November 2015

spanish erwin is everything

29. november 2015 at 20:29 | evil spirit |  diary
oh,
hi guys!

the bad news:
lístky na twenty one pilots se stihly vyprodat rychlejš, než je táta stačil objednat, takže mám smůlu a břečim.
but
but
BUT
the good news:
three days grace a hollywood undead jedou do prahy (já vím, brzo) a na jednu z těch kapel asi půjdu (i s T., se kterou jsem měla jít na 21p), takže zas takovou smůlu nemám. (ale furt brečim bc tyler a josh omg)

the worst news ever:
chtěla jsem dát K. lístek na piloty, abych jí taky někam vytáhla za kulturou but you know this plan kinda crashed so i dunno..... nemám pro ni nic k vánocům. ugh.

je to vtipný, protože jsem vždycky měla všechny dárky nakoupený už v listopadu a teď je prosinec a já ani nevim, co těm lidem dát.

se says she misses me and that im her best friend, but she never wants to talk about whats wrong and she always seems to find someone else to talk to. i just lost her at some point. and the funny thing.... i dont even fight for her anymore. but she is still my little sis.can we just nOT?

ugh, aydee you really should have snapchat, like... so much fun. rly. ayde. fun. rly.

one month to christmas...

24. november 2015 at 22:17 | evil spirit |  diary
and i dont have any money

well, how ya all doin?

zejtra píšem čtvrtletku a já neumim absolutně nic. ugh

dneska jsem měla o hudebce referát na my chem a jsem z toho vyklepaná ještě teď. calm down, jamie.

well these two are actually mine so dont touch them

mám k vánocům slíbený lístky na 21p. asfghdjkl a nemůžu z toho už teď, protože... sakra. já uvidim twenty one pilots.
i just cant im so sorry guys i wanna die and cry and i just cant
a půjde tam i T. lepší už ani nemůže bejt. well it could be...

our brains are sick and thats okay.

nevim, kdy se to stalo, ale v nějakym momentě jsem přestala psát velký písmena a teď už nepíšu ani apostrofy a tyhle věci a vždycky když někde vidim něco s velkym písmenem tak je to děsně divný. ewww. bitch, stahp.
to je možná důvod, proč jsem z diktátu na velký písmena dostala takovou známku jakou jsem dostala.

zrovna jsem psala email učitelce na hudebku a posílala jsem jí nějaký písničky od gerarda, protože ho chtěla slyšet a nemůžu z toho.


nemáte někdo snapchat?
Aydee, ty specielně.
já vím, že máš snapchat.
Aydee.
dej mi tvůj snap.
věř mi.
Aydee...

byee

20.11.2015

21. november 2015 at 23:32 | evil spirit |  music
GUYS OMFG I DONT EVEN KNOW WHERE TO START CAUSE YEASTERDAY WAS THE BEST THING EVER FUCK ME I STILL HEAR JACOBY SAYING 'I LOVE YOU ALL'

let's just be serious for a while

takže... (haha) asi víte, že jsem dostala k svátku lístky na papa roach a možná taky víte, že ty bylo zrovna včera aND LET ME TELL YOU IT WAS FUCKING AWESOME I CANT EVEN BELIEVE IT HAPPENED

okay jamie, calm down, you can do it.

byly tam teda tři kapely- devil you know, papa roach a five finger death punch. o devil you know jsem předtím vůbec neslyšela, což je fakt škoda a strašně mě to štve, protože byly fakt dobrý. /táta z nich byl úplně odvařenej. priceless/
hráli asi tak 50 minut a to publikum tak strašně nabušili.... no fakt skvělí byli.

story time:
(bylo to v holešvicích v malý sporotovní hale....představte si ji.... nahoře je takovej ten "ochoz" a na něm stáli lidi.) devil you know vyběhli na stage zahráli asi dvě písičky a začalo takový to "how ya doin" and stuff. a jejich zpěvák se otočil nahoru na ty lidi a řekl něco jako "how are you guys?" a ty lidi nahoře nějak nereagovali nebo co a on se rádoby urazil a ukázal na ně prostředníčky a říká: "well then fUCK YOU GUYS" a teď jenom bylo slyšet jak se celej ten dav začal smát. to bylo fakt epický.

story time numbah dos:
its the middle of the devil you know show and their singer says 'yo five finger death punch is in the house' and the crowd just goes crazy.

no a pak bylo zhruba 20:00 a naběhli papa roach.
a ti byli prostě.... no jako papa roach. skvělí. celá show neměla chybu, hráli dost písniček z novýho alba a bylo na nich hrozně vidět jak si to užívaj. hlavně jacoby, ten je na podiu fakt ve svym živlu. a musim říct, /and im like...really proud/ že z oni měli znás taky celkem radost (xD) chápete, ne?


*screams*

five finger death punch jsme bohužel nestihly celý, vlastně jsme tam byli asi jenom na dvacet minut, protože nám jel vlak, takže jsme museli dřív a dost mě to mrzí, protože to jsou fakt mazáci. měli skvělej mikrofon (fotku nemám, ale představte si ten nejepičtější mikrofon a vynásobte si to stem. byla to taková rádoby kostra a různě to mělo patrony, fakt mazácký)

i swear this is the best photo i have.

byee


im sorry this is shit

14. november 2015 at 19:30 | evil spirit |  diary
no řekněme, že když se mi na pátek 13. daří, něco se posrat prostě musí, ale že by to bylo až tak extrémní, jsem fakt nečekala.
to co se stalo ve francii je fakt hnus. no, co mě sere ještě víc je ten zajebanej hešteg prayforparis. yeah, everybody lets pray for paris because you are definitelly gonna stop the isis and you are definitelly gonna help something.

can we just.............
blaaaahi have no idea what im doing. someone stop me

po třech tejdnech jsme zas u táty. ty jo.... celej den jsem nevytáhla paty z postele. furt jsem v pyžamu, sleduju black butler a naruta, občas něco napíšu nebo snim. a taky chodim na záchod.
ale jsem strašně ospalá.
šíleně moc.

taky jsem si gůglila nějaký make up základy, protože jsem si koupila tuny štětců a různejch věcí, tak bych se to mohla taky naučit používat. ha.

chybí mi K. a T.

im a mess

9. november 2015 at 21:18 | evil spirit |  diary
can we just take a moment a talk about the time when papa roach sounded like mcr?

no, nebudu lhát. na tý oslavě jsem se najedla fakt dobře, ale je mi blbě ještě teď. nechtějte vědět, co všechno jsem tam snědla. fakt se mi z toho dělá špatně. samozřejmě jsem zase nic nevyfotila, že jo.

story time:
psali jsme z IVT (informatika). bylo to celkem v cajku, věděla jsem to, nicméně jsem nějak nestíhala a když učitel začal řikat ať to odevzdáváme, tak jsem začala trochu panikařit a zřejmě jsem si to blbě uložila nebo co a odevzdala jsem prázdnej soubor. lidi.... prázdej. soubor. nemám tušení, co se stalo, jak se to stalo, zřejmě chyba matrixu nebo co a moje vysvětlovací schopnosti jsou dosti chabý očividně, takže mi dal za pět. parchant. a vůbec mi nevěřil, že jsem to udělala, ani za hovno. prostě nazdar, za pět. takže se trochu hroutim, no.
ale mamka to vzala celkem v pohodě. zabavila mi na tejden tablet, takže nemůžu ve škole koukat na anime. hajd lajf.
tak třeba zase začnu víc číst.

mám všude po pokoji rozvěšený vánoční světýlka a je to tak hrozně pěkný, až bych brečela.

něco z halloweenu...
/no. im still not over halloween/

let's go home, Hide.

6/11/2015

6. november 2015 at 21:31 | evil spirit |  diary
first of all... thank's aydee for being my soulmate.
jak jsi to sakra věděla? xD

minulej tejden jsme měli ve škole babču ze skotska. celou hodinu jsme si s ní mohli povídat a bylo to hrozně super. nevim, proč jsem si na to vzpomněla až teď.
ve středu jsem v buse potkala F. bylo to hrozně fajn, řekl mi novinky ze základky, vzpomínali jsme na ty poledňáky, co jsme všichni trávili spolu, jako celá skvadra a smáli jsme se tomu, jak ani jedna z našich tříd neuměla ruštinu. nikdo neví proč ale prostě jsme se všichni zsekli už na azbuce. jo, fakt jsem si myslela, že si se španělštinou pomůžu, ale ono hovno, taky se tam časujou slovesa.

story time:
madam K. nějak minulej tejden odrovnala svojí kosmetičku (xD), tak že prej přijede abych jí učesala na prodlouženou na taneční. řikám fajn, proč ne. přidrandila někdy před pátou a před šestou si jí mamka měla vyzvedávat. tak si řikám, to bude v pohodě, jenom jí učešu. teď si madam vytáhla i nějaký stíny na oči, tak jsem se zhrozila a řikám "nebudu tě muset ještě namalovat, že ne?"
jasně, že jo. ale furt si řikám, to je cajk, ne. máme čas. něco jí na tu držku napatlám a bude (xD) jenže pak z madam vypadlo, že si neumyla hlavu, protože si zapomněla klíče, takže stepovala před barákem, než řijela její mamka z práce. no celá ona.
takže si u nás ještě prala hlavu. tak jí to foukám, teď ono skoro půl šestý. tak my vyšilovali, že to nestihnem. pak madam, že chce vytrhat obočí a stíny a linky a mejkap a všechno.... no zmatek jako něco. ale stihly jsme to a nakonec z toho vylezlo i něco ucházejícího. (xD)
každopádně jsem jí zase mohla vidět a navíc mě to baví, takže to bylo vlastně hrozně super. jenom jsem prostě takový kravizny, že to svět neviděl.
the end

původně jsem se na tu prodlouženou chtěla jet kouknout, ale zejtra jedem na oslavu k nějakejm příbuznejm. ani je pořádně neznám, ale bude tam jídlo zdarma, takže se těšim. a stáhla jsem si skoro celou sérii parasyte, takže budu alespoň mít čas koukat. ale musela jsem si stáhnout nějakej multiplayer, protože jsem si to inteligentně celý postahovala v .mkv, což v počítači nepřehraju, jde mi to jenom v tabletu a tam se to nevejde. ale mám multiplayer, yaaaay. someone stop me.

jo, a dokoukala jsem útok titánů, zabijte mě.

halloween

3. november 2015 at 21:14 | evil spirit |  diary
ehhh. halloween. tak se do toho dáme.

první co řeknu je, že to blo naprosto epický a jsem hrozně ráda, že jsme se sešli zase jednou celá skvadra. fotky jsou povětšinou moje, něco fotila K. nebo L., ale ono je to stejně fuk.