Koncert Of Mice & Men

4. july 2014 at 10:48 | Tess |  music
Hello,
nemám tušení, jak napsat všechny svoje pocity do jednoho článku. Na začátek řeknu jenom, že to bylo úžasný.
Neukamenujte mě prosím, když to bude rozházené. (což bude.)
Děkuju. Usmívající se


Když jsme si to s taťkou dorazili před Lucernu ani tam nebylo moc lidí. Asi tak tisícovka a to ztěží. (přece jenom je to jenom MusicBar) Než to začalo stihli jsme do sebe konout dvě piva. (táta si vychlastal Plzničku a já musela Birel Smějící se, zahrajme si na velkého alkoholika. Ehm.)

A pak už to jelo. První hráli Silverstein a byli fakt dobří. Jediné, co bych jim vytkla bylo, že to měli na ten malý prostor až moc nahlas. Ale hrajou fakt suprově, pokud by tu někdy hráli, tak bych ráda šla. Taky se mi doost líbilo jejich heslo, co tam měli napsané.
This is how the wind shifts. = Je to tak, jak vítr fouká. (myslím)
Druzí byli blessthefall a ti byli úžasní. (ne tak úžasní jako Of Mice & Men, ale byli mega!) Neukamenujte mě, ale s ohledem na jejich chování k fanouškům, mi byli nejsympatičtější. V pohodě nechali fanoušky vlézt na pódium a z něj pak skákat do davu. A oni sami byli na rukou fanoušků pořád. (Kyž někdo vlezl k OM&M, tak to byl problém. Hned se seběhli sekuriťáci ze širokého okolí a začali fanoušky vyhazovat. No, Of Mice & Men už je nějaká kapela, takže to chápu.) blessthefall trošku stáhli hlasitost a bylo to lepší. Na těch pár metrech to víc vyniklo a ten zvuk byl takovej čistější. Pecka!
Na blessthefall se musím podívat trošku (áno, "trošku") blíž, protože doteď jsem je neznala a fakt je to škoda. néé vážně mě to sere.(jak já žeru ty přeškrtnutý věty)

No a pak už to přišlo.
Ta chvíle,na kterou většina čekala.
Chvíle, kdy se každýmu tajil dech a podlamovala kolena.
Chvíle, kdy moje srdce, a vůbec všechno uvnitř mě, dělalo salta a jiné možné a nemožné kousky.
Chvíle, kdy na pódium konečně vylezl Austin, za ním Phil, Alan, Aaron a nakonec Tino.
Chvíle, kdy se mi splnil sen.

A lidi křičeli. Vůbec celou dobu tam byla úžasná atmosféra a na to, že nás tam byla jenom ta tisícovka, dělali jsme boredel, jak za deset tisíc.

Of Mice & Men byli... fúhaa, dokonalí. (I když na ten malej prostor, to bylo zase až moc nahlas, ale to je úplně fuk, hlavní je, že tam byli.) Celou dobu jsem se modlila, aby hráli Second & Sebring a dočkala jsem se. A když tu písničku začali hrát, celá tisícovka se neuvěřitelně nahlas rozespívala a přeřvali jsme pomalu i Austina. A když přišla ta část This is not what it is only baby scars. I need your love like a boy needs his mothers side, všichni zpívali jako jeden. To byl asi nejsilnější moment celýho večera.

Jak si můžete všimnou, fotky jsou totálně na prd a Austin na nich skoro není (Můj milý papík zřejmě nepovažoval za důležité ho fotit. pffff uškrtit!)

Ale já jsem vděčná i za to, co vyfotil a když zapátráte, tak Austin tam je. Někde vzadu tam vystavuje ty svoje sexi nožky. (a zadek)
(Kurva proč jsem měla pocit, že se na mě Alan kouknul, když jsem tam stála? Bylo by to i možný, páč jsem stála blízko, přede mnou byla jenom jedna holka. Já vím, že takový štěstí bych neměla, ale nechtě mě v tom, prosím.)

Na tohle nikdy nezapomenu. Nikdy nezapomenu, jaké to bylo, když jsem byla jenom jeden metr od Austina. A nikdy nezapomenu na Alanův pohled. (jasně že koukal na mě. nikdo víc sexi než já tam nebyl. Néé vážně, tuhle představu mi nekažte. Ráda věřím a tomuhle prostě věřit musím. Je to jako jediná věc, co mě podrží až to budu potřebovat. Pohled Alana Ashbyho.) A taky nikdy nezapomenu, jak Austin přišel na pódium a jak nádherně se usmíval. Tu vzpomínku mi nikdo z hlavy nevymlátí ani po smrti.

Přála bych všem, aby tam mohli být. Aby tam mohli stát, skákat jak šílení a zpívat až by jim docházel dech. To je to nejkrásnější, co může v životě fanouška potkat. A stát tam se všemi a dýchat tu atmosféru... to je něco, na co se nazapomíná do konce života.

Děkuju!

s láskou Tess.
 

1 person judged this article.

Poll

Byli jste?

Áno
Ne -.-

Comments

1 Aky Aky | Web | 4. july 2014 at 12:56 | React

Ah, já ti to tak moc závidím... A zároveň ti to fakt moc přeju, protože jak píšeš, muselo to být úžasný :) Bohužel jsem prostě neměla možnost se tam dostat, což mě opravdu mrzí, takže doufám, že se tu brzy ukážou znovu.
A jo, Alan určitě koukal na tebe, já to vím, to je další z mých tušení. Já se nikdy nepletu, hah.

2 Radfordová Radfordová | Web | 5. july 2014 at 19:19 | React

Škoda, že je nikdo známej neposlouchá a táta do Prahy jezdit odmítá... věřím, že to bylo skvělý :)
/hele, co si budeme povídat, na koncertě Iron Maiden se na mě Bruce podíval a to jsem měla lístky dozadu a stála až někde u stánků s pivem :D zkrátka je nám souzeno dřív nebo později poznat na tom pódiu lásku na první pohled (a celej život, samozřejmě) :D/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement