see you in 2015!!!

31. december 2014 at 21:19 | J&mie Jackson
tohle jsem původně měla psát s K., ale byly jsme tak líný, že nakonec píšu sama.

abych to nějak vysvětlila- K. u mě spala ze včerejška na dnešek. jsem ráda, že ona byla poslední friend, kterýho jsem letos viděla, i když jsme asi naštvaly L., ale who cares?
hned jak přijela, tak jsme musely udělat nějaký fotky a jako vždycky jsme z toho vybraly asi jenom dvě. (taky hajtra jedna se musela jít fotit ven a mít u toho nalakovaný nehty... mám tě ráda.) a máme prostě miliony fotek, který nesmějí spatřit světlo světa. je to naše tajemství.. (muhahahaha.)
v noci jsme ležely a plánovaly si, jak napíšem článek spolu a jak ráno stihnem spustu věcí a nakonec jsme skončily do deseti v pyžamech a K. hrála na kytaru a vyřvávaly jsme na celej dům.
moje mamka ji měla nějak neplánovaně vízt domů. ráno jela s bráchou nakupovat a cestou zpátky nás měla vyzvednout a odvízt K. a my ještě v deset hodin v těch pyžamech, zvonil telefon, brácha hlásil, že už jsou skoro u nás a že máme jít čekat ven. takhle rychle jsme se snad vživotě neoblíkly, hadry lítaly všude, my taky, ale nakonec jsme to stihly. (a pak jsme stejně čekaly deset minut v zimě venku. už jste někdy viděli větší extrémy?)

and now... the story time. sit down, take a popcorn and... read.

pro mě byl rok 2014 přelomovej. ve spoustě věcí a můžu říct, že byl i úspěšnej. celkem. takže malá rekapitulace.
ba dum tss

nejlepší bude začít od začátku. ne od prvního ledna, ale od 26. dubna, kdy jsem na blog vyplivla první článek. (prosím, ať vás ani nenapadne si ho číst!) vlastně ani nevim, co mě to ten den napadlo. prostě jsem sedla k počítači, založila blog a psala. kdo by řekl, že mi to vydrží tak dlouho? heh. nikdo. ale stalo se. satan blessed me.
když jsem to tak zpětně pročítala, ani jsem se někdy nestačila divit, co jsem to kurva psala. ale co. minulost je minulost. stalo se. já byla takovej kretén.
nejdřív jsem vůbec neměla tušení, co s blogem budu dělat. najednou jsem měla v ruce, to co jsem vždycky v hloubi duše chtěla a zároveň jsem to už zas nechtěla. a tak jsem v průběhu dní vymejšlela nejrůznější debilotiny, který neměly žádnej smysl ani pro mě, ani pro nikoho jinýho.
ale teď už mám tušení. ne jenom tušení, prostě vim. (sakra já ani nevim co vim. zachraňte mě.) budu mít blog jenom jako deník. chci si jako stará babka jednou sednout a vědět, jaký kraviny jsem dělala jako malá, jak jsem přemejšlela, kdy jsem byla smutná, koho jsem měla ráda, koho jsem nesnášela, budu chtít vědět, jak jsem žila. (imagine: sedim si jako stará vrásčitá babča u krbu, kolem moje vnoučata, na klíně mám ntb a vyprávim, jaký to bylo za mejch mladejch let.)

mám v sobě dvě sleničky šampáňa, tak to rozjedem.

9. května začal maraton s povídkou ISF. nevim proč, ale zanechává ve mě nějaký strong feels. ano, je to srajda, ale mám ji ráda.

17. červen. nevim jestli si na to ještě nekdo pamatuje, ale to byl ten můj slavnej výslech u policie. krásná vzpomínka.

myslim, že datum 2. 7. 2014 je samozřejmost. ten den byl koncert of mice & men. víc k tomu asi nemusim řikat. bylo to neskutečný.

heh. zjišťuju, že zbytek roku se nic moc nedělo. pamatuju si ty chvíle, když nám doma nic nefungovalo, když jsem já nefungovala, nebo tý víkendový filmový maratony. ty pocity, když jsem v ruce držela první číslo fakkera, svoje první cédéčko nebo bandmerch, a podobný chvíle, na který ráda vzpomínám.
k tomu všemu musim připojit Wendy, která je asi jedinej důvod, proč nikdy nelituju, že jsem se rozhodla trávit večery psanim, a taky Melouna. (pamatuje si někdo ještě na melounka? nedávno se mě ptal, jestli si ho vezmu. řekla jsem že jo. kdyby se to vážně někdy stalo, asi bych trošku umřela.)

no, rok 2014 je skoro za náma. byl to dobrej rok. dobře zabitej čas a jsem ráda, že se věci staly, tak jak se staly. teď už zbejvá jenom popřát, aby jste se měli fajn. to je všechno. zmizte od obrazovek. ily ya all

byee
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 R. R. | Web | 1. january 2015 at 16:24 | React

taky přeju, ať se máš fajn /a ještě mnohem líp/ :)

2 $αтαη's υηι¢σяη $αтαη's υηι¢σяη | Web | 2. january 2015 at 9:50 | React

já ti přeji štastný nový rok. Ať ho máš taky tak dobrý jako ten předchozí :)
Já si na vzpomínání moc nepotrpím, i když by mi spousta lidí, že to je kravina, že nerada vzpomínám :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement