February 2016

i almost made it again. #9

29. february 2016 at 20:21 | evil spirit |  diary
tak tenhle měsíc to nevyšlo.....
nevadí. příští dám 11 článků.
*futurefails*

na minulým článku /?/ je pět komentů. sakra lidi, kde jste se vzali? každopádně někdo nadhodil mě na záchodě s jídlem, sledující naruta..... ano nakreslím to. to bych asi nebyla já, co?

dneska byl první den po prázdninách. ani to nebylo tak hrozný, jak jsem si myslela. jediná věc, co mě ubíjí je, že tam jsme hned v pondělí do čtyř. to bych vraždila.

ve čtvrtek jedeme zase do divadla. oh gods show me some mercy please. vůbec nevim, jak se tam dostanu. asi budu muset zůstávat po škole ve městě. im sure im gonna die.


here ya have frankie for bad days.

sněží. už mě to pomalu štve, protože mělo sněžit o prázdninách. to jsem byla doma a mohla jsem si to užívat z tepla pokoje. ne ono musí sněžit teď, když chodim do školy a musim se pohybovat venku. chmmpf.
s tím pokojem kecám, vůbec bych si to neužívala, protože bych měla hlavu zabořenou v noťasu a čučela bych na naruta, což jsem taky o prázdninách dělala, ale nesněžilo mi k tomu.

dneska jsem byla s V. v cukrárně. daly jsme si medovník a jak jsme tam tak seděly, tak jsem byla za poslední dobu fakt spokojená. asi nemůžu říct, že šťastná, ale spokojená.... you know... just... gosh i had a cake what was i expecting...
neřikám, že jsem byla nějak v depkách nebo tak něco, ale bylo to takový divný období. takový nijaký. neměla jsem moc náladu, nebyla jsem ani šťastná, ani smutná. prostě jsem byla taková nijaká, prázdná. and now im grateful for the cake and holiday.

hej nogitsune, přestaň mě ohrožovat dattebayo! v noci máš spát a ne sjíždět lidem blogy. chmmpf.

and one last thing.... spolužačka si vybrala naruta jako téma prezentace na informatiku. YAAAAAAAS. prej, že to do ní furt hustim a ona tomu nerozumí, takže se alespoň taky něco přiučí. což jí nevěřim, protože jsem přesvědčená, že to po nocích tajně sjíždí a nechce mi přiznat, že je to vlastně super.

byee.

devastated

25. february 2016 at 20:06 | evil spirit |  diary
aaaaaa dattebayo!

ty jo. takhle to dopadá, když celej den sledujete naruta.
no co... máme teď prázdniny, takže si to můžu dovolit.

jsem u táty a dneska mi volala mamka. předělává se její ložnice, tak se mě ptala, jestli jí nechci já, protože jsem ten pokoj vždycky chtěla. říkala, že se mám rozhodnout teď, když je všechno vystěhovaný. přemýšlela jsem o tom. mám malej pokoj, takovýho parchanta. a tamten je nádhernej. velkej, světlej.... sakra já ho fakt vždycky chtěla. na chvíli jsem měla strašnou radost z toho, že mi to nabídla, ale pak se stalo něco strašně divnýho. přisahám, přišla jsem si jak ve flashbacku z naruta. najednou jsem si vzpomněla na všechno, co jsem v tom pokoji prožila. jo jsem v něm jenom od minulýho léta, ale i tak je toho dost... naše školní rozlučka. halloween. všechny návštěvy K. moje příhoda s poličkama. noci strávený přepisovánim biologie, přemýšlením, co jsem udělala špatně, litováním malej pitomostí a pak to nechávání všechno plavat. snění o kakashim. děsně horký letní noci, kdy jsem nemohla za boha usnout a myslela jsem, že se zbláznim. jo. přesně v tu chvíli jsem věděla, že z toho pokoje mě už nikdy nikdo nedostane.
a tak jsem prostě mamce řekla, že ten její už nepotřebuju. že mám svojí malou jeskyni a nikdo mě z ní nevytáhne. a ona se prostě jenom zasmála a řekla, že zas pozdějš zavolá.
bylo to divný, ale zároveň..... ne. bylo to sakra divný. but i like my little dark cave tho.

and if we should die tonight
we should all die together

aaaaa nogitsune, proč tu strašíš s tou svojí démoní zadnicí v 0:05? cítím se ohrožená... chmmf-dattebayo.
každopádně tobě a aydee děkuju za komplimenty. jsem poctěná. vážně. jsem. jakože se jamie jmenuju. to bylo špatný rozhodnutí, jamie. takhle se ani nejmenuješ. hmm. sklapni.

aaa there goes my life, people. so cute.

ať už na naruta koukáte nebo ne, musíte uznat, že malí kakashíci a yamatíci jsou rozkošný. ani se na to nemůžu koukat. tohle je prostě moc roztomilý i na mě.
it hurts guys. aaaaaaaaaaaaaaaaa. i am freaking out
vidíte toho malýho yamatíka za kakashiho nohou? to je moje smrt.

yamato je z nich očividně úplně na prášky. chudák....

asi bych měla jít. potřebuju čůrat a mám hlad. vražedná kombinace.

byee!!!

well, something very blue.

22. february 2016 at 19:50 | evil spirit
im gonna put this in art because it is art and you better agree with me.

aydee, vím že jsem ti něco slíbila, ale trošku se mi to vymklo z rukou, takže to prosím ber s rezervou. taky zkus přehlídnout to, že neumím moc kreslit.

and now, aydee, take a deep breath and scroll down.

sweet day

19. february 2016 at 21:14 | evil spirit |  diary
K. mi řekla ať všechno napíšu, takže taky všechno napíšu.

aydee, ještě jsem se nedostala k tomu, abych tě nakreslila. dělání cosplayů mě nějak zaneprazdňuje. ale příště už to bude. slibuju.

ty záda a krk už mám celkem v pohodě. pořád nemůžu úplně dobře otočit hlavu do prava, ale můžu alespoň sedět, aniž by se mi chtělo brečet.

dneska jsme měli ve škole mini filmovej festival. každá třída si mohla natočit mini film a dát to porotcům, který to ohodnotili a vybrali něaký vítěze, či co. celá škola na ně dneska koukala a naše třída tam taky měla jeden. byl to jenom sestřih funny momentů, který natočila V. ale mě se to hrozně líbí. vyhrála to 3.A a myslim, že fakt zaslouženě. nakonec každá třída dostala celej medovník za účast. měla jsem tu čest, že jsem ho mohla odnýst do třídy. ya know. i was like a boss ass bitch, walking through the school with a delicious cake in my hands that everybody wanted to eat but i didnt let them.


a krájeli jsme ho pravítkem...

pak, aby toho nebylo málo, jsem šla s K. do cukrárny a dala jsem si ten medovník ještě jednou.
a K. byla hrozně vyjetá. xD dostala v lékárně nějaký drogy a má strašně moc energie. jsem hrozně ráda, protože posledních pár měsíců byla furt unavená a nemocná, takže je fajn, že je to v pohodě.

udělala jsem si k večeři kuře. fakt se mi povedlo.
zvu vás, umím dobrý kuře na pánvi.

mám rozmyšlený dvě povídky. dokonce jsem si to i napsala, aby nezapomněla detaily. přemejšlím, že asi zase začnu vydávat na jendom. fakt nevim proč jsem si dřív myslela, že dva blogy budou lepší. je to na hovno, furt od toho druhýho zapomínám heslo...
takže pokud nestrávim prázdniny narutem, budu asi psát.

sayonara ^^
nový byee....? asi.

and if you're having a bad day remember that kakashi loves you.

i'm mean and karma is fair so i suffer

17. february 2016 at 20:32 | evil spirit |  diary
hello,
it's not me
it's........
yeah i guess it's just me again

story time:
moje spolužačka nedávno dostala takovej ten límec na krk, protože si s ním hnula. dneska jsme spolu jely autobusem domů a já jsem si z ní dělala srandu a říkala jsem jí, že mě trošku bolí za krkem, že asi taky dostanu límeček.
tak si přijedu domů, sundavám si šálu a ta mi padá na zem. no super. teď se pro ní musim ohnout... lidi já se ohla na zem pro tu šálu a všechny svaly na krku a zádech mi ztuhly, dostala jsem do nich křeč a nemohla jsem se narovnat zpátky. bolest šílená, chodim teď nakřivo, nevim jak si sednout, lehnout, protože každá poloha mě bolí..... karma se na mě dneska vyřádila.

aydee, chtěla jsem tě nakreslit, ale vzhledem k tomu, že krk můžu mít jenom v jedný poloze a neotočím hlavu a nemůžu nic dělat pravou rukou, protože mi to pak škube celým tělem, tak budeš muset vydržet.

jsem zase obarvená na červeno. a cejtim se v tom hrozně hustě. akorát na mě všichni zíraj a z toho se mi chce brečet, ale třeba si mě kakashi z toho jinýho vesmíru alespoň všimne. ano. zase svítim jako majáček.
a K. se taky obarvila. na černo. muhahaha. doufám, že to čteš. takže jsem měla pravdu, jsme propojený. naše mozky fungujou na stejný frekvenci...

aydee fakt mě mrzí ty nadpisy a tak, ale nemůžu si pomoct. štvou mě. teda.... mě jsou k ničemu. asi. možná, kdybych se snažila..... nah im fine this way
ale nemusíš být smutná.... být jako já je určitě super..... *starts crying* aaaaaah nebuď jako já.

asi to dneska seknu, protože můj krk mě zabíjí a už fakt nevim, jak si mám sednout.
byee

four

14. february 2016 at 19:21 | evil spirit |  diary
těch deset článků za měsíc mi nějak nevychází....

nechápu to. pořád nám dávájí nějaký písemky. když bylo pololetí a potřebovali jsme si opravovat známky, tak byl klid a nikdo nám možnost nedal a teď to do nás šijou jak zblázněný...

no aydee... to je jednoduchý. viděla jsem tě ve svym snu, protože o tobě mám nějakou představu.... nejspíš hodně vzdálenou realitě, ale mám.
jsi pro mě jako kakashi, ale neschováváš se za maskou, nýbrž za blogem.... je to hustý, jak jste si v tomhle podobní...

nějak se mi v poslední době zalíbilo cosplayování. mám rozdělanou kakashiho vestičku i really need hepl. im obsessed with him a je to celkem záhul, hlavně ty různý kapsičky and stuff.
k narozkám nejspíš dostanu bílou paruku, takže budu mít kakashiho kompletního. a budu moct vyrazit do ulic.
takže aydee, až v praze uvidíš pošuka převlečenýho za kakashiho..... jsem to já.


i don't usualy listen to this but... damn. kinda catchy.

K. se vrátila v sobotu z lyžáku, takže se těšim až jí zas uvidim. je to asi divný, ale fakt mi chybí. nejradši bych byla, kdyby u nás i bydlela.
chybí mi i T. hrozně mě mrzí, že jsme se tak dlouho neviděly a že furt nejsme s to se domluvit a někam spolu jít. taky mě mrzí, že mi skoro nic neříká. myslím takový ty věci, který by se kamarádkám říkat měly. je sice v pohodě, že o tom třeba nechce mluvit, ale přijde mi, jako bych jí ani už neznala. nic o ní nevim. žije v úplně jiným světě, kterýmu nerozumim. a do kterýho mě nechce pustit. byly doby, kdy mi řekla všechno a já zas jí. věděly jsme, co nikdo jinej nevěděl. a já byla tak sakra šťastná. a teď....
nevím, co se stalo.
maybe nothing. maybe i'm just not good enough for her to trust me. to tell me. yeah... i've never been through the same things so that probably makes me unable to understand.... great. keep it for yourself. choke on it. i don't care.

byee

no. i do care.
i care a lot.
i'm sorry.

three

9. february 2016 at 21:15 | evil spirit |  diary
aydee ta tvoje historka s kafem mě dostala. xD dokonce se mi o tom zdálo.... přišla se ke mě do pokoje, půlku kafe si vypila a pak jsi řekla, že je to moc horký, tak si to na mě vylila....

dneska jsem byla pilný student. jako light im a gay yagami. udělala jsem úkol z matematiky doma, což je poprvý za tenhle školní tok, učila jsem se dějepis, i když je tak 10% šance, že mě vyzkouší a přepsala jsem si biologii a teď se to budu učit. taky jsem nakrmila svýho smrtonoše a napsala si pár jmen do deníčku...
if you get this giant reference.... you're my bro.

nah. screw biology, im just gonna stare at this pic of kakashi...teď jsem chtěla napsat něco super, ale zapomněla jsem to


už vim.

papa roach jsou konečně zase ve studiu a nahrávaj. už se nemůžu dočkat až budou mít další album, další tour na který samozřejmě přijedou i do prahy, že ano, jacoby? a prostě všechny takový ty super věci okolo. je to příjemná změna, když vám k srdci přiroste kapela, která se nerozpadne uprostřed nahrávání s pár slovy na jejich web stránce a pak vám ničí celej život, protože ji milujete, ale ona tu prostě není....

víte, že kdybyste smíchali L., kakashiho a naruta, tak dostanete mě?
L. rád jí a divně sedí. kakashi miluje knížky a chodí pozdě. no a naruto je prostě takový malý pako a je blonďatej. celá já.

hello
it's me
.....
....
mario
hahahahahah

byee

two

7. february 2016 at 20:32 | evil spirit |  diary
hello
it's me
mario

pořád lituju toho, že jsem neviděla twenty one pilots. doufám, že si to mládenci přidrandí i příští rok. mohli by, když napoprvý vyprodali...

naruto je teďka nějak šíleně smutnej. jsem u 140 dílu shippuudenu a fakt v jednom kuse brečim. konečně vim, jak to vlastně bylo s kakashiho sharinganem. taky konečně vim, jak to bylo s itachim. to mě vzalo asi nejvíc..... *drowns in tears*


aaaaaaaaahhh it will ruin me one day. one day it'll be just too sad and my heart will break into little pieces and i will die and i will enter the univer where kakashi is real. and then.... then i will be happy. truly motherfucking happy.

dead but happy.

mám v pokoji novej stůl.
měli jsme ho strašně dlouho na půdě a mě se vždycky líbil, tak jsem ho před tejdnem vytáhla, natřela, mamka mi ho pak nalakovala a voalá.... mám ho v pokoji. a je úžasnej. někdy vám ho vyfotim.

K. se rozešla se vym přítelem. jak tu v ten čtvrtek byla, tak jsme se schodly, že kluci stojej za hovno, že budeme forever meloun /xD/ a budem bydlet spolu a budem se cpát jídlem a pít rybí čaj. /k rybímu čaji se vztahuje taková funny story.... to bylo tak, že K. bylo jednou špatně a chtěla abych jí uvařila čaj. tak jsem jí velmi ochotně udělala zelenej čaj a ona mi to vrátila s tim, že to smrdí rybinou, což byla samozřejmě blbost, ale neeeee mamdam to prostě smrdělo jak ryby. kdo by řekl, že nepozná rybinu, když maj doma asi dvacet akvárek.../

možná půjdu s T. na aerodome festival. jsou tam letos korni, takže mě to fakt láká, ale na druhou stranu mě odrazuje ta cena... ale jsou tam i billy talent... no, uvidím.

byee

*screams*

4. february 2016 at 21:09 | evil spirit |  diary
ano, výborně si plním svoje předsevzetí....

před deseti minutama od nás odjela K.
dvě hodiny jsme si povídaly o strašně deep věcech.... a další dvě hodiny po mě chtěla vyfotit na novou profilovku. takže jsem jí učesala, namalovala, stokrát jsem jí vysvětlila, že při světle z lustru budou fotky stejně na hovno, vytáhla jsem foťák a už jsme jely. /xD/
teď se snažim jí těch stopadesátmiliónů fotek poslat, ale fejsbuk se mnou nechce spolupracovat, takže asi nebude mít nic. to je ale smůla...

původně jsem se měla učit zemák, ale tak co... maximálně budu mít druhou pětku do sbírky...

zítra máme hned první dvě hodiny tělák. asi umřu. samozřejmě hned potom píšeme z toho zeměpisu....

drahá aydee,
ani nevím proč jsem začala psát anglicky, ale baví mě to a celkem mě těší, že si mě pamatuješ zrovna podle toho.

k, guys. i literally wanna jump out off my skin, because im just so in love with this guy and it's not funny anymore. i need help. it's serious.

oh gods.... too hot. too hot. damn.


aaaaaaa. konečně se to poslalo.
díky bohům...

s K. jsem se domluvila, že půjdem zítra na dortík. těšim se už teď, protože mám šílenej hlad. asi si půjdu dát večerní svačinku.
dala bych si kakashiho...
to jste jako nikdy nečetli.

normálně tomu byste nikdo nevěřil.... už jsem přesvědčila druhýho člověka o tom, že naruto je super. dneska jsem nesla Z. všech pět dílů, co mám. *skáče radostí*

v poslední době jsem si nemohla nevšimnout, že spousta lidí je cat person. dneska jsem o tom přemejšlela a došla jsem k závěru, že vlastně nesnášim kočky.... jakože opravdu je nemám ráda.
máme doma dvě a kdybych, mohla tak je usmažim ve vlastní šťávě a nakrmim jima naše psy, protože jsou to děsný fúrie. brrrr
omlouvám se všem, co mají rádi kočky.....
vlastně.... ne. radši si je přede mnou dobře schovejte.

dear kakashi,
i know there is an universe you exist in. please take me there when im dead.... i think it's gonna be real soon. most definitely tomorrow....
kakashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

byee