November 2014

můj život bez wifi aneb závislák vyléčen.

30. november 2014 at 19:47 | J&mie Jackson
představte si, že se vrátíte z 21. století o dvě stě let zpátky. žádná elektrika, žádný počítače, notebooky, tablety, mobily, wifi, mikrovlnky, televize, nic. celkem šok, co?
asi takhle jsem se cejtila, když se u nás doma všechno zhroutilo.

haha! guess who's here...

28. november 2014 at 16:10 | J&mie Jackson
*rozbaluju krabici s novym zdrojem k josefovi* (ten starej odešel. sad story)
*zapojuju zdroj*
*taking a deep breath*
*zapínám josífka* (pokud stále někdo nepochopil, josef je noutbuk)
*černá obrazovka*
....
*taking another deep breath*
*vítá vás systém windows, přejete si obnovit poslední funkce?*
*vzpomínám si na heslo*
*vzpomněla jsem si*
*otevírám gůgl chrom*
*přihlašuju se do blogu*
*otevírám novej článek*

VAU

I'm not dead. My wifi is.

5. november 2014 at 14:19 | J&mie Jackson
helou,
možná si někdo všim, že tu jaksi posledních pár dní nejsem.
ano, opravdu tady nejsem. a ne jenom na blogu, ale vůbec nikde, jakožto na jiných sociálních sítích, prostě nikde. tečka.
ne, že bych nechtěla, ale strejda se zase pohrabal v elektrice a něco někde zvoral, takže nám střídavě doma něco nefunguje. momentálně je to modem. netuším jak, ale funguje jenom internet a žádné jiné tajuplné světýlko nesvítí, takže právě v tuhle chvíli jsem napíchnutá na netu přes kabel, o rychlosti mobilního internetu, což je pěkně na hovno.

takže tím chci říct, že dokud se to nevyřeší, zřejmě mě tu neuvidíte.

snad to nebude trvat dlouho, protože začínám mín blogovej absťák, nebo co. anyway až se vrátím, tak bude asi zase další tématickej článek, protože-ač to bude znít absurdně-mě tohle všechno "inspirovalo" (ne, není to inspirace, jen jsem nemohla najít to správný slovo.) byla jsem asi osvícena.

bye.

I see fire, část 10.- Začátek konce

2. november 2014 at 12:08 | J&mie Jackson
čuusík bobánci,
je to asi měsíc? asi tak, co jsem vydala devátou část, a omlouvám se, že tahle trvala tak dlouho, ale neměla jsem na to moc náladu. anyway je to tady, pomalu se to blíží do finále a malé připomenutí z minula...

Tahle velká spolupráce jí ale zajistila ochranu před Stíny na dost dlouho, aby mohla Fénixe povolat. Jenže se zvrtlo i tohle.Rossy si neuvědomovala jak moc velkou sílu Fénix má a jak chtěla toho ohně víc a víc, tak to z ní vysálo život. Všichni si mysleli, že Rossy ty Stíny porazila, ale ona jen zabila jedinou možnost, jak by Fénix mohl být a tím i jedinou příčinu, proč se vlastně Stíny objevili. Zabila sebe. Jenže v té době to ještě nikdo nevěděl. Ti co u toho byli blíž, měli pocit, že Rossy Stíny zabila a pak vyčerpáním umřela. Ale teď už všichni víme, že Stíny zmizely jen proto, že zmizel Fénix.
Po téhle velké bitvě už zůstali všechny tři strany v příměří. Louka se začala zvětšovat a všichni začali žít v míru. Občas se historie opakovala. Objevil se Fénix a Stíny. Fénix zmizel, Stíny zmizely a jeden Ferusův potomek zemřel." Sebastián se na mě podíval a mně to začalo všechno docházet. "A opakuje se to i teď."

Halloween aneb když můžou američani, proč ne i češi.

1. november 2014 at 21:51 | J&mie Jackson
no je prvního listopadu je den, který si všichni připomínáme jako den, kdy nás opustil další ze skvělých lidí a proto věnujme teď minutu ticha Mitchi Luckerovi, úžasnému člověku a otci malé blonďaté princezničky.
můj první záměr byl napsat o něm i článek, ale málem jsem si zaplavila klávenici, takže ne.
nechci to tu nějak moc rozebírat, všichni víme svoje a vlastně jsem chtěla psát o něčem úplně jiném. a to o halloweenu.

ve středu u mě byla L. a K. a měly jsme takovou malou generálku na náš halloween ve škole. byly jsme celý odpoledne zavřený u mě v pokoji a vyráběly jsme kostým z bílý halenky, kterou jsem vykoupala den před tím v čaji a pak jsme ji znetvořily umělou krví. byla z toho suprová věc pro L.

nejlepší byla stejně K. šla za upíra a měla takový ty dětský plastový upíří zoubky a vůbec s nima neuměla mluvit a slintala. takže když chtěla něco říct, tak prskala všude kolem sebe a nebylo jí rozumět. to nejlepší ale přišlo až v pátek ve škole, když se na někoho rozčilovala, asi na bráchu, a chtěla na něj křičet. to bylo neskutečně vtipný, my se mohli umlátit smíchy. a teď si představte, žese takhle pokoušela mluvit rusky a nebo sfoukávat svíčku. best. costume. ever. i. swear. to. gods.

no fotek máme až dost a jako správnej narcis mám nejvíc fotek of myself, takže pokud jste zvědaví, račte rozkliknout článek a mrkněte.

say something I'm giving up on you

1. november 2014 at 21:03 | J&mie Jackson
ehm, hello, hello, hello.

vlasně nevim kde mám začít. (zase) mám pocit, že se toho děje hrozně moc, ale v tu chvíli co o tom začnu psát, se to všechno zhroutí a najednou není nic.

bolí mě zadek a záda, jak furt ležim. koukala jsem celej den na violettu a před chvílí na školu rocku. geniální film. snad nejlepší, co jsem kdy viděla.

what about maths?
no, not important.

chtěla bych vás poprosit o maličkost v podobě pár kliknutí. jde o tuhle blogerku a její začínající youtube éru. byla bych vám moc vděčná, kdybyste jí dali like, odběr a nějak jí podpořili, znamená to pro mě svět. děkuju. (točí v angličtině, ale to snad není problém, ne? spousta z vás je na tom s angličtinou hodně dobře.)
pokud chcete vědět víc, nebo proč se tak rozhodla, tak si přečtěte tohle. děkuju moc!

tohle mě přivádí tak trochu ke mě, protože bych moc ráda měla svůj vlastní youtube kanál, kam bych místo některých článků točila videa, který by pak šli sem, ale nevím nevím, no.
třeba někdy.

abyste si nemysleli, že jsem celej den jen tak ležela, tak čtěte dál...

no dobře prokoukli jste mě. sice se celej den se válim, ale napsala jsem kousek další kapitolky I see fire, takže to bude možná už zítra venku. (a nebo taky ne.) a pak mám skoro hotovou první kapitolu další povídky, takže až skončim s ISF, což bych mohla sfouknout tak do tří kapitol, bude vám představena povídka úplně nová. zatím jsem s tím celkem spokojená, tak snad potom budete i vy.

pro dnešek všechno. tlačí mě čas a šíleně mě bolí hlava a břicho od měsíčního ženského problému, takže bye bye zítra.

BTW: miluju vás. díky.