August 2015

ugh

31. august 2015 at 18:53 | J&mie Jackson |  diary
oh hi
its me
still remember?
the bitch ass lazy motherfucker yep its me i still live
hey

no.... ta brigáda nakonec nebyla tak hrozná. je to asi jenom o zvyku, ale pořád si nedovedu představit, jak tohle někdo dělá celej život. nakonec.... bylo to fajn. něco jsem se naučila a mám zkušenosti, to nikdy nemůže bejt špatně.
no a strávila jsem s K. mnohem víc času, než kdybych byla doma. to je taky plus.

už jsem někomu řikala, že mám konečně novej počítač a ten tablet? tablet je super, ale má na hovno kameru, což bude asi ten rozdíl osmy stovek oproti tomu předchozímu, což je zarážející, vzhledem k tomu, že je to novější verze.
když už jsme u těch kamer, asi budu kupovat foťák od Dee. prej je celkem novej a chce za něj asi 5 litrů, což neni moc, každopádně ho stejně nebudu kupovat dokud ho neuvidim.
je to olympus, takže jestli máte někdo zkušenosti, tak mi dejte vědět, jak jsou ty foťáky na tom.v sobotu jsem se vrátila ze soustředka. bylo to tam hrozně fajn a hodně mi to dalo. během pěti minut jsem se naučila víc, než během těch čtyř let, co tancuju.
a udělala jsem si tam něco se zápěstím, mám to zafačovaný a zejtra je škola, kam jdu v šatech. to bude zas model.

day #1, day #2

4. august 2015 at 19:34 | J&mie Jackson |  diary
jsem jak vyflusnutá. bože můj.

první den byl hroznej.
nevěděli jsme kam jít, co dělat, co nedělat.... prostě jeden velkej zmatek. dostaly jsme hadry, kalhoty jsem stejně musela měnit, protože mi byly malý, klíče, podepsaly jsme tuny papírů a šlo se na to. práce jako taková není hrozná, K. má větší frmol, ale jde to. nejhorší je na tom to, že mě to ani trochu nebaví. ani. za. hovno. ale budu mít prachy. na to myslim vždycky, když mám pocit, že se tam pozvracim nebo rozbrečim.
celkově je to místo dost depresivní. ty lidi tam v podstatě chodí umírat. ne všichni, ale většinu tam nechali jejich rodiny a to je... děsný.

dneska už to bylo lepší.
tak nějak už vim co a jak, i když pořád se na něco ptám jak idiot. povídala jsem si tam s jednou babčou o jejich hnusnym obědě a s jinou zase o knížce, co jí přinesla dcera. to je na tom celkem fajn.
v poledne se tam chytla jedna sestra se sanitářem, prej jí chytil pod krkem před těma babčama.... no byla sranda na chvíli.

díkybohu, že dělám jenom do půl druhý. nevim, co budu dělat o denní.

save meh.
byee

let's get workin'

2. august 2015 at 20:29 | jamie jackson |  diary
ola,
je to tady. zejtra mám první den brigádu a mám z toho celkem vítr. no, uvidíme.

ve čtvrtek jsme s K. byly ještě kvůli tomu něco zařizovat a pak jsme jely na zličín. byly jsme tam asi od desíti do dvou, prolezly jsme každej obchod, nažraly se v kfc, frogurtu, byly pronásledovány nějakym houmlesákem a nakonec jsme si to přes dálnici štrádovaly do ikei a jysku. no extrém.
v ikei už jsme byly hrozně utahaný, takže jsme lezly z jedný postele na druhou s tim, že jsme je 'zkoušely'. pak jsme pronásledovaly nějakýho týpka, kterej vypadal jako xindl x, protože jsme chtěly podpis, ale K. si ho pak gůglila /xindla/, čímž jsme zjistily, že to není on a tak se vyhnuly děsnýmu trapasu.
přivezla jsem si odtamtud spoustu věcí a nechala jsem tam asi tisícovku. hups. dvoje tepláky: jedny červený druhý s batmanem, plakát GoT, třetí díl labyrintu / nejdřív jsem se ale rozhodovala jestli to a nebo další díl písně ledu a ohně, ale jelikož jsem stále nezačala číst bouři mečů a ta je tlustá jako předchozí dva díly dohromady, tak jsem vzala labyrint/, triko nirvany a ještě jsem se dobře najedla. haha.
pořád nemám pokoj úplně hotovej. nebo takhle: je tu všechno, co potřebuju, ale pořád to není ono, takže fotka bude až s finální verzí.

potřebuju projít ostatní blogy. a taky zase psát. pomoc.