March 2015

stop fucking around with my emotions.

30. march 2015 at 19:56 | J&mie Jackson
i love this song more than my life even if it hurts i just love it. got it?

dočetla jsem metro. čekala jsem na konec něco šílenýho, ale kupodivu to skončilo celkem poklidně. vlastně dost smutně, ale who cares. jde o to, že ten velkej závěrečnej boj, kterej většina lidí u těhle knížek očekává tam není a vlastně je to děsně super. žádnej boom, nic. jenom klídeček a to šíleně děsivý uvědomění si, že všechno mohlo bejt jinak a na všechno je hrozně pozdě. napadá mě jestli takhle končí i náš život. kinda soon. I know.

teď čtu maze runner. chybí mi asi tak půlka, ale dneska to dám, protože chci zkouknout film a nechci se na to koukat dokud, nedočtu knížku. please meet my problems.

jsem to jenom já, kdo dokáže strávit víkend čuměnim na vine videa?

ten amazon, nebyl tak hroznej. překvapilo mě, že vlastně dokážu anglicky docela dobře mluvit i s cizíma lidma. a že to bylo tak divně přirozený, i když jsem měla pocit, že moje srdce každou chvílí vyskočí z mýho těla a odkráčí si. možná jsem to zvládla.

ty američani ve mě vyvolávaj smíšený pocity. vlastně ve většině republiky. vim dobře, jak málo stačí a věci jsou ve vteřině jiný. je to divnej pocit. i když sledovat je jak pijou český pivo a češi je učí řikat "nazdraví" bylo nějak....hezký.

I feel like a piece of shit. k byee

well i'm fucking ill i can't even move

25. march 2015 at 20:17 | J&mie Jackson
haven't you people ever heard of closing the goddamn door?

zejtra se musim dostavit na ten gympl v praze. jsem nemocná, takže se mi to zrovna moc nehodí.
ale už jsem jeden termín prošvihla, takže teď tam fakt musim. fuck. a jsem hrozně nervní.

hrozně mě ničí, jak se ničí a nedokáže si připustit, že tenhle člověk, tady na tomhle blogu, ji tak sobecky potřebuje.

H. mě štve.
ze srandy jsem mu sebrala čepici. celou cestu ze školy pak držel moji ruku a snažil se tu čepici vzít, i když mě držel tak, že mu nejspíš o čepici vůbec nešlo.
nesnášim, když mě chytá kolem pasu, mluví na mě, usmívá se, mám pak strach že by se mohlo něco z toho vrátit.
vůbec nevim, co si o něm mám myslet.
ale pořádm mě neuvěřitelně sere, když si myslí, že se s nim budu prát, jako ta pizda, nebo že když mě flákne po zadku, budu mu padat k nohám.
the fucking pissed side of me says byee

so we fucked up a little bit

23. march 2015 at 19:50 | J&mie Jackson
listening to all time low & feeling damn high

tu soutěž jsme posrali. ne všichni, ale většina to projela jak na bruslích. damn.
sere mě to. ne proto, že jsme se neumístili zrovna nejlíp, ale protože se snažim a líp už to nezatancuju, na konci pomalu umírám a k čemu mi to je? k hovnu.

dneska jsem přinesla angličtinářce cd my chem okay. first let me tell you a story. to bylo jednou o ájině, když jsem se málem rozbrečela, protože na tabuli napsala teenagers a někam k tomu 22 (neptejte se mě, už to je dlouho.) a od tý doby do mě pořád hučí, že se tim nesmim nechat tolik ovládat a různý jiný kecy. nedávno na mě vybalila, cože to jevlastně za kapelu, takže jsem jí prostě dneska přinesla danger days. a ona mi pak řiká ona je to celkem dobrá muzika. a já se málem složila s představou naší angličtinářky, oblečený v tričku mcr a černejch roztrhanejch džínách.

zejtra jedu k zubaři. mám strach. halp meh

byee

march 22nd

22. march 2015 at 10:08 | J&mie Jackson |  diary
let's all cry together now


je neuvěřitelný, že jsou to už dva roky.
i miss the idea

mám dneska soutěž. jsem hrozně nervózní, přijde mi, že si vůbec nic nepamatuju. ale to je asi normální. nemám zbalený věci, ani udělaný věci do školy, mám na to tak hodinu a místo připravování se brečim a koukám pořád dokola a dokola na black parade.

would you mind keeping my ass in your prayers?

byee

back again

21. march 2015 at 20:16 | J&mie Jackson
heyyy
ano jsem zpět. neumřela jsem.
a mám pár věcí, co chci řeknout so let's talk about my life

but first can we just all talk about this and all the shits that happened 15th march like really the whole mcr fandom just went crazy and killed itself

like are you kidding? I woke up to all the shitty post about their comeback and did you really get my hopes so fucking high in the morning make me angry about it in the afternoon just to kill me in the evening with this? like really aRE YOU FUCKIND SERIOUS WHAT HAVE YOU DONE I HATE YOU ALL

okay okay I'm fine.

nějak se toho teď děje hodně. sleeping with sirens vydali madness, all time low zveřejnili další songy, pierce the veil snad už brzo řeknou něco o dalším albu, bvb stačili zrušit účast na rfp, z čehož jsem šíleně odvázaná.... děkuju moc. super. yOU RUINED MY WHOLE SUMMER YOU FUCKERS a já jsem dostala druhou půlku dárků k narozkám---- danger days a tričko mcr, pak peněženku a triko slipknot a pak takový hrozně emo tričko s lebkama a různou malý srajdičky a mám z toho všeho hroznou radost. a taky kostkovanou košili. já vím Bou, že jí hrozně moc chceš a teď se ti můžu smát, když budu chtít, protože já jím mám a ty ne. (teda asi.)

pozorovali jste zatmění slunce?

mám internetovou kamarádku. je z itálie, jmenuje se Tea a milujue mcr. (ňah.) hrozně mě sere, že všichni ty lidi, na kterých mi tak moc záleží bydlí daleko ode mě. kdyby byla daleko i K, asi bych se zbláznila. nevim. tenhle tejden bych bez ní asi nedala. děkuju.

maybe I'm better off dead

teď bych mohla znova ztrapnit K. po celým netu, ale rozhodla jsem že radši ne. stejně tak, je mě zachraňuje, je schopná mě i zabít. shmuuur.

ale řeknu vám jinou story. ve čtvrtek si jako vždycky odjíždim z tréninku s pocitem, že jsem tam něco nechala. přijedu domů a tam na mě mamka začne řvát. já nemám tušení proč, a radši se jdu rychle umejt, abych zalezla do postele a vyhnula se jí. v pokoji pak zjistim, že nemám tablet. takže já posraná, že na to mamka přijde, že bude průser a přemejšlim, kde jsem ho nechala. jediný možný místo je samozřejmě r.a.k, kam chodim na tréninky. takže jsem šla spát s tim, že si ho pak v raku vyzvednu. mamka na nic nepřišla, takže dobrý. včera jsem jela k tátovi a stavila jsem se v raku a tablet nikde, takže já fakt úplně v prdeli, že ho nemám. celej den jsem se přemlouvala, abych to zavolala mamce. odpoledne jsem se k tomu konečně odhodlala, zavolala jsem jí a všechno jí řekla. a neuvěříte, co mi řekla. ona ten tablet měla celou dobu u sebe, protože na mě byla naštvaná, takže mi ho vzala z tašky a nechala ho u sebe. já kvůli tomu pomalu ani nespala a ona na mě pak vybalí tohle.
naštvaná už na mě není, ale neřekla mi proč byla. a asi se to ani nikdy nedozvim.

okay. I think its enough for today. so byee

okay it was actually awesome

15. march 2015 at 19:35 | J&mie Jackson
beru zpátky všechen strach a tyhle věci, protože sakra... byla to ta nejlepší narozeninová oslava, kterou jsem do teď měla a nevypadá to, že by to jen tak nějaká jiná překonala.
musim říct, že jsem se na to vůbec netěšila a ani u nafukování balonků, jsem moc neroztála, ale jakmile se tu všichny slezly, měla jsem pocit, že to asi takhle má bejt. že to možná nebude tak hrozný. že asi nemám důvod se toho bát. i takový to trapný představování nebylo tak trapný a můžu si oddechnout, protože to vypadá, že se i celkem zkamarádili.

vůbec jsem od holek nečekala, že mi přivezou tolik dárků. a všechny jsou tak hrozně pěkný. dostala jsem kaktus, prej na anál. haha. barvu na vlasy, nějaký laky a kosmetický srajdičky, plyšovýho klauna, kterýho se děsně bojim, komiks o řeckejch bozích, spoustu jídla a čokolády, fixy, ňah. gerarda nakreslenýho v různejch érách a pak tohle přáníčko.
i tried not to cry but i couldn't


shut up it's my birthday

12. march 2015 at 20:50 | J&mie Jackson
takže hi guys. (ten pozdrav je jenom kvůli K. hydrante.)

dostala jsem od T. růži. so beautiful. a od Z. nějakou playboy vůni a mega rozkošnej fialovej lak, takže se musim odhodlat si ty nehty nalakovat.

L. pro mě něco má. nevim, co to je, ale něco tušim. je hrozně průhledná. a T. pro mě má ještě něco a nechce mi to říct. parchanti. a dostala jsem pusu od H. a nemůžu se z toho vzpamatovat. someone kill me.

vlastně to vypadá na celkem vydařený narozeniny, z nějakýho důvodu ale nemám radost. asi je se mnou něco špatně. anebo je něco špatně s ostatníma.
a L. mě sere. o těláku jsme hrály vybíjenou a máme takovej přiblblej zvyk, že když vás někdo vybije, tak křičíte na ostatní, co zůstali, aby vybili toho, co vybil vás. mě vybila B. (další člověk, kterýho nesnesu. ale na tom nezáleží.) a tak jsem pokřikovala na L., ať jí vybije, abych se mohla vrátit. a ona mi řekla, že jí vybíjet nechce a nakonec se od B. nechala vybít. ani se nesnažila něco udělat. vim, že je to naprostá banalita, ale mě to zarazilo. já bych to pro ní asi udělala. jo. protože jsem srab a chci prožít zbytek školního roku v klidu, takže jí prostě neřeknu že je to píča.

o těláku to bylo asi nejhorší z celýho dne. je divný, jak snadno přicházíte o dech z osmi dalších lidí. a to je znám. nějak teď kolem sebe nikoho nesnesu, aniž bych začínala panikařit.

na konec mám takovou funny story. (K. moc dobře si věděla, že to přijde. budeš ztrapněna i na internetu. I'm not even sory. haha.)
takže, K. si otvírala o přestávce jogurt a nějakým záhadným způsobem se jí polovina vylila na šaty. (který si brala kvůli mě xD) samozřejmě, celá třída záchvat smíchu, i já jsem z toho nemohla, K. rudá až na prdeli, skoro brečela, (do teď nevim, jestli smíchy nebo ne.) a vrchol tomu dal Žebro (přezdívka.) když zařval něco jako čumte na její šatky. deset minut z hodiny, jsme ztrávili na záchodech a já jsem utírala jogurt z jejích šatů. tohle se fakt může stát jenom u nás.

mám možnost chodit na stejnou školu a do stejný třídy, jako teri blitzen. take it or nah?

if life ain't just a joke then why am i dead

11. march 2015 at 20:01 | J&mie Jackson
hi guys.
zase nemám čas. nemám nic.

kecy. zítra je velký den. uhm. od zítřka mi je patnáct. nechci rozebírat, jak se svym životem naložim pak, protože nemám tušení. budu jenom o rok starší. jasně můžu na to vlítnout s prvnim člověkem, kterýho potkám a už si můžu posedět ve vězení, ale who cares. ale dárečky jsem dostala už dneska. muhahahah.
+mám ještě penál mcr, botky, džíny, něco dostanu od babky a od fotříka.
now I'm happy and sad, but happy sad. ya know what i mean right?

o víkendu to vypukne. přijedou my girls a popravdě z toho mám dost vítr. moc se teď necejtim na to, mít kolem sebe moc lidí, ale nemůžu to zrušit. seems like worst b-day party ever.

tim se dostávám k úterku. celkově tenhle tejden nezačal nejlíp, ale že to bude takhle zlý, jsem nečekala. od rána mi nějak nebylo nejlíp, ale šlo to. pak jsem vrátila z poledňáku a první co, tak jsem nemohla pořádně dejchat. bylo to jako, když se necháte zasypat mokrym pískem. začala jsem panikařit, tak jsem šla za K. chvíli jsem s ní byla na chodbě a trochu to přešlo, takže jsem se vrátila do třídy pro pití. a pak už byl konec. sedla jsem si na židli, pila a najednou mi přišlo, že je kolem mě hrozná spousta lidí, všichni jsou moc blízko u mě a na malinkou chvíli byly ze všech hrozný kreatury. nemohla jsem dejchat, motala se mi hlava, byla mi zima a ze všeho jsem hrozně panikařila. pak jsem vyběhla na chodbu za K., protože už jsem nevěděla, co dělat. ptala se mě co mi je a já jí nebyla schopná to vysvětlit. I'm going insane, aren't I?
was that a panic attack or what.
help meh.

od tý doby mě vyčerpává, jakákoliv komunikace s lidma. každej úsměv, každý slovo bolí.
a k tomu ještě musim snášet tu slepici, která bůhvíco si myslí, že není a zřejmě jí přijde vtipný s sebou tahat H. do města a "prát" se s nim kvůli kravinám, jak nejvíc cute couple, což oni nejsou a nechávat mě tam stát, jak největšího idiota a myslet si, že nemám tušení o co tu vlastně jde. a snášet H. kterej se chudáček rozešel a proto hned musí lízt za tou pizdou a já na ní pak for some fucking reason žárlim a asi je pro něj hrozně zábavný se ke mě až moc přibližovat, že to vypadá, jak by mě snad chtěl líbat, když jediný, co v těhle situacích jsem schopná dělat, je stát, jak přimrazená a doufat, že ode mě půjde co nejrychlejš pryč a přitom potlačovat ty pitomě dotěrný myšlenky, že tohle je vlastně asi to, co chci.

why can't i just die
just sleep and never wake up
why can't i just look in the mirror without saying you're fucking ugly

bye

my life is running by

7. march 2015 at 20:35 | J&mie Jackson
I'm loosing it. loosing her because of a boy and i dont know if I can handle it.

jsem hrozně unavená. ze všeho. z jezení, stání, chození, sezení, čtení, psaní, dokonce už i ze spaní. ráno se probouzim víc unavená, než jdu spát a s myšlenkama na všechno, co musim ten den udělat, stresovat se nad matikou a bejt trošku milá na svoje okolí, ke všemu mi ten čas hrozně utíká.
připadám si, jako že stojim přilepená na místě, nemůžu se pohnout a lidi kolem mě chodí, běhaj, mluví a dělaj všechny ty normální věci, co lidi dělaj a já tam stojim, nikdo se na mě nepodívá a kdybych zakřičela, nikdo by mě neslyšel. všechno se kolem mě hejbe hrozně rychle a z tý rychlosti se mi dělá špatně a nemůžu dýchat.

ale alespoň mám možnost si to kolem sebe víc prohlídnout. vidim, že tam nepatřim. nepotřebujou mě. beze mě by to asi bylo dokonalý. nevim. těžko říct. je to už jenom pár měsíců. nezáleží na tom.

jenom já můžu strávit čtyři hodiny stahovánim písniček. feeling less empty.

na tom, že nemám na blog čas mě nejvíc mrzí, že nám čas na ostatní blogy. na vás. nechci aby na mě všichni zapomněli. sorry.

she wants to dance like uma thurman and i cant get you out of my head.

byee.

ha. (i have no clue. sorry.)

2. march 2015 at 19:16 | J&mie Jackson

fuck. potřebuju na záchod.

soustředko jsem přežila jenom díky tomu, že jsem byla v sobotu nemocná, takže jsem nikam nejela. nicméně v neděli jsem stejně měla pocit že zhebnu, ale furt to bylo lepší něž umírat dva dny po sobě. stejně to bylo děsný.


fakt musim.

ve čtvrtek jsme objednávali školní trička a šerpy na konec roku. nemáme tušení kolik to stojí, jestli tam ten nápis bude vidět a K. prostě musela mít na zadní straně šerpy napsáno útěk z divočiny, takže to bude trochu masakr, páč o tom většina třídy vůbec neví. asi.
ahhh miluju svojí třídu.

a dost. odcházim na hajzlík.

a jsem zpět.

už jsem řikala, že nemám na nic čas? vůbec. většinu času trávim učenim na příjmačky a na písemky z matiky. nechápu k čemu to tomu satanovi je. píšeme víc než v prvnim pololetí, když to bylo důležitý. teď se jí na to akorát můžem všichni vysrat. nesnášim ji.

ty jeho oči mě jednou zabijou.