May 2015

HODOOOR

31. may 2015 at 20:33 | Jamie Jackson |  diary
v pátek jsme jely s mamkou do kfc a sežraly jsme asi půlku objednávek. a pak jsme si vzaly domů kyblík a ten jsme taky snědly a koukaly u toho na babovřesky. my mom is the best. she gives me food.

v sobotu jsme měli poslední soutěž. a dopadlo to dobře. VLASTNĚ UPLNĚ ÚŽASNĚ,PROTOŽE SVĚTE DIV SE, SKONČILI JSME 4. !!!!!! UÁÁÁÁÁÁÁÁ.
dost mě to překvapilo, vzhledem k tomu, že jsme celej rok trůnili na posledních místech.

a pak jsem se jela nažrat na tátovu oslavu. měli tam deset kuřat, pečenejch na grilu, a prase a spoustu piva a hrálo jim tam rádio beat. snědla jsem čtvrtku kuřete, kus dortu a vypila dvě malý plzně. a pak jsem doma padla a koukala do půl noci na hru o trůny. mohla bych takhle trávit každej víkend. vyhrát. najíst se. napít se. a spát.

ve středu, ve čtvrtek a v pátek budeme na výletě. nevim jestli budu psát, ale spíš ne, protože pohcybuju, že v nějakym kempu se společnejma sprchama bude wifi. i když... elektriku tam maj, a půjčujou tam rychlovarnou konvici. no nevim.
každopádně něco napíšu i s fotkama až přijedem.

isn't he pretty?
tady z toho jednou bude můj pokoj.
and if you look a little bit closer, you can see that it actually really rains in this picture.

byee

ummm heyy

28. may 2015 at 21:41 | J&mie Jackson |  diary
hrozně bych chtěla žít v 90. letech. v nejlepších letech nirvany, kostkovanejch košil, kalhot s vysokým pasem a barevnejch triček. taky bych hrozně chtěla walkmana a spoustu gramofonovejch desek.
a taky stroj času a 5 milionů.

ve středu jsem šla ze školy s H. a F.
chtěj chodit oba na kickbox, tak jsem na to zvědavá. zrovna oni dva. zrovna kickbox. musim si užívat ty poslední chvíle, kdy mám pořád šanci H. zmlátit. pak už bude jenom on mlátit mě. just kidding.

pak jsme ještě ve středu byly s mamkou v siku na zličíně pro koupelnu. máme bílou a takovou tu skříňku, která je zároveň zrcadlo. je hrozně pěkná.

celkově už se to rýsuje. máme skoro hotový pokoje and stuff. a je to boží, možná bych to mohla i vyfotit.

zejtra zase píšem z matiky. a čtvrtletka bude ve stylu 'kolik jste toho zapomněli od první třídy aneb stejně všichni propadnete už u třetí.' (prostě nesmyslný opakovaní 1.-9.)

probohy jedny pitomý.

byee.

damn i don't know

23. may 2015 at 20:38 | J&mie Jackson |  diary
labyrint mám dočtenej. a ten trailer je hustej. až na to, že to s tou knížkou zrovna dvakrát nesouvisí, ale co. epický je to furt.
hlavně thomas ve sprše.

včera jsme byli v restauraci oslavit dědův a bratrův svátek. malinko opožděně. strejda mi obědnal desítku plzeň i za babčinejch protestů, že neudělám školu. ugh. don't even try to understand.
a bylo to hrozně fajn. bábinka nám povídala o rodiný historii, o tom jak si praděla vypíchl oko hřebíkem, jak pálil slivovici a málem mu shořel celej dům, jak se vůbec všichni do týhle části republiky dostali a různý jiný historky. je úžasný, kolik práce do toho všeho všichni vrazili jenom proto, aby sme si tu pak mohli takhle žít.
babča věčně všechno tohle sepisuje a dělá i rodokmen. jednou to snad i k něčemu bude.

v pondělí zas píšem z matiky. ale to už nám dělá schválně. oficiálně ji křim na SATANA.

když už jsme u těch satanů....
H. je "křesťan" nedokáže pochopit, že když si stáhne s gůglu bibli, křesťan z něj nebude. ale co. a v pátek jsme seděli spolu a ještě se dvěma sedmačkama na zastávce. jedna po mě chtěla, abych jí něco nakreslila do deníku. takže jsem jí tam napsala I ♥ satan a H. mi při tom koukal přes rameno a pak vedle mě nechtěl sedět a já ho nenechala odejít. a vůbec jsme se při tom hrozně nasmáli. asi je to všechno v pohodě. a L. nebyla ve škole. byl to dobrej den.

koupila jsem si barvy na trička, takže můžu T. dodělat její tričko. už se i celkem rýsuje ta moje vesta, ale na to budu potřebovat ještě hodně placek. ugh.

vypila jsem skleničku šampusu. usínám,

byee

bla bla bla

20. may 2015 at 7:20 | J&mie Jackson |  diary
i'm writing in school again. wow.

L. se se mnou nebaví a já už to nehodlám ani řešit. vim komu můžu věřit, už nebudu zjišťovat jak malá, kdo se s kym baví a kdo ne. feelin' free
H. nebyl ve škole. great. why am i writing it? slíbil, že mi přinese triko ACDC, který někde dostal a už ho nenosí. well...
D. mi slíbil Death Note. jakože ten komiks. nosí mi ho už čtrnáct dní. parchant.

K. někde vyhrabala jeden úžasnej blog s fantasy povídkama, takže teď nevim, co mám číst dřív. ze všeho nejdřív musim ale dočíst druhej labyrint, protože včera vyšel trailer a já se na něj nechci koukat, dokud to nedočtu a....sakra to chci vidět. fuck.

chci si koupit hrozně moc košil a roztrhanejch džínů. a taky cédéček a plakátů. a už se nemůžu dočkat až budu mít svůj pokoj. a taky chci krepovačku na vlasy. a taky notebook.
a chci už mít nějakej džob a svůj byt s K. někde v hajzlu, pryč od všeho.

byee

i'd rather be at concert

17. may 2015 at 19:41 | J&mie Jackson |  diary
so.....we lost. we freaking lost. fuck.
přiznám se, že od druhý třetiny jsem na to už neměla nervy. takovejch šancí jsme měli.... no, američani jsou holt dobrý. ještě že jsme je neschytali místo finů.
viděl jste někdo finy na střídačce? rozhodně něco, na čem by měli pracovat.xD

příští rok jim natrhnem ty tlustý mekáčem vykrmený zadky.

zejtra píšem z matiky. zase. už fakt nechci mít zas trojku, ale nemůžu si pomoct.... finanční matematika je prostě sračka. i mean it. it's a fucking bullshit.
představa, že budu z matiky jednou maturovat mě zabíjí už teď.

za 14 dní máme poslední soutěž v tomhle roce. pro mě a L. to bude asi i poslední soutěž na delší dobu. nějak jsem prostě ztratila zájem a ona asi taky. a asi je to dobře. nevim.

furt teď něco tvořim. díky R. vlastně to i celkem funguje. dost jsem se teď i vyvztekala na tom hokeji, takže je to teď zas všechno lepší. hah. na jak dlouho....?

byee

idk

13. may 2015 at 19:45 | J&mie Jackson |  diary
štve mě, že mě s klidem dokážou ignorovat, ale když o něco jde, tak jsem to zrovna já. vybírání peněz do posranýho třídního fondu, školní trička, akce na konci školního riku, všechny ty sračky, co nikdo nechce dělat, vždycky jsem to já. a zároveň to nikdy nejsem já.
tohle jsem já...
vim, že v tomhle nejsem sama. nejsem jediná. někdo mi řekněte, co je se mnou špatně.

dneska jsem s nim mluvila. ani nevim, proč jsem za nim šla. vůbec jsem o tom nepřemejšlela, prostě jsem to udělala. kdybych o tom přemejšlela, nikdy bych za nim nedošla. jsem impulzivní člověk.
bylo pitomý myslet si, že je naštvanej. neměl ani pořádnej důvod. a já taky ne. je to divný, ale všechno to dává smysl. v mojí palici. jasně.


už tři hodiny se mučim s těma songama. já si nemohla prostě jenom vypsat ty, který nejdou přehrát a stáhnout je znova, já tam prostě musim všechny dávat znova.

chce se mi hrozně křičet. nebo někam běžet. nebo... něco rozbít. dělat něco a dostat ze sebe ty emoce.
snažim se to udělat nějak klidně, ale klidně to asi nepůjde.
aghh.
to přejde. snad.

fajn. ještě tak asi 2000 písniček. to do půl noci dám.

dneska jsem nasrala matikářku. a neměla jsem to v úmyslu. hail to me.

aydee. to tričko ti udělám, ale budeš muset poodhalit víc, než jenom tvoje vlasy a sexi strom. a taky budu muset přijít na to, jak to udělat s prachama, protože posílat stovku v obálce někam do prdele neni moc chytý.


byee

hail to me. just kidding.

12. may 2015 at 7:43 | J&mie Jackson |  diary
wow. to je poprvý, co píšu ve škole.

K. s nim včera mluvila. umírám touhou vědět o čem, ačkoliv vim, že mi do toho nic není. damn. chci to vědět.
včera jsem z tabletu mazala takový ty nepotřebný soubory a nejspíš jsem smazala něco, co jsem neměla, takže teďka mi nejde přehrát polovina písniček, takže to musim všechno stáhnout znova. inteligence lvl já. zatleskejte.

dneska se ve škole píšou nějaký testy. ministerstvo zjišťuje, jak jsme blbí.
a je focení. ugh. a madam jackson bude hlídat malý satany z druhý třídy. a s trochou štěstí to bude hned první hodinu a uleju se z matiky.

ten byznys už mi celkem jede. včera jsem skoro dodělala tričko pro L. a budu ho dělat pro T. a pak budu muset koupit černou barvu, za ty prachy, co z toho dostanu. fuck.

ugh. je 7:42. satan se loučí.
byee.

it's friday bitch

8. may 2015 at 21:19 | J&mie Jackson |  diary
it's funny how people comment my t-shirts and don't care about my life. okay jackson, deal with it.

zejtra ráno si jedu pro bílý trička. spolužačky chtěj trička s 1D, takže nakonec z mýho plánu jak zbohatnout, něco bude. jenom abych na tom nakonec neprodělala. nah. who cares.
i want 5 milion dollars.

zamilovala sem se do deathnote. asi začnu víc sledovat anime, něco na tom fakt je.
napište mi nějaký dobrý seriály. prosím. dostanete triko zdarma. i need to stop.

mám pocit, že jsem prošvihla blogový narozky. asi by mi to mělo vadit, ale popravdě je to jenom další bezvýznamný číslo, připomínající, že ten parchant čas pořád existuje, takže.... i'm okay with it.
but you can wish this page happy birthday. just for fun. do it.

jak se vůbec všichni máte?

byee

yep. i call it art. deal with it.

4. may 2015 at 20:24 | J&mie Jackson
haii internet,
im in love with this, okay?

vim, že by bylo jednoduší si takovouhle vestu prostě koupit, ale komu by se chtělo utrácet peníze, který nemáte na něco, co si můžete udělat sami? mě ne. i když ta blbá barva stojí skoro stovku. fuck. měla jsem si ještě vyfotit tu bundu předtim, než jsem ji vylepšila. je to divný. ty lopatky jsou hrozně křivý, žebra nevypadaj jako žebra a celý je to hrozně imperfektní a přesto se mi to hrozně líbí. yep. weird.tohle bejvaly džíny. kdysi. dávno. hodně dávno. a nikdy jsem je neměla ráda.
jedinej důvod, proč tam nakonec skončila krajka je, že jsem je ustříhla moc krátký. nah. celá já.

tyhle byly takovej experiment, k mýmu údivu jsem z toho velkýho špinavýho hrnce nakonec vylovila něco přijatelně vyhlíženjícího. jo, musí se to vařit, takže až se mě někdy zeptáte co dělám a já řeknu, že vařim, tak vařim trička, got it?

ještě pár triček a budu si moct rozjet svůj byznys... chcete někdo tričko? jakýkoliv. pošlete mi motiv, adresu, vyřešíme prachy a máte to.
jo, potřebuju prachy a chci vědět, kde bydlíte.


but this is the best damn thing ever, can we just talk about what i did
byee

nah

2. may 2015 at 19:51 | J&mie Jackson |  diary
first things first, i need the radford girl so bad now

znáte takovej ten pocit když je něco úplně úžasný a zdá se, že to nikdy nezmizí a pak se to celý posere? well, then welcome to my life.
pamatujete se ještě, jak jsem psala, že jsem byla s H. venku?
když jsem ten den odcházela domů měla jsem ve svejch citech k němu trošku bordel a popravdě? ten bordel jsem nějak cejtila i dost dlouho potom. vlastně až do dneška. ráno, když jsem se vzbudila, tak jsem očekovala tablet a H. mi přes noc poslal asi 5 snapů. tak sem si je přehrála s tím, že to bude zase nějaká volovina, jako vždycky. první bylo video z čarodejnic nejspíš, kde mlel nějaký sračky, byl hrozně nalitej a motal se tam se svym kámošem. (poznámka pro K.: ano. s kindlem.)
trochu sem se bála přehrát další, ale udělala jsem to a byla to asi nejhorší věc, co sem kdy mohla udělat. začal tim, že mě má hrozně rád (...) a skončil tim, že se mi "přiznal", že předtim, než sem ten den odcházela, mě chtěl políbit. and i knew it. that day, when he was holding me for so long and looking at me.....i just knew it and i thought /and hoped/ i'm just wrong. and i wasn't.i'm
so
fucking
glad
he
did
NOT
kiss
me.

i've never been this glad in my entire life.

ale nesere se jenom tohle. jemu se dokážu vyhejbat, ale svojí rodině ne. i když... to možná ani nebude potřeba.
dneska u snídaně přišel táta za mnou a za bráchou a prostě jen tak nám oznámil, že se minulej tejden s tou furií vzali. neobtěžoval se nám vysvětlil, proč nás nepozval na svatbu nebo tak něco, ani mu to vůči nám nepřišlo blbý. prostě to řekl, jako by se nechumelilo, jako kdyby nám řikal, že jede nakupovat, nebo že se zdrží v práci. nemůžu tomu uvěřit. ne tomu, že sme tam nebyli, ale tomu, že nás hrozně snadno vykopnul ze svýho života.

byee from a sad girl that really needs radford or aydee or someone who will tell her what to do.