Fa la la la la!

29. june 2014 at 16:20 | Tess |  diary

Hello,
Squidgy Squidgy fa la la la la. Squidgy Squidgy fa la la la la.

Měla bych toho nechat. A taky bych měla přestat jíst nad klávesnicí. Teda pokud se tomu dá ještě říkat klávesnice. Myslím, že jsem v těch drobečkách ztratila L.

A když už jsme u těch L., tak L. (teď už nemyslím písmeno) odjela asi před půl hodinou. Když včera přijela jenom jsme vzaly věci a bratra, a razily jsme do lomu. Po cestě jsme vypily Frisko (tajně aby nás bratr nevidětl. slepičí prdel jedna.) a L. si u mě zapomněla otvírák. Mám ho pod polštářem a stále jsem ještě nepřemýšlela na tím, co řeknu mamce až ho objeví. Hmmm, prostě mám v pokoji otvírák.

V lomu jsme zapálily oheň a fakt se divím, že tam nevrthli hasiči. Bylo to fajn odpoledne, až na to že tam nakonec nebyl Banán. Nevím jestli mám radost nebo ne. Na jednu stranu už jsem se viděla s hlavou na jeho rameni a na druhou se do něj prostě nechci znova zamilovat. Tohle bude pro mě asi nekonečný dilema. Až na doživotí s Banánem v hlavě.Super.

Nejvíc jsme si myslely, jak budeme spát v tom našem sexi děravym stanu, néé ono prostě musí pršet, že? Takže jsme zůstaly doma a vytály jsme madrace a prostě jsme koukaly na YouTube. Na Austina a tak... Smějící se

Asi dvacetkrát jsme shlídly tohle:
Můžu na to koukat pořád Smějící seSmějící se. My name is Paul. pfff :DDDDDDDDDDD

A pak jsme měli večer "Squidgy".
Pro ty, co neví, kdo je Squidgy- Squidgy je Austinova chobotnička (nebo byla?). Něco jako maskot skupiny a získali ji asi takhle:
Netuším, jestli ji pořád mají, ale je totálně bombastická. Asi řeknu babce ať mi ji ušije.

L. se asi o půnoci odhodlala napsat Ananasovi. Napsat, že ho má ráda víc než kámoše a tyhle podobný sračky, na který bych já nikdy neměla odvahu. Zdá se, že Ananas to vzal dobře, protože jí odpověděl, že jí má taky moc rád. Netušim, co to u něj znamená, ale přeju jim to.

Asi ve dvě hodiny v noci jsme si psali s K. Letěla si do Bulharska (sračka) a teď se určitě rozvaluje na bláži a tlemí se, jak mi tu kejsnem v dešti. Sračka.

Ale tenhle víkend to nebylo naposledy, co jsme se s L. sešli. Ještě u nás bude mockrát, páč ji budu doučovat ruštinu a chemii. Já? Chápete to? Já budu L. doučovat. Oba předměty mě serou a nejdou mi, ale ona je na tom ještě hůř a co bych pro ní neudělala, což?

A měla by přijet Suzie. (Ano jenom vám v těch mejch kámoškách udělám trošku bordel) A na to se fakt těšim, protože by mi měla přivíz cédéčko Fall Out Boy. Její kluk pracuje na nějakejch skladech a maj tam fakt spousty takovejhle sraček. Jak já jí miluju.

Tak jsem se s váma zase podělila o kousek svýho života, což vás možná ani nezajímá, ale mě je to jedno. Nope just joking.

s láskou Tess.


Squidgy Squidgy fa la la la la.
Squidgy Squidgy fa la la la la.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Radfordová Radfordová | Web | 29. june 2014 at 19:47 | React

Ta chobotnice je neuvěřitelně sladká. Asi si ji vyrobím na krk :D
Btw, psala jsem ti komentář k tomu článku, který jsi mi věnovala (aww), ale nějak se to nezobrazuje, tak to máš možná ve spamech :)

2 Tess Tess | Web | 29. june 2014 at 19:59 | React

[1]: Jaj už je to i u článku. Já musím říct o Squidgy babce. Já jí chci! :D :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement