů busem /jako vždy/ a Táda mi říká: 'tak já přijdu domů, budu přemýšlet o sebevraždě, pak se na to vykašlu a půjdu koukat na princeznu mononoke.' a já byla v tu chvíli přesvědčená, že jsem nikdy nikomu neporozumněla víc. snad kromě aydee.


also... don't question this 'thea' name. i just have a lot of personalities and i'm not sure who i am. plus thea is a pretty badass name.

takže já zas půjdu brečet kvůli mcr a koukat na akame ga kill, protože.... anime. a tak. bože.

byee.

six- party with the devil

20. march 2016 at 14:56 | evil spirit |  diary
ohayo,
jojo vylepšila jsem to s tím pozdravem...

tenhle "článek" bude asi víc na hovno než ty ostatní, protože jsem šla spát až dneska ve čtyři hodiny ráno a teď jsem vzbudila z malýho šlofíka a jsem jak praštěná. takže sorka.
byla jsem u T. a slavily jsme její narozky. byly tam ještě dvě další holky, který jsem neznala ale jsem ráda, že jsem je poznala, protože byly hrozně fajn. a jedna z nich viděla celýho naruta. ^^
koukaly jsme na unfriended a celou dobu jsme čekaly, kdy se to konečně rozjede a pak jsme hrozně nadávaly, když to skončilo. ale bylo to celkem dobrý, i když tak trochu nuda. hrozně mě vadilo, jak jezdili pomalu s tou myší. ugh. potom jsme strávily asi čtyři hodiny na omegle a povídaly si tam s nějakejma američanama. holky nás vždycky přepnuly. asi jsme neměly to, co hledaly. huh, škoda.. ale byla to největší prdel mýho života. xD
pak jsme byly hrozně unavený a chtěly jsme jít spát, tak jsme si k tomu pustily papírový města a pak se nám najednou vůbec spát nechtělo. xD s T. jsme si povídaly o narutovi a o čuninských zkouškách, bouchali jsme lahev šáňa a pily to z flašky a pak o půl čtvtý jsme začaly koukat na akame ga kill. chtěly jsme to zkouknout celý a vydržet vzhůru, ale v půlce druhýho dílu jsme to skoro zachráply, tak jsme nakonec šly spát.

viděla jsem T. asi po půl roce a jsem hrozně ráda, že jsme se viděly zrovna při týhle příležitosti. nevím jestli ona přijede tenhle další víkend, jak to bylo plánovaný, ale nakonec je to možná i fuk. hlavně se zase musíme vidět dřív, než za půl roku.
ale přijet by měla, protože jí musim dát dárek.

což mi přopomíná, že bych měla ukončit tenhle mindfuck a jít ten dárek dodělat, vyspat se, dát se do kupy a pak napsat něco smysluplnýho.

byee.

five, i think.

17. march 2016 at 20:16 | evil spirit |  diary
ouu helouuuu
trapný jamie. prostě trapný. najdi si lepší pozdrav.

ahoj lidi,
dneska jsem si splnila svůj velký sen. koupila jsem si černý povlečení a prostěradlo. byly jsme s mamkou nakupovat někde v letňanech a hned jak jsme dorazily domů, tak jsem musela převlíknout postel. samozřejmě mamka je velice nadšená, že mám všechno černý.... prý kvůli tomu, že se to špatně pere nebo co. pfff. nic se ti neobarví mami, je to černý...

právě jsem se vrátila od aydee a napadla mě úžasná věc, takže zase můžete čekat nějakej masterpiece.

musim říct, že tenhle tejden to bylo poprvý, co mě bavilo chodit do školy. tim, že většina odjela na lyžák a z těch, co zůstali jich chodila jenom půlka, jsme se nic ani neučili, několikrát nám ani nepřišla učitelka a vůbec to bylo takový... spíš jsme jenom měli prdel. třeba dneska přišla chemikářka na hodinu, chvíli si s náma povídala a pak řiká "hele tak já půjdu na oběd a vy se můžute rozpustit až budete chtít" a odešla. hodinu předtím jsme měli mít fyziku, učitel/ředitel přišel asi po čttvrt hodině, chvíli si s náma povídal a pak nás pustil na oběd. takže celkem luxux.

pořád nemůžu z toho černýho prostěradla. it's just so pretty i cannot even guys.

story time:
když jsme se s mamkou vracely dneska z prahy, tak jsme se ještě stavěly v albertu pro jídlo. chodíme si po tom krámu a málem do nás nabourá s vozejkem nějakej týpek. takovej vošoust, nechuťák, prostě extrém. celou dobu pak chodil za náma a hvízdal na nás s jeho ještě nechutnějšim kámošem. fakt jsem měla nutkání si na něm skusit nějaký super taidjutsu nebo nindjutsu. furt ještě cejtim ten jeho odér. a byl tak slizkej div za sebou nenechával stopu.

aydee? debata o kakashim? beze mě? přístě mě musíš zavolat. moment... holka z druháku, co kouká na anime? proč mám čím dál tim, větší pocit, že chodíme do tý samý školy? xD

byee.

my birthday and stuff

13. march 2016 at 19:45 | evil spirit |  diary
dneska je velký den, protože nadpis alespoň trochu vypovídá o článku.

a ne jenom kvůli nadpisu. chtěla jsem to napsat už včera, ale nebylo mi dobře, takže jsem se rozhodla, že to nechám na dnešek, stejně v tom není žádnej rozdíl.
včera jsem měla narozky. ba dum tss. a od mamky jsem dostala dvě paruky-bílou a červenou. bílou mám teď momentálně přišpendlenou na polystyrénový kouli a tvořím ten šílenej kakashiho hér stajl. došel mi ale lak, takže to dodělám až zítra.
na kakashiho cosplay už mi chybí vlastně jenom čelenka a pak možná nějaký pouzdro na zbraně, ale krom toho je to skoro hotový. největší potíž byla asi ta vesta.
každopádně tu červenou jsem využila na gaaru. i když to původně nebylo vůbec v plánu, chtěla jsem jenom ukázat paruku kámošce na snapchat, ale dopadlo to takhle...
ta maska k němu samozřejmě nepatří, ale nakonec proč vlastně ne. takovej kaka-gaara. nebo gaarashi? vážně nevím...


three

10. march 2016 at 19:39 | evil spirit |  diary
so. umh umh. where to start....yep. start with a song. that's the thing jamie. a song. a lot of songs. shit im probably crazy.

včera jsem po straaaaašně douhý době konečně viděla K. i když jenom na pár minut. hrozně mi chyběla. ale přijde mi, že já jí moc ne. vlastně ani nevím jestli jsme kamarádky. jsme? jasně, že jsme. jenom depkařím. we are. K. loves me. i love her. we're happy. shut up emo me.

mým snem je přemluvit K. aby se mnou udělala cosplay na kakashiho a yamata. vím, že mi to neprojde, ale budu to zkoušet do konce svýho života. jsem si jistá, že to nakonec dopadne tak, že to uděláme, ale bude nám oběma devadesát a budeme historicky nejstarší účastnice na animefestu. taky nebudu muset mít paruku, protože moje vlasy budou ladit s kakashiho, páč budou bílý. pokud nějaký budu mít.


K. this could be us but you hate me and you dont wanna cosplay a shit with me. so fuck u. i need a cospay group.

aydee, pojď mi dělat yamata. určitě by byl hezkej i s modrým hárem. heh.

musím se učit buddhismus a hinduismus, protože školskej systém je na hovno a myslí si, že nás všechny náboženství zajímá. kdyby nás to zajímalo, tak si o tom něco zjistíme. radši mě naučte, jak uspět jako člověk v normálnim životě. u know bills n stuff... nebo mě naučte něco, co nezapomenu hned, co si z toho napíšu písemku. nebo logickýmu myšlení. protože bez toho se podle vás neobejdu v normlním životě and i will fail as a human. uhm. jenom mě rozčiluje pár věcí a ta kráva matikářka.... potřebovala bych si do ní praštit.
třeba rasenganem.

im sorry i cant write about normal stuff. im sad. well thats not an excuse i guess... sorry

byee.

two

8. march 2016 at 18:37 | evil spirit |  diary
hey,
it's the time of a year

story time:
včera mě po škole vyzvedávala mamka a jely jsme ještě na nákup. na evropě 2 zrovna hráli nějakou vyřvávačku, tak jsme seděly v autě a poslouchaly. byly jsme už na odchodu z auta, když mi mamka řiká ať dávám pozor, že vedle mě parkuje auto. jenom jsem se trochu otočila a vydim, že v autě vedle přijel náš učitel na zemák. samozřejmě já, že ano, jsem nevystoupila z auta abych ho třeba pozdravila. otočila jsem se zpátky na mamku a říkám jí mami teď nemůžem jít ven z auta, to vedle je náš učitel. takže jsem zarytě seděla a koukala na druhou stranu, aby si mě nevšiml a pak teprve jsem vylezla z auta. ano velmi inteligentí, ale pochopte, fakt jsem nestála o to, se s ním vidět víc, než musím.
koruna se tomu nasadila, když jsme kolem sebe kroužili v tom albertu. ani jeden z nás očividně neměl zájem mluvit s tim druhym a tak jsme kolem sebe jezdili ve veeelkejh obloucích. a mamka se mi smála a furt mě posílala, někam blízko k němu.
"hele támhle je, u rohlíků. vem jich prosim deset."


v sobotu mám narozky a od táty jsem chtěla naruta. minulej tejden jsem si to objednávala a včera jsem si to byla vyzvednout v knihkupectví. musela jsem ho hodně přemlouvat, abych si to mohla přečíst už teď, ale nakonec souhlasil. z pěti dílů mi přečíst chybí už jenom dva. a celkem už jich mám deset. na jednu stranu jsem ráda, že jich v češtině nění všech osmdesát nebo kolik.

/jednou za dlouhou dobu jsem čekovala návštěvnost... aydee odstup/


my brother actually likes naruto a lot. and im proud.


i guess im gonna call this one art too.

5. march 2016 at 11:51 | evil spirit
dneska už jsem se třikrát pokusila vydat článek a pokaždý, když už jsem to měla dopsaný přestala fungovat wifina a ani se mi to neuložilo, takže už se znova rozepisovat nebudu.
původně jsem chtěla něco nasat dřív, ale chtěla jsem dokončit svůj wc/food/naruto masterpiece.
předem říkám, že mi nejde kreslení místností a prostorovejch věcí a vůbec perspektiva, takže na to moc nekoukejte. jsem si toho vědoma.
na vysvětlenou: to nahoře v rohu je můj bratr, když zjistil, že nemá televizi a to dole je moje mamka, když zjistila, že nemáme žádný jídlo v ledničce. nejspíš se před chvílí vrátila z nákupu a tak jí to nasralo ještě víc.
a já nemám nohu na umyvadle, mám ji jenom divně zvednutou ve zvduchu, protože sedět na záchodě normálně je nuda. a to černý jsou kalhoty...


v podstatě všichni můžeme poděkovat aydee, protože ona přišla s timhle nápadem. a já jsem vlastně ráda, protože je to celkem vtipný. jednou to udělám na živo.