September 2015

heroes happen

21. september 2015 at 20:54 | evil spirit |  diary
dneska jsme měli ve škole trošku dobrodružství. teda my až tolik ne, ale jistá třída a jistý hoch asi zažili docela hustý chvilky.
při matice se jedný třídě složil profesor. jakože opravdu složil. měl infarkt.
lidi z tý třídy běžěli do ředitelny a zavolali sanitku. naštěstí šel kolem jeden čvrťák a ten má zdravotnickej kurz, takže věděl co dělat.
ten kluk mu zachránil život a televize hovna pardon nova ho chce jmenovat na cenu michala velíška. (ano. bylo to v televizi. nova se v tom prostě musela hrabat.)

dobrý je, že brácha toho kluka se mnou chodí do třídy.

nutilo mě to celej den přemejšlet, co by bylo, kdyby tam kolem zrovna nešel. co by dělali ti ostatní. (čekali na sanitku a ta by přijela pozdě.) jestli by někdo jinej byl schopnej mu pomoct.
a přesně proto, jestli někdy budu mít děti, tak si prostě povinně udělají zdravotnickej kurz, i kdybych je k tomu měla dorvat, protože každej by tohle měl umět. každej by měl schopnej druhýmu pomoct. opravdu každej.

kde bych byla, kdyby to máma neuměla...

nebyla.

human's life is actually his ability to breathe and his heart's ability do beat. if something of it crashes there's no life. and that's when other breath and heart matters. that's the time you are supposed to give a piece your life to someone else. and that's what everybody is supposed to do no matter what. live for the others.

just me doin stuff

19. september 2015 at 20:23 | evil spirit
i am still thanking to all gods for this photo

konečně jsem se dohrabala k tomu přidání dalšího dílu jats. there you go

dneska mi vypršel antivir. stahuju heryho potra, tak doufám, že stáhnu jenom to.

udělala jsem si dneska křížkatý legíny a přepsala sešit z biologie do wordu. v sešitě to bylo k nepřečtení. máme totiž na biologii satana a všechno mele satanskou rychlostí. fuj.

v pondělí píšeme ze zemáku.
opravdu nevim, kdy si v životě budu vypočítávat pod jakym úhlem na mě svítí sluníčko. ach jo.

a pak taky z matiky. aaaaa panebože.


koupila jsem si v takku takový skoro pončo. jsem nejspíš jediná, co v tom vidí pončo, protože zatim to všem přijde jako deka. spolužák dokonce přišel s tim, že to vypadá jak koberec. fakt nevim, co s tim mají- má to třásně a je to hezky teplý a dobře se pod tim spí. jaká asi deka? a pod nohy si to taky nedávám...

jsem poslední dobou hrozně aktivní. a myslim to tak, že všechno stíhám. všechno, co chci a všechno, co si naplánuju udělám. dokonce se i učim na každou hodinu. je to divný, jako chození pozpátku nebo žonglování- jakmile nad tim začnu přemejšlet spadnu já nebo něco jinýho.

9/15/2015

15. september 2015 at 22:20 | evil spirit |  diary
asi to ignorujte. potřebovala jsem si srovnat myšlenky.

D. mi dneska přinesla ukázat foťák, kterej chce prodat. je to nějakej olympus, celkem dobrej, ale furt nevim. asi budu potřebovat lepší kritické oko. chce za něj pět litrů, což je na zrcadlovku poměrně dobrá cena, ale tak trochu čekám že se mi při první příležitosti rozsype pokud ho koupim. no, nevim. budu muset přemejšlet.

dneska jsme psali z matiky. učila jsem se na to, fakt, že jo a celkem dost a dlouho a nakonec to stejně nebylo na známky. se n to taky....
no, ale jsem ráda, že nebylo, protože by to stejně nebyla pěkná známka. i když z matiky mi je to jedno, pokud prolezu, tak ať mám klidně čtyřky, hlavně, že prolezu.

chci napsat za září alespoň deset článků.

začala jsem zase dělat na J.A.T.S.
možná to zejtra dopíšu, že už bych zas mohla něco přidat. naposled tam je něco z května. omg.
mám spoustu nápadů, jak to udělat zajímavější a lepší, dokonce si to i zapisuju, když mě něco napadne, takže by mi to mohlo možná jít rychlejš, že bych přidávala tak jednu kapitolu tejdně, možná dvě. to je úspěch, vážně.
štve mě, že si nemůžu nosit notebook do školy, na papíře mi to tolik nejde. *sights*

dala jsem si předsevzetí do novýho školního roku, že se naučim na kytaru. zatim jsem na ní ani jednou nesáhla, takže bych řekla, že v tom zrovna nejsem moc úspěšná. well, nevermind.
ale hodně teď čtu. a taky víc píšu. a.... mám se fajn. vážně fajn.
like im just feeling so great i wanna hug everybody. eww gross.

dneska jsme měli nejlepší hudebku ever. zpívali jsme otherside od red hot chilli peppers a pak jsme jí ve skupince měli nějak přetvořit podle nějkýho konceptu. vytáhly jsme si metal a školní besídku. nejdřív jsme to zkoušely ve stylu nightwish, ale tarju jsme trochu víc nedávaly (xD) pak klasika metal, při čemž se polovina skupiny málem udusila pokusem o řev a druhá smíchy. (just imagine it: red hot metal peppers. priceless.) metalovou školní besídku jsme taky vzdaly, ale samotná besídka byla fajn. a nebyla jsem vůbec nervózní, což je divný, protože při těhle věcech vždycky omdlívám strachy.

well hello there

12. september 2015 at 21:15 | evil spirit |  diary
i dunno i just got to the point of life when i dont care who reads this blog at all

no, takže, uáááá mám za sebou seznamovák a první tejden školy. pravda je, že jsem si nedělala žádný iluze o... vlastně o ničem. snažila jsem se od toho nic nečekat, přece jenom je to střední škola, co bych chtěla. možná žádnou matematiku.
ale na druhou stranu nemůžu říct, že by to bylo nějak příšerný. učení je hodně, to je pravda, ale už nejsou stěžejní známky, důležitý je, to prostě udělat, nějak tím prolízt, prostrkat se nebo prorvat a vylízt s papírem, kterej křičí koukni na mě, nejsem idiot. a to už nějak zvládnu.


bmth vydali nový album. je skvělý. už mám peníze z brigády, takže si ho asi koupim. a taky tričko s breking bad a ten foťák. je skvělý mít peníze. skoro mi přijde líto je utratit.

zejtra budu stěhovat pokoj do nějaký finálnější podoby. možná bych to konečně moha vyfotit. mám už dokonce žaluzie na okně. jsou suprový, vždycky jsem takový chtěla.

chci zase začít víc psát. nevim, kdy na to budu mít čas, ale musim začít. taky jsem si koupila dvě bílý trička, se kterejma musim něco udělat. a taky se musim začít učit na kytaru a učit se matiku. alespoň na čtyřku.

/is it just me or every math teacher is satan? like.... i mean it. a satan. a literall satan. like... fire and death. like-i will burn ya all with my numbers or like you shall not pass or something. fucking hate them./

so i've changed my name to evil spirit, because, i dunno, i just like it. it's like badass u know? it's like damn i got an evil spirit hell yeah.

i'm just kidding.

i don't.

byee.

or i could be a dark spirit. or an evil dark spirit. or i could just become a nogitsune fuck me that would be great.