ba dum tsss.

8. december 2014 at 19:29 | J&mie Jackson
řekněte mi sakra, kdo vymyslel nadpisy? chápu, že jsou občas důležitý, ale mě prostě jenom serou. k ničemu jinýmu mi nejsou. (ano teď jsem vám objasnila, proč se nadpis nikdy nevztahuje k tomu ostatnímu. nemáte zač.)

nějak se mi v komentářích nahromadilo pár otázek, na který bych chtěla odpovědět a protože odpovídat zpátky do komentářů nemá moc smysl, tak to udělám takhle.
(nemyslete si, že ty vaše komentáře nesleduju. vim o všech. mě neuniknete, sleduju vás všechny.)

tim se dostávám k Aydee. (jen tak pro připomenutí, ta podstatná část tvýhoo komentáře: A ehm...s tím sledováním mě...to jsi si dělala jen legraci, že jo? Promiň, ale mě to really děsí...)
ne, nedělala jsem si legraci. myslim to vážně. vim, kdy spíš, kdy jíš a dokonce vim kdy vstáváš. bacha na to.
(jestli jsem ti způsobila trauma, tak se omlouvám a samozřejmě je to jen vtip.)

na pana Waye se dostavíš a prostě se tam potkáme. nevim jak, ale moje smysly určitě vycítí, že si to ty. ani ty mi neunikneš. (muhahahaha)

vážený satanův jednorožče, (jasně Aydee. neschováš se mi nikde. mohla jsem to přisat nahoru, ale who cares.)
jestli chceš, tak ti pobyt v blázinci zařídim, stačí říct. (mimochodem, berou tam lidi na brigády a platí celkem slušný sumy. just sayin')
mě to ani tak neděsí, jako spíš fascinuje. samozřejmě, že z toho mám určitej respekt, zvlášť když si představim, že to je fakt skutečný, ale přijde mi to hrozně zajímavý.


doufám, že jsem vám objasnila záhady lidstva, bylo mi potěšením. jestli ne, tak mi stejně bylo potěšením.


just look at him. what do you see? I see PERFECTION.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 $αтαη's υηι¢σяη $αтαη's υηι¢σяη | 12. december 2014 at 17:06 | React

Oh...jistě ehm..dobře děkuji za objasnění :D A ta přezdívka mi tam nějak problikla a už jsem strašně líná to měnit, takže jsem prostě Aydee a jelikož seru všechny a do všeho se seru, tak to asi většina lidí pozná...A brigáda v blázinci? To zní celkem dobře...Ale kromě brigády by bylo opravdu zajímavé vyzkoušet jaké to je, když tě všichni za blázna berou. P.S. Originální nadpisy článků...ne vážně :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement