October 2015

atraktivní saturn. přitahuje hvězdnou mlhovinu

25. october 2015 at 20:17 | evil spirit |  diary
možná bych měla napsat něco víc halloweenskýho, když už se to tak blíží.
by the way..........už mám skoro hotovej kostým. budete čubrňet! (xD)

zítra nám odpadá první hodina. /zase/ mamka má volno, takže mě hodí do školy a půjdem spolu na kafe a ještě něco nakupovat. potřebuju ještě jednu paruku /ano jedna je málo, ano jsem náročná/ a nějaký cvočky a hromadu spínacích špendlíků.

this is freaking perfect oh my gods


těšim se na odzimní prázdniny. ve středu se teda chci učit a dělat všechny referáty a tak, ale ve čtvrtek jedem nakupovat jídlo do německa (původně jsem chtěla jet ještě s K., ale její madr nám nevěří (xD)) a to bde super, protože si chci nakoupit tuny lososa a určitě tam budou mít nějaký halloweenský serepetičky. no a v pátek volno a v sobotu to vypukne (hahahah)


is there actually someone who listens to depeche mode?

19. october 2015 at 21:34 | evil spirit |  diary
starting with the bad news... i had a giant mental break down back in wednesday. i was completely out of my mind and i cried for like three ours in a row

za minulej tejden jsem naspala asi tak deset hodin. v pondělí jsme jeli k doktoru a pak do prahy (kde jsem se samozřejmě finančně zruinovala) a spát jsem šla asi ve tři hodiny ráno, protože můj mozek měl prostě z nějakýho důvodu tři odpoledne. v úterý jsem taky nemohla spát. ve středu jsem se šíleně pohádala s mamkou, takže jsem taky nemohla spát a navíc jsem se do noci učila. ve čtvrtek jsme jeli se školou do divala (bylo to nějaký souhrný dílo shakespeara a bylo to epický. fakt doporučuju.) a vraceli jsme se někdy před půlnocí a v pátek jsme jeli k tátovi, kde prostě zaboha nikdy neusnu před půlnocí. takže nic moc.
v sobotu jsme s tátou byli v kině na marťanovi. bylo to celkem hezký, občas vtipný, ale klasický americký sci fi, no. co k tomu říct. /ale u lidí to má úspěch. to je asi hlavní/

ještě jsem nezačala psát další díl j.a.t.s a asi ani tenhle tejden nezačnu, protože nemám čas, ale mrzí mě to, protože mě to fakt baví.

měla jsem svátek. dostala jsem nějaký epický laky na nehty, tričko s nosferatu a legíny, který mi nepadaj, spoustu čokolád a taky deštník s londýnem, co má K. twinzís a pak to nejlepší..... LÍSTKY NA PAPA ROACH!!!!!! oh my gods, hell fucking yeas. ty lístky jsou celkem dost drahý, takže jsem se naděje na ten koncert pomalu vzdala, ale tátovi se zalíbili, takže je nakonec koupil, což je super, protože to moc často nedělá. teď už ho musim jenom přemluvit na 21p a můj život bude kompletní. (dejte mi vědět, jestli někdo jdete.)

can we just tae a moment and just....sfgahdjfkl

ještě jsem si koupila takovou fešáckou sukni a šálu. ale to se mi nechtělo fotit.

byee.

Vidím lidi, ale nevidím lidstvo.-Aydee 2015

11. october 2015 at 13:47 | evil spirit |  unpopular opinions
Hey spooktobers (haha)
(než začnete dělat něco jinýho, přečtetě si tohle)

so i've just returned from an adventure. And so have you. (http://i-am-bulletproof.blog.cz/) yes it was an adventure. Its always an adventure dont you think
já vám nevim, Aydee má takovou zvláštní schopnost mě něčim nakopnout. Vždycky řekne něco strasně deep a inspiring (heh) a prostě… boom. A tak. Víte co myslim ne?
Okay you dont but thats fine because me neither.
Prostě a jednoduše: Aydee psala úvahu na téma, co je to lidství a mě se dost líbila, takže jsem se rozhodla posadit to na další level.
Zrovna tohle je takový docela vděčný téma, protože by se o tom dalo špekulovat hodiny a hodiny, a nikdo stejně moc dobře nevymyslí jak to je, protože pro každýho z nás to znamená trošku něco jinýho, ale tak pokusíme se, ne?
To, o co se tu snažím není šikovně ukrást něčí nápad, protože mi došly ty moje (ačkoliv to tak asi vypadá. Whatever.) ale spíš rozšířit to dál a dál (až do nekonečna a ještě dál) a možná o tom i uvědomit víc lidí (because its important and you need to know) a přimět víc lidí o tom přemýšlet.


So im just gonna give you my thoughts and then you give me yours, okay?

Když jsem byla malá, slyšela jsem hodně lidí řikat, že lidskost je něco, co nás odlišuje třeba od kamene nebo zvířete. Popravdě, od takovýho šutru nás odlišuje úplně všechno takže docela nechápu, kde je v tom ta pointa, protože rozdíl mezi kamenem a člověkem není žádná lidskost, ale prostě ta skutečnost, že on je kámen a já jsem člověk.
Jenže co nás teda odlišuje od zvířat? To že mluvíme? Že jsme schopný pokroku? Že jsme schopný tvořit? Ničit a zabíjet jak se nám zachce? Brát si, co se nám zachce? Jestli tohle je lidskost, budu radši kamenem.
Lidskost je podle mě něco, co nás všechny dělá v jádru stejný. Co nás dělá tolerantní k druhejm a k sobě samým. Něco, co nás přinutí zůstat, když někdo další potřebuje naší pomoc. Něco, co z většiny z nás nedělá úplný idioty a něco, kvůli čemu bereme ostatní lidi jako sobě rovný ať už jsou jakýkoliv. Možná je lidskost i to, že ráno pozdravíme sousedy, nebo se usmějem na prodavačku v supermarketu, nebo že ostatní nesoudíme podle toho jak vypadají. Nebo to, že se vzdáme něčeho, ve prospěch někoho jinýho. A podle mě, je největší projev lidskosti dokázat udělat lidi na kterých vám záleží šťastný, i když vy nejste. Pomáhat ostatním, i když jste to možná vy, co to potřebuje nejvíc a dokázat přiznat, že ne vždycky máte pravdu. A možná prostě jednoduše víc dávat, než brát.

Jasně, není to jednoduchý. Je spousta lidí, co z toho lidství moc nepobrala, ale co my víme? Mnohdy vůbec nic a třeba je kolikrát za tou jejich zlobou něco mnohem víc a možná spíš, než soudit je za to, bychom měli spíš se snažit pomoct.
Nikdy není úplně jistý, že člověk co šikanuje nemá peklo doma. Že věčně nasranej, agresivní šéf se třeba zrovna nevzpomatovává z rozchodu. Že politik, co bere úplatky se snaží jenom živit svojí rodinu. (teď nemluvim o sadistech a lidech, co dělají všechno pro peníze.)
Myslim, že to lidi nemají v povaze. A i když se lidskost taky nějak vyvíjela, někdy dávno na začátku tu byla všude. Bez ní, bez toho, co nás spojovalo, by lidskej druh moc dlouho nepřežil. Musela tu bejt. Smutný je, že to byli lidi, kdo ji zničili. Ale můžou to být lidi kdo ji zase napraví.


No, takže to je můj trošku chaotickej názor na lidství a jak už jsem řekla, teď je řada na vás. Napište mi do komentářů, jakej je váš názor, jestli souhlasíte s tim mým, nebo ne, prostě všechno co vás napadne. Neřikám, že musíte psát vlastní článek na tohle téma, ale pokud to někdo udělá, tak ho láskou sežeru. (a nezapomeňte tam kdyžtak tagnout Aydee, protože koneckonců je to její práce, soooo tag her.)

Začalo to u Aydee pokračuje to u mě a končit to nemusí nikde, to už je vaše věc.


byee

closer to halloween

7. october 2015 at 21:28 | evil spirit |  diary
I have always felt like all my friends were running through their lifes so easily and i was just stuck behind them with broken legs. I thought that was the worst. But now im starting to fell like life is cutting my legs off completely

chybí mi naše bývalá třída. ne kvůli tomu, že jsme se dobře znali, že jsme spolu vždycky vyžrali celou jídelnu, nebo protože jsme spolu dělali všechny ty kraviny a "akce" a "pařby". chybí mi protože, jsme se měli rádi. já milovala nade všechno je a vždycky tu byl někdo to to měl tak i se mnou. a s holama jsme někdy v šestý třídě začaly takovej náš objímací rituál. vždycky to pro mě bylo jenom objetí, něco jako když tomu člověku řekeš ahoj, ale poslední dobou si uvědomuju, že v některejch případech to nebylo jenom ahoj, ale jako kdyby mi někdo řikal "hele holka, fakt mi na tobě záleží a mám tě ráda" a teď mi to strašně moc chybí.
ty lidi, který mám ve třídě teď neznám a oni neznají mě a s K. se vydim tak málo, že mě to dohání k šílenství. /i freaking swear. i miss her more than anything/
vim, že si asi řikáte co na tom? je to pitomý objímání, ale mě to fakt chybí.
i feel like no one actually cares about me anymore, like im loosing touch with everything i have ever loved. and im literally alone.
je to jako, kdyby mě někdo pouštěl, jak kdybych se začínala topit, jao kdybych.... něco ztrácela. já nevim. je to hrozný, prázdný, chce se mi křičet.

i just wanna feel loved, being care about and not like im alone.
/feel like im not copletely worthless piece of shit./

snažim se zaměstnat se něčim jinym. snažim se nemyslet.
momentálně mě zaměstnává škola a to tak, že bych neměla ani mít čas přemejšlet nad svejma pocitama, ale pořád tu jsou, někde, vevnitř, venku, nevím.

prší. a hodně. a pořád. a fakt hodně. finally something that matches my personality.
vždycky chodim bez deštníku. zatim co všichni ostatní se schovávaj za kusem nepromokavý látky, já si všimám. jich. ulic. aut. jejich chůze, nálad a všeho, co se snažim přehlížet, když se vystavujou sluníčku a "krásnýmu dni" zatímco já sklápim hlavu, abych náhodou s nikm nenavázala oční kontakt a jejidný čeho si všímám jsou jejich boty a uprášený džíny.
a nechápu lidi. vystavujou se žlutý kouli plný radiace, která má na vině náš život a schovávaj se před něčím jako je voda.

byee
im happily sad

4. october 2015 at 14:48 | evil spirit |  diary
it was october 3rd yesterday and i forgot. i feel so mean omg. see what i did there?

takžeeeeee. okay. stop.

do halloweenu zbývá necelej měsíc. uaaaaa. koupila jsem si takovou tu želatinu místo latexu a asi pudu za zombíka. už jsem to říkala? anyways nemůžu se dočkat.

jsem u táty a včera ráno jsem se vzbudila a zjistila jsem, že nejde wifi. co teda štěpánková udělá? jde si do chodby a restartuje wifinu. a nic. furt to nešlo. taže štěpánková zhroucená. co asi bude dělat? ááá už ví,projede dvě mega dat na začátku měsíce, aby až do listopadu neměla žádný. fellin great guys. feelin great.

no ale z nudy jsem se koukala na první dva díly tokyo ghoul (pak už mi došly data) a musim říct, že je to fakt hustý. asi se přesměruju na starý kolena ještě na anime.
takže jesti tady někdou kouká na anime, tak mi napiště na jaký a který jsou dobrý a nic mi nespojlujte, havně ne tokyo ghoul, protože pak vás si najdu a to bude ta poslední věc kterou zažijete.


if i would be a millionare i would buy a time machineseptember might be over but the jokes are not funny

1. october 2015 at 21:26 | evil spirit |  diary
so there we go.... halloween is closer and closer.

it is nOT TOO SOON FOR THIS ITS NEVER TOO SOON FOR HALLOWEEN

už dávám dohromady kostým na halloween. ještě si nejsem jistá, co z toho nakonec bude, ale těšim se na to. taže budou fotky.

by the way... už mám ten foťák. je super. musim sem pak dát nějaký fotky a pochlubit se, jak neumim odclonit.

v pondělí mi přišla komoda, takže pokoj mám skoro kompletní. ovšem jsem se vzdala vánočních dárků, což mi zas tolik nevadí, protože to vypadá fakt libově. ještě mi tu chybí stůl a nějaký drobnosti, poličky, zrcadlo, závěsy, ale koupila jsem si v antikvariátu starý gramofonový desky a v průběhu časů si je chci pověsit na zeď.

a taky mám konečně barvy na batikování, který se nemusí vařit, což je super. vážně. všechny naše hrnce jsou jak duha. jeden je tak trošku goth, za což jsem dostala seřváno, ačkoliv jsem ho tejden úspěšně schovávala v zadní poličce.


We're so sorry, skeletons You're so misunderstood You only want to socialize (but I don't think we should)


těší se někdo na halloween jako já?

SPOOKY TIME!!!!!

byee