July 2015

sing along to a happy song

25. july 2015 at 18:16 | J&mie Jackson |  diary
i just love this show....bitch.

koukala jsem na furious7. ten konec, no.... i wAS CRYING LIKE A MOTHERFUCKING BABY OH MY GOD

měli jsme tu písničku na šerpování, což to dělá ještě o trošku smutnější. i can't get over it.

mám do pokoje obědnanou super mazáckou komodu. vypadá jak z 18. století a je naprosto úžasná. a není z ikey. hah.
ale přijde parchant až za měsíc.

můj tablet je v servisu. prej mají měsíc na vyřízení. jestli mi to všechno smažou, tak..... pfuuu. konec.
kupodivu si zvykám na ten bráchův. asi si nechám oba.

v pondělí jdu k L. na oslavu. to bude zase něco. budu tam i spát. proboha.
co je dneska za den?
sobota.
takže to byl čtvrtek.


ve čtvrtek jsem byla s K. v praze v bohnicích. don't worry, jenom si zařizovala brigádu. stejně tam musí jet znova, ale to je fuk, protože jsme tam dOJELY SAMY A NEZTRATILY JSME SE VOHOUUU EVERYBODY CLAP YO HANDS
a potkaly jsme pana greje. sorry.

zjistila jsem, že need for speed je jako filmová verze naprostá kravina, ale protože tam hraje aaron paul, tak jsem na to stejně koukala. what am i doing with my life...aaaand i made myself an iron throne from paper swords so i guess... hail to me. all of you.

byee.

heyy again

19. july 2015 at 18:47 | J&mie Jackson |  diary
jak dlouho jsem tu nebyla? tejden? dva? vůbec nevim.

už mám pokoj. pořád tu chybí jedna skříň, plakáty, lustr a takovýhle kokotinky, ale dajm mám svůj vlastní pokoj. a už je tu bordel.
mám pocit, že jsem někomu slíbila fotku, ale nemám nějak náladu to sem nahrávat.
občas zapomenu jak vypadal ten starej pokoj a musim tam jít. pravda je, že mi chybí, ať už jsem ho jakkoliv nesnášela.
je tam teď hroznej bordel. máme tam vanu do nový koupelny a dlaždičky, věci z tý starý a všechny moje knížky, protože tady nahoře nemám poličky. tak moc chci ty podělaný poličky.

hodně teď koukám na rychle a zběsile. i když jsou ty filmy kraviny a nedávaj smysl, něco mě nutí na ně pořád koukat a u 6. dílu brečet jak mimino, protože dajm, Paul zasranej Walker musel chcípnout a mě to vždycky rozbrečí.

sehnala jsem v bontonlandu triko s Železnym trůnem a za vysvědčení mám od mamky třetí knížku z PLaH. what a happy person i am.

příště sem fláknu nějaký fotky. až se dostanu k počítači.
používám bráchův tablet, místo toho svýho o kterym nic nevim, protože otec se rozhodl ignorovat mě.

20. listopadu jsou tu papa roach. jdete někdo?

when you play the game of thrones, you win or you die

11. july 2015 at 10:09 | J&mie Jackson |  diary
už jsem skoro zapomněla jaký to je, cejtit se tak sama. stejská se mi po domově, po mamce, po babce, po naší psici i po těch kaktusech pitomejch.
je to divný, protože jediný, co v mym životě nefunguje je wifina na tabletu. jsem bezmocná, opustilo mě sedm miliard lidí. zavislák jsem. proboha. asi bych to zvládala líp, kdybych věděla, že ten parchannt funguje jak má. takhle jsem odkázaná na sekajícího se karla a šnečí počítač. #hardlife

nemůžu se dočkat až budu doma. sice už nemáme koupelnu, ale zato už jsou hotový pokoje, takže budu moct stěhovat. doufám.

taky u vás byla taková šílená bouřka? co to bylo za den? středa? asi...
mám postel hned pod střešákem, lidi já byla posraná strachy. kdyby se mě někdo někdy zeptal, jak vypadá konec světa, řekla bych mu, že takhle. šílený. sousedce to odválo i dřevěný křesla, ze zahrady. haha.

hrozně se mi blíží ta brigáda. nevim, jestli se mám těšit.... trochu se toho bojim. ale budu mít prachy. to je hlavní.
20. listopadu budou v praze papa roach. jestli se papínek odhodlá, možná tam i půjdu. možná půjdu i s T., kdo ví...

byeee

jo, momentálně vlastním tři šampony. deal with it.

7. july 2015 at 20:55 | J&mie Jackson |  diary
zdá se mi, že na psaní čím dál tím víc kašlu. když jsem chodila do školy, měla jsem k těmhle věcem jakousi 'povinost' a 'disciplínu'. teď když jsou prázdniny, kašlu úplně na všecko.
anyways.... na slapech bylo fajn. byli jsme pár metrů od vody, což bylo super vzhlem k tomu, že voda bylo jediný místo, kde se schovat před 40ti stupňovejma vedrama. večer jsme vysedávali u ohně, vyřvávali nirvanu a nadávali na ty techno stračky, co se pouštěli u baru na molu. a vůbec tam nelítali komáři, což bylo taky super.

dneska jsem strávila celej den u babi v bazénu, se zmrzlinou a večer s palačinkama. teď si musim jít zabalit, protože zejtra jedem někam k telči do kempu, kde se budem zase vyvalovat u vody a žrát tuňákovej salát.

ráno jsem si zrovna vzpomněla, že jsem v šestý třídě řikala, že bych nikdy na gympl nešla, protože je to jak druhá základka, kterou nepotřebuju. nooo, moje mladší já, mě asi nemá moc rádo. vtipný je, že v tý době jsem si byla tak moc jistá tím, co chci dělat. a měla jsem pocit, že nikdy nebudu chtít dělat nic jinýho a teď..... nevim ani, co budu chtít zejtra ke snídani, nebo jakym šamponem si dneska umeju hlavu. je to zvláštní.

mistr tangáče útočí

2. july 2015 at 21:07 | J&mie Jackson |  diary
v úterý jsem byla s T. u rybníka/jezera/rádoby koupaliště. ona se z ženských důvodů cachtat nemohla,i když řekla, že teoreticky by mohla, ale že nechce riskovat, červenou stopu. u know what i'm sayin'? takže jsem si plavala, pak jsme s bráchou plavali ma druhou stranu a lezli na strom, přičemž jsem si sedřela celou nohu a břicho. clap yo handz. potom jsem se nějak rozhodla vyvalit sebe a svůj zadek ven, takže jsme si tam s T. tak ležely, povídaly si a v tom se kolem prohnal děda, tak 80ti letej minimálně, v modrejch tangáčích. pánové, dámy, my byly mrtví a napůl udušený smíchy. /daly jsme si záležet, aby nás neslyšel/
to ale nebylo všechno. mistr tangáče znenadání odhodil svoje tangáče a vlezl do vody bez nich.a to už jsme fakt nemohly. xD
pak jsme jeli kolem vody na druhej břeh na kole, kde je na stromě taková parádní houpačka, a jak jsem se tak houpala, tak jsem si o něco rozjela stehno. myslim, že bych tam narvala tak dva stehy, ale radši tam budu mít jizvu, než si nechám způsobit víc bolesti.

od včerejška jsem u táty. zítra jedem někam na slapy a nemám nic zbalenýho. doufám, tam bude elektrika, když už nic jinýho.

byee.

jo.a mám červený vlasy.