Závislosti

3. may 2014 at 16:20 | Tess |  Téma týdne
Než se tu budeme bavit o závisostech, možná bychom si měli ujasnit co to vlastně závislost je.
Závislost je psychycká potřeba nějaké věci. Závislosti jsou dobré a špatné. Nechci tu nikoho poučovat o tom, co by měl a neměl dělat, přece jenom závislosti na kyslíku se už lidstvo nezbaví.
Jak jsem řekla,závislosti jsou dobré a špatné. O těch špatných víme každý- drogy,cigarety,alkohol,přejídání,lenost. Ale co ty dobré? Na ty už nikdo nemyslí. Tak se pojďte podívat na ty moje závislosti.

Mojí první velkou závislostí jsou knížky. Potřebuju u sebe pořád nějakou mít. Bez knížek si přijdu jako bez života.
I am reader. Not because i haven´t got life. Because I choose to have many.
Další závislost je kreslení. Když něco potřebuju vyjádřit a nejde to slovy, tak to nakreslim. Nejsem zrovna nějakej umělec, ale pomáhá mi to.
V poslední době považuju za svojí závislost běhání. Začala jsem nedávno a sakra mě to baví. Jenom mi to poslední dobou docela kazí déšť a když prší tak se mi ven prostě nechce .

Tanec. To je kapitola sama o sobě. Miluju tanec a tancuju kde to jenom jde. Myslím že k tomuhle se nemusím moc vyjadřovat, kdo tancuje tak to zná.
Tanec je řeč duše.

A poslední závislostí je hudba. Vždycky když mi bylo nejhůř, zapnula jsem si písničky a bylo mi fajn. Každej večer mám sluchátka v uších a bez hudby neusínám a neprobouzim se. Jsem na ní prostě závislá.
Hudbu nestačí slyšet. Hudbu musíš cítit v srdci.

Moje nejoblíbenější kapely jsou určitě Fall Out Boy, BMTH, All Time low, Sleeping with Sirens, Nirvana, Linkin Park, Skillet, Imagine dragons a One republic. Není den kdy bych si od nich neposlechla jedinou písničku. Všechny je miluju. Bands FOREVER.

Byla bych ráda, kdybyste mi do komentů napsali, jaké jsou vaše závislosti, co čtete nebo posloucháte za hudbu. V tomhle One Direction prolezlým, popovým světě je těžký najít někoho, kdo by poslouchal něco "tvrdšího" .

To je asi všechno k dnešnímu článku a u příštího zase ČUS!
s láskou Tess.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement