Original like a potato.

29. june 2014 at 21:34 | Tess |  Téma týdne

Hello,
tak se hlásím s tématem týdne opět na poslední chvíli. Jak jinak Smějící se.

Mohla bych zas rozebírat, že jsem divná se dvěma osobama v jedný, ale tentokrát jsem se to rozhodla vzít z úplně jiný strany. Na konci se stejně dopracuju k tomu, že jsem divná, ale to je teď jedno.

Lidi, co mermomocí musíte vypadat jako někdo jinej a váš vzor je holka "kost a kůže"(anorektička jak prase a nevymluvíte mi to).... Jděte do prdele. Je mi z vás zle.

Neřikám, že je to hned tak špatný, mít za vzor někoho jinýho, ale.. Prostě musíte hned vypadat jak panenka Barbie? Vždyť nechat si z těla vyndat žebra, jenom proto, abych měla dvaceticentimetrovej pas, je vážně nechutný.

Přelezu k pár věcem, co mě fakt dostávaj.
Vážně všichni musíte mít něco od Applu, abyste byli "in"? Vážně musíte mít všichni SnapChat a dokumentovat každý jídlo, který sežerete? Vážně všichni máte tričko s Nirvanou a znáte jenom jednu písničku? Vážně ja tak bombastický mít ve 13 kluka a každejch pět minut tweetovat/statusovat že: "ou maj gáš aj lav jú sou mač! forevr tugedr dárlin!"? Fuck! Vážně všichni říkáte Uuuu bitch please, I'm so original. a pak pomlouváte každýho, kdo vážně originální je? A co máte s tim Stay strong a Forever Family a peří evryvér a... pfff. Ne, na to nemám. Vysvětlete mi to někdo. Co je na těhle věcech tak super, že je všichni děláte a opakujete furt dokola?
Taky to chci vědět.
Taky chci bejt jako vy.
Vypatlanci bez názoru.

(Jope, teď jsem si to po sobě přečetla a nějak moc tam je slovo "všichni". Nemyslím tim všechny lidi na zemi a ani tim nemyslím ty, co si ten článek přečtou. Protože silně pochybuju o tom, že by byl na blogu někdo takhle tupej. Pokud nepočítám blogy o 1D a podobnejch existencích. To je kapitola sama o sobě.)

Možná bych zase měla zabočit k tématu. Takže originalita neroste na stromech jo? Fajn pokud je originalita brambora... ne tohle nebudu rozebírat. (právě se můj mozek rozjel. už vidim, jak celou noc přemejšlim o bramboře.)

Tím mi chcete říct, že né každej může být originální? Však takhle jsme se všichni narodili. (pokud nemáte siamský dvojče.) Ale jde o to, jestli originálem zůstanem. Většina asi ne.

Je mi čtrnáct, takže máte právo říct, že nemám žádný životní zkušenosti, ale věřte mi. Jsem na živu dost dlouho na to, aby se mi z dnešní genrace udělalo fakt zle. Blicí reflexy na plný obrátky. Jééj.

Já sama o sobě můžu říct, že nikdy takováhle nebudu. Nikdy nebudu jedna z davu. Já pořád musim mít něco extra a vždycky půjdu proti ostatním. A to prostě nehodlám měnit.

Z lidí, co jsem popsala výš, se mi fakt dělá zle. Nechápu jak se můžou cejtit, jak se můžou snýst. Neustále někoho napodobovat, to je příšerný. A ty lidi nemaj ani svůj názor, ani zdravej rozum. Jsou namyšlený až to bolí, nos jim div nesrazí letadlo. Zabít. (jééj už aby zavedli tu povinnou vojnu. to bude Denis Kubík čumět.)

Myslím, že každej může být originální a má na to právo. A nikdo by ho za to neměl slovně napadat, nebo nedejbože šikanovat. Já se taky snažim být jiná.Vím, že lidi, co mě znaj nějak blíž asi řeknou, že jsem normální holka, ale necítím se tak. Prostě jsem trošku jiná a to mám na sobě asi nejradši. (vlastně to, že jsem divná je jediná věc, kterou mám na sobě ráda. joo a ještě vlasy. ale to je fuk.)

Prosím lidi, nebojte se říkat svůj názor. Nestaňte se těma tupejma ovcema bez vlatních myšlenek a názoru.

Pojďme udělat svět lepší a buďme divní. Nedovolte někomu aby vás změnil, aby změnil váš názor. Pokud jste divní, nebo jenom jiní jste perfektní!
Já jsem divná a jsem na to hrdá. Jak to vidíte vy?

s láskou Tess.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 30. june 2014 at 10:57 | React

Takovýhle podobných témat jsem už několik napsala....taky mi je teprve 14 a nemůžu se tvářit, jako bych měla ze života nějaký zkušenosti (zabíjejí mě kreténi co rapují v patnácti o životě....znáš to -.-)
I když nám je teprve tolik, je taky potřeba se prostě zamyslet....uvědomovat si tyhle věci...Je fakt, že i přesto, že originální může být každý, v týhle době je to strašně těžky....každý říká, že je originální, ale prakticky je úplně stejnej jako ostatní...každý se chce už lišit, ale někdy se to prostě stane a pak tě někdo označí, že toho druhýho napodobuješ....Máme na to podobný (nebo spíš stejný) názor, ale i tak s tebou naprosto souhlasím...

2 Radfordová Radfordová | Web | 30. june 2014 at 14:04 | React

Většinu času si spíš říkám, proč mi to nejde. Proč mi nejde přestat myslet tak, jak myslím, proč nemůžu přestat za vším pořád něco hledat. Zevnějšek se mi povedlo začít tak nějak neřešit, ale s tím co si nosím uvnitř se mi moc nedaří se vyrovnat. Chci taky necítit a být prostě... v pohodě.
Tupce snad ani nemá cenu řešit. Swag nezabiješ... leda by přišlo něco ještě příšernějšího :D

3 Tess Tess | Web | 30. june 2014 at 19:59 | React

To víš, někteří máj asi nudný život, nebo se snaží každou pitomostí za každou cenu pochlubit :D ( i když ja tež fotím kde jakou kravinu aj jídlo abych měla na co vzpomínat :D) ale nechápu že se vrací zase období krásy, vypadat jak vychrtla :d

4 Tess Tess | Web | 30. june 2014 at 20:00 | React

a ten snapchat či co nemam, další stejna prkotina jako všechny jine :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement