Kurevsky nasraná!

21. may 2014 at 20:57 | Tess |  unpopular opinions
Hello,
po mém slabším dni v pondělí, už není ani památky a já jsem zase v ráži. A k tomu pěkně nasraná! Promiňtě mi ten výraz, ale nic jinýho tu použít nejde.

A co že mě to tak namíchlo? Hudba. Věřte nebo ne, ale je to tak. A konkrétně ty popový, umělý sračky. Jak si tomu vůbec může někdo dovolit říkat hudba? Jak? Vysvětlete mi to někdo prosím!

Dobrej zpěvák a hudebník přece nepotřebuje čtyři textaře na složení písničky, zazpívat to umí každej blbec, ale složit písničku? To už je horší co? Jak může někdo vydávat něco, co mu někdo složil a napsal, za svoje? No jak? Kurva jak? Nechápu to! Vůbec!

Tohle je asi pravej důvod toho, proč se moje hudební cestičky ubírají opačným směrem, než cesty většiny dnešních mladých lidí. Nikdy jsem nešla s davem. Vždycky jsem byla černá ovce, ve stádu bílých, uhlazených, popových slaďoušků, vždycky jsem byla zelená v kopě růžový (takovej osobní vtípek :D ).
Pro mě je hudba jen to, kde všechno, co se v tom ozve, je hmotný a můžu si na to šáhnout. Zpěv? Ano, na zpěváka si můžete šáhnout, pokud k tomu bude příležitost. Kytary? Jasně, můžu si šáhnout jak na kytaru, tak na kytaristu, opět, jenom v tom případě, že bude možnost. Bicí? To samý.

Ale co synťáky? Jasně taky si na můžu šáhnout, ale není to ono, je to všechno počítačový a umělý. Hnus!

A konečně "kapely" dneší doby. Ano ty uvozovky jsou opravdu nutný. Nechápu, jak si můžou třeba takový 1D říkat skupina. Da fak? Vždyť oni jenom berou prachy, jezdí na turné, zpívaj a všude se vecpou! nebo snad ne?

A co pop celkově? Pro mě není důležitá tvář zpěváka, ale jeho hlas. A v popu je to přesně naopak. Uhlazený slaďoušci, co se 10000000000000x denně musej podívat do zrcadla, jestli se jim náhodou nerozmazal mejkap! Děs! A co texty? To je snad ještě horší a text je přece na písničce to nejdůležitější! Co nesnášim víc, než mít v pondělí první hodinu přírodopis s nasranou čarodejnicí, jsou právě popový texty. přeslazený, zaláskovaný, nesmyslný texty. nenajdete v nich nic, co by dávalo smysl. A všude je to stejný! Všude se zpívá o zlomených srdcích a nebo o tom jak je někdo hrozně happy. A tomu říkáte hudba? Vážně? Když je to celý umělý a text nedává smysl?

A to je ten rozdíl mezi popem a rockem a s ním spojenými styly. Rockový texty dávají smysl, protože jsou inspirovaný skutečným životem zpěváků a ostatních členů kapely. Ne životem, kde je to samá párty, kde chlast teče proudem a každej druhej má v sobě půl kila heroinu.

Rocková hudba je opravdová a screaming je taky zpěv, tak ať se mi někdo opováží říct že ne! A jestli přece, tak mu narvu Biebra do prdelea srát mě nebude!

No, tak jsem se trošku rozčílila. Smějící se Ale tak co, někdo to napsat musel, každopádně pro dnešek se loučím a někdy příště zase ČUS!

s láskou Tess.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 koneodzacatku koneodzacatku | Web | 21. may 2014 at 21:18 | React

Děkuju :) no já to objednávala z katalogu, ale mělo by to být i na jejich blogu, ale já to tam nenašla www.blancheporte.cz.

Vidím, že na toto máme odlišný názor (já mám 1D ráda, samozřejmě ti tady nebudu říkat jak jsou úžasní a nějak jinak tě poučovat). Klidně si jiný názor vyslechnu a já mám ráda jak pop tak i rock, poslouchám tak všechno.

2 Red Rose Red Rose | Web | 22. may 2014 at 18:01 | React

Tož to mě taky nasere. Věř mi zlato. Black Veil Brides nebo Of Mice & Men jsou trochu jiný kafe, že? To je teprve hudba :D ^^. No nejhorší, co existuje jsou popový sračky. Naprosto souhlasím

3 Red Rose Red Rose | Web | 22. may 2014 at 18:02 | React

A k tvojí anketě: Když jsem si vzpoměla na interview Asking Alexadria, kde se Bena Bruce ptali "Jaký je tvůj názor na pop?" Tak Ben Odpověděl "What the fuck is pop?"

4 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 22. may 2014 at 20:21 | React

Nechtěla jsem tim někoho urazit, to vůbec ne, ale nelituju toho, že jsem to napsala asi sem si tim na sebe poštvala nějaký lidi, ale takhle to cítim. Jasně neposlouchám jenom rock atd. taky si poslechnu nějaký popový písničky nebo i hip hop a rap, ale mmusí se mi ta písnička fakt líbit [1]: :-)  :D

jaj ben :3[3]:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement