April 2015

i love acdc come on

26. april 2015 at 20:57 | J&mie Jackson |  diary
heyy internet! missed me?

quess what's tomorrow!!! zítra si jedu pro občanku. uaaaa. ne, že bych se nějak zvlášť těšila na svůj zjev, ale damn... budu mít občanku. got it?

hrozně moc miluju skillet omg halp meh

můj vlastní otec mě ignoruje.
volala jsem mu za dnešek asi desetkrát a nakonec si v sedm večer vypnul oba telefony. potřebuju se s nim domluvit, aby mě odvezl na soutěž a taky ho potřebuju ukecat, aby mi koupil takový hrozně boží kraťasy z new yorkeru.
zahlídla jsem je tam včera. ňah. nakonec jsme jeli. a mamuška mi koupila fajnovej aztéckej svetřík (...) a pak mi v nirváně koupila tričko acdc. dostala jsem placku zadarmiko jako bonus a ten chlápek, co tam byl si myslel, že to triko nekupuju sobě, ale někomu jinýmu. pffff.

a taky jsem přežila soustředko. uaaaa.
just sayin'

byeee

someone save me

24. april 2015 at 21:17 | J&mie Jackson |  diary
i'm one giant mess k?

byli jsme venku.
bylo od něj hezký, že se táhnul až za mnou. asi věděl, že opačně by to nešlo, protože já se z tý naší prdele nedostanu nikam.
šli jsme a ani jeden nevěděl kam to vlastně jdeme. lezli jsme na posed a na třetim šprušli od žebříku si to rozmysleli. já si zasrala svoje černý botky v bahně a on si vykračoval v žabkách. idiot
pak jsme seděli půl hodiny uprostřed ničeho na cestě a kecali o hokeji, protože pána bolely nohy.
a když už jsem musela jít, tak mě strašně dlouho objímal a já najednou nechtěla jít nikam. chtěla jsem tam jenom stát a nechat se držet. goddamit girl, get yourself together.- your brain.
but i'm not in love with him. am i a bad person?

mamka mi slíbila, že zítra pojedem do prahy. už vidim, jak se jí nikam nebude chtít a bude z toho hovno. v neděli mám soustředko, takže to bude taky nádhera. fakt pecka. příští tejden nemůžu kvůli tréninku na čarodky a v pátek je hned soutěž. my life sucks.

a ještě ke všemu mi už dvakrát volal a já nemám koule na to, mu to vzít.
someone save me.

ňah

22. april 2015 at 19:05 | J&mie Jackson |  diary
hello
vyvalte sudy, rozhoťte konfety, vypusťte balónky..... protože jacksonová je přijatá na školu!!! uaaaa. vlastně na obě dvě. školy. omg omg omg O.M.G.
takže to ležení v knížkách nakonec k něčemu bylo.
kdo už je taky přijatej?

čím dál tím víc mě sere naše třída. celkově. nějak spolu celkem dobře vycházíme, ale jakmile jde o něco důležitějšího jsme v prdeli. nemyslím to, že se nedomluvíme, protože řekněte mi někdo dvacet lidí, který se bezpečně na všem shodnou, myslim spíš to, že my se dohodnem a pak je najednou všechno úplně jinak.
mluvim o tablu. a už mě to sere tak, že příště asi něco řeknu. a nebude to hezký. nechám toho satana, co ve mě žije, aby promluvil. wow. that was weird.


I love this omg.

3-2-4-6

18. april 2015 at 19:49 | J&mie Jackson |  diary
hey? still remember me?
for centuries...... see what i did here?


no... a je to tady.
je po příjimačkách. jediný, co mi zbejvá je čekat. divný je, že na to vůbec nemyslím. netěším se, ani nejsem nervózní. vůbec na to nečekám. asi bych měla, přece jenom je to moje budouctnost. asi.
v podstatě jsem se na to vůbec neučila, takže jestli mě nevezmou, nebudu se mít čemu divit. moje jediná příprava, byly dva dny strávený s K., s hromadou papírů, jídla a pití, věcí, kterejm jsme absolutně nerozumněly a jedním vypočítaným příkladem. kupodivu jsme se fakt učily. krom toho, že K., potřebovala novou profilovku a častýho chození na záchod, jsme všechno narvaly do podělaný matiky. k něčemu to bejt musí.

dobře. teď jsem začala bejt trochu nervoźní.

nějak jsem se zažrala do těch diy věcí. uklidňuje mě to. jo, bolí mě od toho záda, barvu mám i na místech, kam by se rozhodně dostat neměla, ale damn... u understand?

okay guys. derek hale is about to die so i need to go watch teen wolf. k, byee.

notice me

8. april 2015 at 20:06 | J&mie Jackson |  diary
oh hello internet.

jedinej důvod, proč se zjevuju je, že nemůžu najít další díl teen wolf a tak ze zoufalství píšu. vždycky ze zoufalství píšu. měla bych asi přestat.
ale ten díl potřebuju vidět. potřebuju vidět všechny. a potřebuju život. já vim.

zvládla jsem napsat čtvrtletku z matiky na dvojku. učila jsem se na ní asi tři tejdny, ale stejně jsem měla pocit, že vůbec nic nevim. a bylo to těžký, takže vlastně můžu bejt pyšná. nebo ne?

já jsem rocker. kašlu na pravidla. -Homer Simpson.

sere mě, že mi nikdo nic neřiká. sere mě, že jsem pro spoustu lidí nejlepší kamarádka a když přijde na tajemství, je kolem najednou spousta lidí, kterejm to říct. sere mě, že mě přehlíží. sere mě, že jsem pro ni v podstatě neviditelná a to mi řiká, že jsem kamarádka, že mi věří.
H. mi taky nechce nic říct. vim, že sebepoškozování je serious thing, ale on to radši řekne L., která o tom nic neví, než mě.
jasně, že se cítim uražená, dotčená a přehlížená. ale to, co mě ta tom nejvíc štve je, že on věří jí a její jediný zkušenosti s timhle jsou pár škrábanců na stehnech, který už zmizely a vyrytý ananasovo jméno na břiše. a to k tomu ani neměla důvod. a on k tomu taky nemá důvod. nikdo k tomu nemá důvod. celý je to blbost, která na konec stejně nic neřeší.
jsem si jistá, že bych mu rozumněla líp než ona. mám kolem sebe lidi jako je H. lidi, který si tim prošli, ať už je to jakkoliv pitomý a ubohý. jo, ale nikdy jsem to neudělala. nikdy jsem nevzala do ruky žiletku a.... jo nikdy. co tom můžu vědět, že?

nakonec je to stejně fuk. můžu vědět a znát cokoliv, ale z nějakýho důvodu mě stejně budou přehlížet. a to chci jenom....pomoct. jenom pomoct. vyslechnout je, obejmout. pomoct.

what the hell is wrong with you, sis? I'm here. I'm always here.

byee

....well.... shit.

4. april 2015 at 20:44 | J&mie Jackson |  diary
I'm in deep love with teen wolf. k byee.

this man is the only reason why I live. like.... srsly. the only reason.

dvoudenní maraton dost návykovýho seriálu teen wolf je asi nejlepší způsob, jak strávit víkend. vážně.

měla bych se učit. na čtvrtletku z matiky a taky na příjimačky. nemůžu ale najít chuť k ničemu z toho. měla bych asi víc psát. a taky někomu zavolat. dlužim taky nějaký omluvy. jo. je lepší zalízt k seriálu, schovat se pod dekou s hromadou jídla a dělat, že neexistuju. o moc lepší.

mamka mi koupila pokračování labyrintu, nebo co to je. nevim ani jestli to chci číst. ale moc jsem tu knížku chtěla.
taky jsem moc chtěla mít alespoň trošku sociální život, chodit ven s kámošema, nakupovat, utratit všechny peníze za nějaký pěkný trička, nebo jiný holčičí voloviny a co dělám? šetřim každou korunu na cédéčka a celý dny sleduju seriály, zalezlá pod dekou s otevřenym oknem, ilegálně stahuju všechny epizody a vyšiluju, když nějakou nemůžu najít.

je to divný, ale nejspíš bych takhle mohla strávit každej den. večer vyrazit běhat a prostě být, jen tak. bez cíle. jen tak.

byee