January 2016

i made it. #10

30. january 2016 at 21:17 | evil spirit |  diary
haaaaaaai guyyys!

ehm ehm.... potlesk pro mě, protože jsem poprvý splnila svoje předsevzetí. máme tu desátej "článek" za měsíc, ou jéé.

hrozně mě udivuje, že lidi na moje příspěvky nějak reagujou. protože..... sakra, vždyť já ani nepřidávám nic na nějaký konkrétní téma... vždycky jenom napíšu, co mě ten den nasralo, co mě potěšilo, padesátkrát vám zopakuju, že miluju naruta, že mám hlad nebo že se musim učit. a vy na to vždycky nějak reagujete.... těší mě to? sakra jo. jste skvělý.


včera mi paní knihkupcová /ano aydee/ poslala esemesku, že už maj toho naruta, tak jsem volala mamce, aby mi ho cestou z práce vyzvedla a ona se na mě vykašlala. chmmmpf. she still doesn't understand that i love it more than anything. mom, mom, you're destroying me.
takže si ho chci vyzvednout v pondělí. a pak konečně můžu začít číst. finally. i cannot wait any longer.

udělala jsem si anime list. je šíleně dlouhej a myslim, že mám tak akorát dost anime na celej svůj život. takže až dokoukám naruta /jestli vůbec někdy.../ tak pojedu hezky podle seznamu. dont worry, im totally okay.
první věc na seznamu je bleach. což je asi tak nekonečný jako naruto, takže to možná vezmu z druhý strany /i need help, i know./


hele aydee, pokud ti někdy rovnátka dají, tak mi věř, že budeš mít rovný zuby. já měla šíleně křivý a ošklivý /jakože fakt. extrém/ a už 14 dní potom, co mi je dali se to začalo srovnávat. za měsíc už jsem měla zuby jako nový. sure it hurt. i literally wished to be dead sometimes. but it was worth it. and now i miss them...

cožeto máte? imatri....what...?

asi to tu dneska seknu. pro tenhle měsíc už to bylo až až....

what do ya think? can i keep my resolution for the next month? 10 articles? guess i gotta try it again.

byee

you're not the only lonely one. i see the real you even if you don't i do.

28. january 2016 at 20:27 | evil spirit |  diary
včera tu byli slipknoti. a já na nich nebyla. *fňuk*

místo toho jsem byla u zubařky a ta mi tak rozvrtala jednu stoličku, že jsem myslela, že se z toho pos... a ještě mi zakázala na dvě hodiny jíst. dvě hodiny! to je pomalu nelidský. baba jedna.

chmpff. mám hlad.

včera mi do knihkupectví konečně přišel naruto. byla jsem tak nadšená, že jsem si cestou tam i poskakovala. měla jsem objednaný díly od dvojky do pětky. zarazila jsem se v tu chvíli, co mi ta ženská podala jenom tři knížky. nervózně jsem se na ní podívala, protože ten chybějící byl zrovna druhej, samozřejmě ten, co nejvíc potřebuju. ona mi jen tak mimochodem oznámila, že na druhej si musim tejden počkat, že už je rozebranej.......
takže výborně. tleskám vám paní knihkupcová, dokonale jste mě nasrala.

ale přišly mi knížky z knižního klubu, takže mám alespoň něco.

nutně potřebuju sundat ten zimní look. taky se potřebuju učit češtinu. arggh.

v sobotu je vedle ve vsi nějakej ples. budou tam skoro všichni z bejvalý třídy. měla tam jít taky K., ale nejde, takže asi taky nepůjdu. popravdě- ona je jedinej člověk, kvůli kterýmu bych šla. i když by tam byla se svym klukem a já bych stejně někde v roku usrkávala kolu, počítala kolik epizod naruta jsem mezitim mohla shlídnout a umírala bych strachy, že mě nějakej extrém vyzve tancovat. ale šla bych tam kvůli ní...

Christino,
/teď si tohohle momentu dost považuj, protože jsem tě napsala s velkým písmenem./ rly. that shit doesn't happen every day.
já bych s tebou na nějakej koncert klidně šla. jen si řekni.... já můžu všechno. xD

it's only been like four days and i'm already looking for another concerts....

byee

TDG, 1/24/2016

25. january 2016 at 19:30 | evil spirit |  music
uvědomuje si někdo, že včera to byl přesně měsíc, co byly vánoce, takže když řeknu, že "mám z toho koncertu druhý vánoce", tak to vlastně šíleně sedí...? how awesome, right?

byl to neskutečnej nářez. předkapelu we are the ocean jsem předtim neznala, ale byli celkem dobrý. samozžejmě, když se páni z three days grace vyhrnuli na pódium, tak to bylo úplně neskutečný and the crowd went crazy. you know. madness.

hrozně jsem se modlila, aby hráli chalk outline, protože je to moje nejoblíbenější písnička od nich obviously a přišla na řadu jako druhá/třetí asi tak a já jsem z toho málem umřela.


listen to it. it's beautiful.


hrozně se mi líbilo, že tu bylo několik silnejch momentů. skoro jsem až nevěřila, že se to vůbec děje. v jednu chvíli celej dav skandoval jejich jméno jako jeden mohutnej hlas a to vám bylo tak nádherný.... pořád to slyšim.
je to zajímavý, ale matt má tu samou energii jako jacoby z papa roach. z obou to úplně sálá, máte pocit, že se tý energie můžete dotknout. doufám, že mi rozumíte, protože je to úžasnej pocit a já to neumim popsat.
snad si z toho uděláte nějakou představu. because.... popisy lvl já. omlouvám se.

aydee... i kinda missed you there... i dont even know why.

story time:
i call it: how to recognize the emos.
hned po tom, co jsme si vystáli frontu a došli si na záchod, tak táta hned zamířil ke stánku s pivem. už je to pomalu tradice. hah. tak si tak stojíme ve frontě, nadáváme na to jak je pivo drahý, smějem se tomu, že kelímky jsou z RFP z roku 2014 a náramky, který jsme dostali u vstupu, jsou už z roku 2016. z nějakýho důvodu byly taky z RFP. takže teoreticky jsem byla na RFP o pár měsíců dřív. hahaha. im satan. when suddenly...... G note. the fucking G note that destroys my life every fucking day but i love it.... yes, hell yes, the one and only G note. pro ty, co neví... mluvím o písničce od my chemical romance, která začíná touhle notou a je to hymna všech emo duší. a nejlepší věc byla reakce všech těch fandů mcr.... hned jak zazněly první tóny, tak všichni zpozorněli including me, of course. zvedli hlavy a začali si to zpívat. to bylo fakt epický.
and my dad laughed at me....

kupodivu jsem ráno vstala celkem v pohodě. i když ve škole jsem usínala.... ale přežila jsem a šla bych hned znova.

byee.

give me a reason for disaster
and i'll be happy ever after
give me a reason
i wish you would
i wish you would


numero 7 /doesn't even make sense, i know/

23. january 2016 at 21:27 | evil spirit |  diary
hai ^^ i really need to think about new greeting.

dear nogitsune,
koupila jsem jí tu a jsem s ní ohromně spokojená. dá se v pohodě česat, je hustá, příjemná a dobře drží na hlavě. takže jestli scháníš paruky, tak z tohohle shopu jsou dobrý. recenze lvl jamie.

zejtra jdu na TDG. hrozně se na to těšim. but im nervous, help. nevim proč, ale vždycky jsem před nějakym koncertem děsně nervní. a zároveň se i tam i těšim. nah im weird.
ALE MÁM caps lock, do you really have to do this? the last time i told you we're in a war ya remember? what part of "fuck off" you dont understand? go away you're annoyng go fuck yourself, caps lock, you are literally ruining my life.
*clears throath*

mám celkem vítr z toho, jak to bude v pondělí. když jsem naposledy přišla domů z koncertu, tak jsem byla druhej den totálně vyjetá..... a to máme v pondělí až do čtyř..... musíš to holt nějak přežít, jamie. chtěla si na koncert? chtěla. tak drž hubu.

sometimes....
i just get really lonely
so i talk to myself.

budu mít celkem dobrý vysvědčení, takže jsem si řekla, že si za to něco koupim. (uhrála jsem matiku na dvojku..... hail to me.) spolužačka nosí do školy avon a já jsem se nějak nadchla pro makeup, takže jsem skoupila půlku katalogu a nemůžu se dočkat až to přijde.
i don't understand myself. i dont wear makeup.... like....at all. but i love it. and the only reason why a keep buying shit and never wear it is because i suck at makeup so bad but i still believe it'll be better at some point. and it's stupid, because i don't even use it so i just can't get better. how do you wanna get better at something you don't practise?

and that's how goes my life.....

žijte blaze.
byee

im emo. help

21. january 2016 at 20:25 | evil spirit |  diary
hey
hi
how ya all doin'?


jsem dneska fakt happy, možná až moc but shut up i deserve it. včera jsem dočetla hunger games a neměla jsem co si vzít do školy na čtení, tak jsem si nakonec vzala první díl naruta. četla jsem to asi pětkrát, takže jsem si jenom tak brouzdala po těch stránkách a slintala nad kakashim a mojí spolužačku L. to nějak zaujalo. asi půl hodiny jsem jí vysvětlovala, jak to má číst a proč je začátek prostě na druhý straně a ona si ze mě dělala prdel. pak jí to ale nějak chytlo a během chvíle to přelouskala a pak se strašně rozčilovala nad tim, jak to končí a řvala na mě, že chce pokračování.... takže jsem oficiálně nakazila jednoho člověka narutem. hail to me.

taky jsem byla v knihkupectví a objednala si tam další čtyři díly. ňah.

pamatujete si ještě jak mi konečně mamky přítel přidělal ty poličky a ony mi spadly? tak je mám na zdi znova a drží. just sayin you know.... it makes me super happy.

dneska jsem strávila hodinu lovením knotu ve svíčce, protože jsem si ho tam chytrá zapatlala když jsem se v tom vrtala ehm.... fascinuje mě rozehřátej vosk, no... a ta svíčka se mi rozpadla a spálila jsem si prsty. #sadstory

"you can be anything" they said. so i became the elf lord.

/červená paruka, co jsem dostala k vánocům. moje vlasy jsou zatím pořád krátký a blond/

bye bye

fuck you cancer.

18. january 2016 at 19:08 | evil spirit |  diary
i was watching naruto the whole weekend and i forgot i have a blog. wtf... /and life. i also forgot i have some life./

mamka má přítele. po těch letech, co se rozvedla s tátou a byla sama, je to dobře. dneska jsem si to nějak uvědomila. jsem šťastná, že má někoho, kdo se o ní postará. i feel kinda free. like someone took off some heavy shit from my back. it's awesome.

jaktože nikdo nekouká na naruta? vždyť je tam kakashi, co byste sakra chtěli....? xD

měla jsem takovou naději, který jsem se držela celou dobu od vánoc, že po vysvědčení budeme mít alespoň trochu klid, žádný písemky, třeba alespoň tejden. a néé oni nám na příští tejden prostě musí nasrat víc písemek, než jsme psali před pololetím. jakože cože.....? tejden klid bych chěla. abych mohla přijít domů a koukat na naruta. the shit has 500 fucking episodes, you get it? 500 episodes. you think i have time to care about math? hell no. hidan killed asuma, i just need time to cry okay?


just need someone who's gonna cry with me, i guess.

jdete někdo na three days grace teď v neděli?
aydee.....
..... pojď. já tě tam propašuju. ^^


momentálně si zařizuju dovču s T. jestli to klapne..... tak to bude masakr.musim říct, že tenhle rok nezačal nějak moc dobře. R.I.P.
byeee

blah blah blah..... save meh.

13. january 2016 at 19:22 | evil spirit |  diary
aaaaaaaaand hai.

mám šílenej kašel, bolí mě vkrku, mám pocit, že umírám, ale čeká mě dneska novej díl teen wolf a hodinovej díl naruta, takže musim vydržet. hajd lajf.

myšlenka dne: jednou jsem si chtěla založit youtube kanál a začít natáčet videa. pak mi došlo, že neumim editovat, tak jsem se na to vysrala.
vůbec nevim, proč to řikám. nějak mi to dneska nejde.poslouchá tu někdo pink floyd?
aydee....


haha. hešteg: sguadgoals.
koukáte někdo na naruta? jakože..... jste do něj fakt zažraný?

if you get this, you're my friend & i wanna marry you. k bye.

dneska jsem přemejšlela o naší třídě. myslím o tý, co mám teď na střední. jsem hrozně ráda, že z celýho okolí jsem skončila zrovna s nima, protože když vidim, jaký lidi jsou v áčku...... bejt tam, tak si po prvnim tejdu hodim mašli. to jsou všichni takovej ten "namyšlenej" typ. víte, co myslim? takový ty, co na první pohled vypadaj hrozně nepříjemně a máte pocit, že si myslí, že jsou něco víc.
třeba jsou to úplně v pohodě lidi, já je neznám, upřímně ani nechci. ale nikdo z nich tam nekouká na anime, nikdo z nich neposlouchá mcr..... asi bych si s nima neměla, co říct. /xD/
takže jsem hrozně ráda, že mám tu třídu, kterou mám.
just ignore it. i guess i just wanted to say it out loud.
idk im probably happy.
sick and dying, but happy.

NARUTOOOOOOO

byeee

nihilismus

9. january 2016 at 20:30 | evil spirit
ufff tohle je celkem težký, aydee. asi toho začnu litovat.

no takže kde začít, kde začít..... *přehrabuje se ve svejch poznámkách ze školy*
joke lol.

nihilsmus mi sám o sobě přijde strašně zajímavej. popírání v zásadě danejch věcí a snaha koukat na to z úplně jinýho úhlu pohledu je prostě..... nevim.... asi super. jo.... je to super. nejvíc se mi na tom líbí, že ani nihilsmus není přesně vytyčenej, protože nihilista může bejt v podtatně kdokoliv. ne? záleží na tom, v jaký společnosti se pohybuje a jaký přesně hodnoty neuznává. dejme tomu, že se narodíte někde v izraeli, kde jsou v podtstatě všichni židi. za nihilismus může bejt teda považovaný i to, že si hledáte jinou cestu, než jenom přes toho boha, kterej by pro vás teoreticky měl bet přirozenou součástí života. is that okay, aydee? im kinda scared...
in my opinion je nihilista někdo kdo odmítá existenci něčeho jako duše. když se nad tim zamyslíte, tak to dává celkem smysl.... hodnoty jako láska, přítelství, hněv, etc. jsou většinou mezi lidma (myslím, mezi ne-nihilistama) spojovaný s duší a podobnejma blbostma. neříkám, že nihilista bude přímo odmítat přátelství a lásku, ale bude se na to spíš dívat jako na obyčejnou lidskou emoci, která je vyvolaná nějakou reakcí v mozku. podle mýho může klidně uznávát nějakej smysl života, ale ne jako nějaký určitý cíle, ambice a tak... který si většina lidí dává ale pro něj to bude třeba jenom obyčejný přežití, zachování existence rodu, bla bla bla...
někde jsem nedávno četla článek od jednoho týpka, kterej něco podobnýho zmiňuje. říkal něco jako že, pro něj znamená nihilismus odmítání vyššího smyslu života (čili je mu asi ukradená nějká politická ambice a podobný hovadinky) a morální zodpovědnosti. (takže kamarádi na život a na smrt, byste s ním taky asi nebyli.) je to sice trošku odlišný od toho, co si pod tím předtavuju já, ale v podstatě bych tomu dokázala porozumět.

co jsem tak koukala, tak bych řekla, že si dost lidí plete s cynismem. přiznám se, že když jsem se o tom bavili poprvý někdy na základce, tak jsem měla na nihilisty stejnej názor-lidi bez zájmu, kterejm je všechno ukradený, ale teď bych řekla že je v tom asi něco víc. nebo vlastně.... ne. nic víc. spíš míň. v době kdy se lidi snaží pochopit vyšší významy, dosáhnout vyšších výsledků a dělat světoborný činy, je úplně obyčejný vnímání světa braný jako divný, /nad tímhle nepřemýšlej, tam už jsme přece byli./ takže nihilismus je v podstaně vímání světa takovýho, jakej je. nic víc, nic míň.

so that's what i think...


no... mám pocit, že už ani nevim, jak se jmenuju. je toho víc, co bych chtěla napsat, ale nějak to neumim správně vyjádřit, takže aydee asi bych se měla omluvit, protože z toho stejně nic moc nevyčteš. ale je to to nejlepší, co se mi ze sebe podařilo dostat. řekněmě, že na to nemám nějak zvlášť ucelenej názor, vlastně ani nevím jestli nějakej mám.... who am i again?

pokud by ses chtěla ptát, jestli se považuju za nihilistu, tak odpověď by byla nejspíš ne. neříkám, že bych je nedokázala pochopit... vlastně tomu asi nějak divně rozumím, /takhle: rozumím svojí vlastní představě o nihilismu/, ale mě prostě přitahuje ta duše a vyšší význam lidský existence....

takže tak.

byee

just some update on my life

6. january 2016 at 19:43 | evil spirit |  diary
aydee dala jsi mi dobrej nápad, něco ti na to napíšu xD
ale ne dneska...

dneska jsem si přepsala něco z biologie a zejtra se to chci učit. chci taky koukat na naruta, takže to musim nějak skloubit. dneska/včera v noci? vyšel první díl teen wolf z nový série, teď to stahuju a chci se na to ještě dneska kouknout, ale měli jsme plavání a já jsem z toho tak neuvěřitelně unavená, že možná usnu, ještě něž tohle dopíšu a na nic se nekouknu.

byla jsem dneska v knihkupectví a chtěla jsem si koupit naruta, shocker, right? nemyslím naruta jako naruta, myslim tu mangu, a oni hajzlíkové nemají ten díl, kterej potřebuju a objednávát budou knížky až ke konci ledna. pfff.

dneska se mi zdálo o mě za padesát let. byla jsem doma v na gauči, zřejmě jsem žila sama. yeah.... bands over boys. byla jsem obklopená cédéčkama a tričkama kapel, četla jsem si skoro stoletýho fakkera a poslouchala jsem první album od my chem. kéž by takhle vypadal celej můj život...

im so proud of myself because of this photo u dont even know how much. im genious.
my mom says i need more friends and less candles...

chci si koupit černu rtěnku. asi jen tak, protože bych stejně neměa odvahu jí nikam nosit. taky bych chtěla černou. chtěla bych ty jeffreeho.
yep. all of them.

jsem jak malý dítě. dneska celej den sněžilo a já z toho mám šílenou radost. celej den jsem musela koukat z okna a čekovala jsem jestli náhodou nepřestává... shhh. i know. im okay.

stáhnul se mi teen wolf, takže byee

/pamatuje si, jak jsem si slíbila, že budu každej měsíc vydávat alespoň deset článků? už teď mi to nějak nefunguje./

welcome 2016

3. january 2016 at 16:45 | evil spirit |  diary
aaaaaaaaaaaaaaaaaam hai
i dont know, someone stop me

já vim, já vim, řekla jsem, že s tím přestanu, ale nemůžu. prostě tam ty vsuvky patří, jde to samo, nemůžu za to. so you better deal with it.


story time:
včera tu byl mamky přítel /krom toho tu byla i K. ale k tomu později.../ a přidělával bráchovi a mě do pokoje poličky. večer jsem si na to dala ještě nějaký věci a ráno jsem si šla pro knížky, který mi zůstaly v bývalym pokoji a začala jsem si to tam tak hezky rovnat a zdobit a různý kravinky, aby to vypadalo nějak esteticky přitažlivě. když jsem to měla hotový, tak jsem si sedla na postel a kochala jsem se svým výtvorem, a tak mě napadlo 'doufám, že se mi to tu teď nezhroutí...' a přesně v tu samou chvíli slyšim jak ta polička začne skřípat a všechno to tak hezky padá dolů na tu zem. ....já myslela, že se pos..... tak pěkný to bylo a ono mi to sjede xD
takže jsem zřejmě chytrá přetížila poličku a jak to tak padalo, tak se vytrhla i omítka, takže super. hail to me. im rly smart.

K. u nás ze včerejška na dnešek spala. původně to tak vůbec nebylo plánovaný, ale prostě se to nějak stalo. xD "spaly" jsme na jedný posteli a madam se vždycky děsně roztáhla a já málem jednou spadla, takže příště spí na kraji ona xD celou noc jsme projížděly instagram a zalehly jsme až někdy ve tři ráno. ale bylo to super. jako vždycky.

už jsem zmiňovala, že T. má kluka, K. má kluka a dokonce i moje máma má přítele a já tu sedim a čekám na den kdy se kakashi zhmotní z mý obrazovky a budem spolu žít šťastně až do smrti? ne? tak to řikám teď.
baviliy jsme se o tom s K. a když nad tím tak přemýšlim, je mi to vlastně celkem jedno. myslim to, že nemám kluka. spousta holek to asi v mym věku řeší, ale já jsem spokojená sama. asi jsem divná.
yeah....i might be gay.....
nah. im probably not.
yep. im definitely not.

have you ever noticed that im actually really weird? like waaaaay too weird for this world? it kinda pleases me...

dala jsem si na tenhle rok jenom jeden blogovej cíl /anglický vsuvky už nepočítáme okej?/ a to, že chci každej měsíc napsat alespoň deset článků a minimálně jeden z nich by měl bejt tématickej. what do you think guys? can i do it? is it possible? takže třeba příště už to nebude jenom o mě, ale třeba i o něčem jinym. nebo o někom. /máte nějaký spešl přání? xD/
so get ready for it guys, cuz it's coming.

asi za dva nebo tři dny bude nová série teen wolf a já z toho už teď nemůžu. mám hroznej feeling, že to bude totálně epcký.

chce se mi čůrat, takže byeee.

christino, doufám, že fotka toho piercingu bude co nejdřív a že tě moc nebolej oči z těch škrtanců. xD