Hlavu mi zamotal Banán. Prostě Banán.

28. june 2014 at 14:31 | Tess |  diary
Hello,
nemám pro to žádnou omluvu. Prostě nemám.
Včera jsem do sebe narvala takovej ten sýr na gril. Jasně, pojďme si k tomu dát tmavej celozrnej chleba a tunu zeleniny, a dělejme, bůhví jak to neni zdravý. Fuck you diet!

Hlavně, že jsem si řekla, že prostě večer nebudu tolik žrát. Vlastně bych neměla žrát vůbec, třeba by se pak ty moje stehna přestaly tak klepat, ale bejt anorektička se mi hnusí ještě víc, než vyžraný prasata z Mekáče. Fuck you diet!

To mi připomnělo, že máma právě došlehala těsto na buchtu. Měla bych ho jít ochutnat. A měla bych sežrat nejmíň půlku, abych si byla fakt jistá, že je to poživatelný. Jasně pak budu blejt, ale za to mi to stojí.Mozku, drž tu svojí zasranou klapačku. Já prosím pěkně, se snažím žrát alespoň trošku zdravě. Díky.Dneska má přijet L.
Budeme stanovat na zahradě a celý odpoledne strávíme v lomu. (Už se tam nic netěží) Rozděláme oheň a budeme krafat o Banánovi a Ananasovi. (Naše užásné přezdívky, pro dva debily. Banán- dřív jsme mu řikali Banánek- se tak jmenuje protože se to rýmuje s jeho příjměním. Musela bych říct i to jeho příjmění, ale radši mi prostě jenom věřte a představujte si, že jeho příjmení se rýmuje se slovem banánek. A Ananasovo příjmění je Kohout, takže teoreticky bysme mu mohly řikat Slepice, ale to je moc nápadný. A navíc jsme s L. chtěly aby byli stejnýho druhu. Takže jsou prostě ovoce.)

Banán by tam měl být s náma. V tom lomu. Nejhorší tam tom je, že nevim jestli ho tam chci. Vlastně moc chci aby tam byl, ale zároveň nechci, protože jsem si jasně řekla, že si od něj budu držet odstup. Už nechci aby mi běhal v hlavě.

Ale on mi to vůbec neulehčuje. Pořád mi píše, pořád se mnou mluví a pořád chce volat na Skypu, i když mě druhej den uvidí ve škole. A v té škole mě ani nepozdraví. Co je to pak za debila?

Ale už bych měla končit. Myslim, že musim psychicky připravit. Ne na L., ale na Banána, nevim jestli dokážu odolat mu nepoložit hlavu na rameno, když vedle sebe budem sedět. Tak blízko, že se budem dotýkat ramenama i stehnama.

A to budem. U toho ohně, jasně že budem. A já mu položim hlavu na rameno a on mě chytí kolem ramen a pak kolem pasu a já budu zas celej den rozteklá.

Jenom jsem se zas potřebovala vypsat, tak to neberte moc vážně.

s láskou Tess.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 28. june 2014 at 20:55 | React

Heh, my máme s 'Frouškou Simíra (netuším proč a jak to vzniklo :D), potom Květáka/Brokolici (to podle vlasů... :D) a Chlupa, protože... no, knír je fakt něco příšernýho :D přezdívky jedou :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement