August 2014

...and maybe my WiFi is not too bad.

31. august 2014 at 19:40 | Tess
Hello,
zatleskejte mi. Tess přežila taneční soustředko. nic si nezlomila a je více méně zdravá. (bomba. já žiju.)
(no nejsou úžasní? :3)

V první půlce to bylo na hovno. Neměla jsem wifi a to byl jediný způsob jak bych s ním mohla být v kontaktu. Chyběl mi a byla jsem z toho smutná. A taky naštvaná, protože to byly jen čtyři dny a já měla pocit, že když mu nenapíšu, tak asi umřu.

Nesnáším, když jsem na něčem závislá. Ničí mi to život a já bez toho nemůžu žít. Byla bych šťastnější bez všech těch skupin a jejích členů, byla bych šťastnější bez něj. Ale můžu jen tak opustit něco, pro co dýchám? Je to na hovno. Nevím jestli mě to víc ničí nebo nutí žít. Nesnáším to.

Pak se to zlepšilo. Protože, přiznejme si to, já jsem postě geniální a jelikož mám internet v mobilu a kámošce jde nasdílet wifi, tak jsme si přendaly simky a WiFi párty mohla začít. Mám to ale super nápady. (ne není to nesmyslný. měla jsem s sebou tablet. pořád nechápete? ne nemohla jsem jít na fejsbůček na svým mobilu, protože tam mi jde jenom Twitter a ten on nemá. už chápete? ne? nevadí. prostě jsme měly WiFi.)

Jsem naprosto zničená, ale nakonec jsem si to užila. Mám zas pár novejch kámošů a potkala jsem tam jednu holčinu, co poslouchá úplně to samý co já. Objímali jsme se asi půl hodiny, jak kokoti. Byly jsme horší než Directionerky xD (má tričko s panem Biersackem. v noci jsem jí ho chtěla ukrást. no. nepovedlo se.)

malé BTW: Drahá RedRose Lady, pokud se nějakým magickým způsobem dostaneš k počítači a tohle si přečtěš, tak věz, že i přesto, co si mi psala, že nemáš mobil, tak jsem ti píča asi čtyřikrát volala, než mi to došlo. I když po tom, co jsi ráčila svým sračkamobilem, třísknout o zem, nějak nepočítám s tím, že by sis toho všimla. No nevadí. Taky se koukej co nejdřív dostat k funkčnímu telefonu, potřebuju tě slyšet.

s láskou Tess.

jedu umřít. třeba se vrátím.

22. august 2014 at 22:04 | Tess
Hello,
zlatíčka poslední týden prázdnin budu zase mimo. Jedu na taneční soustředění, někam do horoucích pekel k Plzni. (umm pivo.) Už teď vím, že to bude příšerný, ale mám to zaplacený, tak tam musím. Nebude tam nejspíš wifi ani signál, asi se z toho poseru.
Můžu říct, že dneska je mi celkem fajn. Teda bylo, než mi napsal. Teď nemyslím jeho, myslím někoho jinýho... Je milej a nemám nejmenší šanci ho potkat, protože je z USA a chybí mi. Jo je to nahlavu, ale mám ho fakt ráda a zdá se, že on mě taky a tak nějak potřebuju si s ním psát. Ale vžycky když mi napíše, je mi smutno. Celé je to divné. Nesníšim to.

Hlavní pointa tohole článku je ale úplně jiná... Schválně kdo na to přijde?! No? Nic? OK.
Považuju za nutný (srsly?) vám tak nějak říct, že budu zase v prdeli, takže se mějte líp než já a čus!

s láskou (áno. dnes už i s láskou.) Tess.

(niečo pekné nakonec.)

něco inteligentního. asi.

21. august 2014 at 11:25 | Tess
ummm asi hello. nebo něco takovýho.
miluju postavu dominika. je to takovej zoufalej, rozmazlenej parchant. a nebudu lhát. místnost sebevrahů je nejlepší film, co jsem kdy viděla. (a že už jsem ho viděla hodněkrát. jen za včerejšek jsem ho stihla shlídnout šestkrát a hádejte co budu dělat až dopíšu článek...)
jo a taky dneska kašlu na velký písmena. nějak mi nestojí za to, mačkat ten zparchantělej shift.
nechci znít nějak sadisticky teď, ale ty scény kdy dominik křičel, byly nejlepší. možná proto, že on trpěl mnohem víc než já a je mi líp, když vím, že je na tom někdo hůř. je to hnusný, ale je to pravda. sorry.
zase jsem mu musela napsat já. ne, že by mi on nechtěl psát, ale on nepíše nikomu a chce se toho držet. rozhodla jsem se tomu věřit. ale pomohl mi. zase. včerejšek byl jeden z dnů, kdy jsem si uvědomila, jak málo mám času, jak moc jsem sama se všema těma lidma okolo sebe, jak moc potřebuju někoho obejmout. zase se rozbíjím. rozpadám se na něco, co by nikdo už nikdy neměl být schopný dát dohromady, ale on to přesto dokázal. i když moje srdce z něj dostává infarkt, zbytek těla drží poromadě. je správný říct, že mě neustále zachraňuje?

share with me only star in the sky...

19. august 2014 at 21:24 | Tess
Hello,
(nějakou tu hudbu už na začátek, protože ačkoliv mě už sere, sere mě ze všech věcí nejmíň.)
Znáte někdo Dayshell? áno, přesně tam se nám poděl Shayley Bourget a myslím, že je miluju.

malé poučení z dneška: Je na hovno si říkat, že dneska nebudete řešit sračky. Stejně je pak řešit budete. Musím s tím přestat.
*přestávka na příšernej záchvat kašle.*
Okej, přežila jsem.

Už potřebuju jít do školy. (ne, nejsem psychicky narušená, díky za optání.) Potřebuju nutně mluvit s L. nebo s K. a nebo se Suzie. Prostě s někým. Můžu jim jednoduše napsat a všechno vyklopit, ale nefuguje to. Potřebuju s někým sedět na lavičce, mít hlavu opřenou o jeho rameno a kecat o svym životě. Pomohlo to, když jsem to psala jemu, ale nic netrvá věčně. Ten pocit úlevy už vyprchal a já zas s někým potřebuju mluvit. (áno. můžu zavolat své úžasné Wendulce, ale já chytrá jsem zas někam zahrabala nabíječku a můj sračkamobil se zase vybil. měla bych si ji přivázat k ruce nebo já nevim. tohle už neni možný. prohrabala jsem celej barák a prostě tu není. asi jí narostly hožičky a šla se někam ožrat.)

Nemocná v léťe? no problemo.

18. august 2014 at 10:53 | Tess
Hello,
páni a dámové, cítím se jak chlápek z reklamy na Olynth. Ten co má kolem sebe tuny kapesníků. Protože, takhle to u mě teď vypadá. Kapesníky everywhere.
Mám vážně nechutnou rýmu, kašlu jak kdybych si potáhla jointa a v krku mě škrábě jak kdybych strávila den v zakouřený hospodě a chlastala. Je to nechutný, nechtěli byste to zažít.
*přestávka na vysmrkání*
Šla jsem spát až dneska. Nechápete to? Nevadí. Já taky nepobírám, že jsem zůstala vzhůru tak dlouho, ale psala jsem si s ním. (hcbdhbcjdscnhasfghjcncidoxbvhdci shit.)
*přestávka na záchvat kašle*

umm... nevímjakýTag.

17. august 2014 at 22:41 | Tess
Hello,
takže díky moc Aky a Radfordové, které mě do tohohle zatagovaly. Nesnáším tagy, ačkoliv jeden na svém blogu dělám, takže tohle je něco pro mě. (ufff. ty kdož tagy vymyslel si, v pekle zhoř a na lego šlápni.)

So let's do it.

nedýchám.

14. august 2014 at 10:08 | Tess
Hello,
tak koukám, že něco jako pravidelné vydávání článků u mě asi fungovat nebude. No nic. Snad příště.
Ale pro včerejšek mám omluvu. Přijel k nám mámin skoropřítel, takže jsme byli na večeři a pak jsem si psala s jedním klukem. (tím nechci říct, že by byl pro mě důležitější, než blog... no dobře. možná trochu.) On je neuvěřitelně milej a taky hezkej jak... awww moc krásnej je. To už musí být nezákonný, být takhle hezkej!
Včera jsem se nudila, takže jsem si namalovala ksicht (warpaint :3) a udělala jsem pár selfie. Celkem se mi to líbilo, tak jsem to hned musela dát jako novou profilovku na fejsbůk. A ten kluk mi hned psal, že jsem kráska krásek. Nebudu lhát, ale jsem z něj úplně odvařená. ale. proč. kurva. musí. bydlet. na. slovensku?! Why?
(bylo celkem vtipný se hádat o to, kdo je hezčí. bylo to jak hádka dvou jedenáctiletejch dětí, kteří spolu chodí dva dny a myslí si bůhví jak dlouho spolu nebudou. ale bylo to rozomilý.)
No vrátim se k tý profilce. Nevím, co mě to napadlo, ale tu fotku vám se dám. Alespoň uvidíte s jakou existencí máte tu čest. (áno, nevím co dělám. vím ale, že to je něco čeho budu zejtra litovat, takže si s tou fotkou dělejte, co chcete, ale nemusíte ji šířit dál.) (áno. som naivní.)

Chci Kerrang! v ČR!

12. august 2014 at 15:46 | Tess
Hello,
omlouvám se, že jsem včera nic nevydala, ale bylo mi fakt nechutně blbě, že i při cestě na záchod jsem měla pocit, že vyzvracim svoje tělo zevnitř. Ale dneska už je to lepší. (díkybohu.)

(když už je ten Manson v Čechách.)

Chci v česku časopis s pro mě užitečnejma informacema. Chci časopis, jehož plakáty budu mít všude. Chci časopis, kde se každej druhej článek nebude zaobírat Justinem Biebrem, anorektičkama nebo prvním sexem. Říkám: Já chci Kerrang! v Český republice!

Myslím si, že nejsem jediná, kdo si tohle přeje. Minimálně jsem to já a dalších 600 lidí, co podepsali petici.

Jakouže petici? Petici Kerrang! to Czech republic. Na Slovensku už Kerrang! mají, tak proč ho nemůžeme mít i my? Pokud si přejete K! u nás můžete petici podepsat taky. Je to zadarmo, bla bla bla ---->here<---- Zatím tam není moc podpisů, našla jsem to nedávno, ale pokud jich tam bude dost je šance že bude Kerrang! v ČR. A to je přece fajn, ne?

Samozřejmě jsou tu i jiný možnosti, jak si K! přečíst. Tak třeba si ho za nemalý prachy předplatit a číst v ájině, ale není tohle jednodušší? (jo jasně bude to trvat dlouho, než tu K! bude, a jedno číslo bude stát nekřesťanský prachy, že se spíš vyplatí si to předplatit, ale pocit by to byl super.)

Takže tímto vás všechny prosím: podepisujte a šiřte dál. Nic to nestojí a pokud alespoň trošku umíte s počítačem, zabere vám to asi dvě minuty. Díky moc.

s láskou Tess.

Hello, to jsem já, Tess. Vzpomínáte si?

10. august 2014 at 16:59 | Tess
Hello,
no tak jsem tu zas. Trošku nadšení prosím. Potlesk. Konfety. Ne? Tak ne.
Zjistila jsem, že tak trošku vypadávám z blogování. No, vlastně vůbec ze samotnýho psaní. Nějak se mi pletou písmenka na klávesnici. (ne. na pití je ještě brzo. tím to není.)
Pardon, že se ozývám až dneska, (áno. přijela jsem už včera. správně.) ale když jsem dorazila, byla jsem neskutečně unavená, takže na nějaký psaní jsem vůbec neměla pomyšlení. Ani dneska to není lepší, protože jsem nemocná, ale chtěla jsem zjistit jestli si na mě ještě pamatujete. (heh.)

Tábor byl naprosto úžasnej. Hrozně jsem si to užila a vydržela bych tam klidně celý prázdniny. (ano, chyběla mi wifi a sprcha každej den, ale prostě... awww. chápete ne?) Sešli jsme se celkem dobrá parta a ani kluci tam nebyli k zahození. No, až na pár existencí... A byl tam jeden kluk, kterej byl desně podobnej Smusovi. (znáte Smusu ne?) A z toho jsem byla odvařená celejch čtrnáct dní. Odvezla jsem si odtamtud spoustu vzpomínek, zážitků a hlášek.

Nezlobte se, ale víc toho o táboře psát nebudu. Za prvé je mi fakt na nic a za druhé je toho hodně a psala bych to tejden. Tak sem hodím alespoň pár informací: až mi bude líp začnu psát další kus příběhu, možná se ještě dneska zmůžu na téma týdne a nějak se budu snažit dodržet pravidlo Jeden den, jeden článek. No a takový podobný věci.

Taky se chci všem omluvit, ale nebudu dočítat články na svých oblíbených blozích. Koukala jsem na to a přečetla jsem si pár článků na jednom blogu, ale na víc už nemám, protože je toho hodně. Byly jste nějací hooodně aktivní, za těch čtrnáct dní.

Jdu si dokoukat Pevnost Boyard, kopout do sebe pár dalších čajů, vycucat Tantum Verde a vůbec se léčit.
ať jste zraví, šťastní a užíváte léto, bla bla bla...

s láskou Tess.

btw: mám novou přezdívku. vznikla na táboře a nemám absolutní tušení jak, ale odteď jsem Jamie. nebojte na blogu budu pořád Tess. ale až se mi to nebude líbit možná to změním.