Jak to vlastně začalo...

26. april 2014 at 22:04 | Tess
Hello,
moc od tohohle blogu neočekávám, ale zkrátka se mi toho v poslední době stalo hodně a chtěla bych se o to s někým podělit, no prostě to potřebuju někam napsat. Pro začátek na blogu budu sama a možná později ho budu s někým sdílet. Svoje jméno sem psát nebudu- budu mít přezdívku Tess-protože jak řekl NejFake-"Jméno ani tvář nejsou důležité..." No, dost bylo filozofování, jdeme rovnou k věci .
Tenhle blog bude o všem možném teenagerovském, hlavně o knížkách a nejrůznějších hudebních skupinách. Ale hlavně bych se tu chtěla podělit o svůj vlastní svět a život.Možná to bude i někoho zajímat .
Však pozor! To co tu nenajdete jsou One Direction (fakt sorry, ale nemám je ráda ), justin Bieber a jiný podobný existence.

A teď něco o mě, abyste to pochopili povím Vám příběh...
Začalo to Percym Jacksonem...

Byl to malý, hranatý balíček. Koukala jsem na něj celý večer, co jsme seděli s mamkou a bráchou v obýváku a rozbalovali u stromečku dárky. Už tehdy mě to k tomu táhlo. Bráška viděl že na něj tak koukám, a tak mi ho podal. Plná očekávání co v něm může být, jsem ho otevřela… tehdy jsem ještě nevěděla, že ten balíček byl vlastně osudový.

Jak už jsem řekla, začalo to Percy Jacksonem. Ano, nejspíš hádáte správně, v tom "osudném" balíčku byly právě knížky s Percym. Ne jedna nebo dvě, dokonce ani tři. Byl to celý komplet, všech pět knížek. Nejdřív jsem byla samozřejmě nadšená že jsem dostala knížky, moje nadšení ale opadlo když jsem si přečetla o čem to zhruba tak je. Bohové mě předtím totiž moc nebrali a taky jsem nikdy předtím nečetla knížku z klučičího pohledu. No, ale po týdnu mi to nedalo a řekla jsem si- "Jsou to jenom knížky, co může být tak špatnýho na řeckých bozích?" (Teď už bych v životě neřekla frázi "jenom knížky" jooo byla jsem blbá ) A tak jsem dala Percymu šanci a vytáhla jsem z poličky Zloděje blesku čili první díl. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem nemyslela na nic jinýho a sáhla po dalším dílu. Tak se stalo a během ledna 2014 jsem přečetla všech pět dílů. Do knížek jsem se doslova zamilovala a ke konci ledna jsem se koukla i na zfilmovaný první díl ze kterého jsem byla celkem zklamaná, ale k tomu jindy. Potom jsem nějak narazila na Hunger Games a můžu říct,že je to naprosto úžasný. (ano přiznám se, knížky jsem nečetla,ale rozhodně to mám v plánu) Každopádně jsem viděla oba filmy. Po HG jsem nějak začala na FB sledovat stránky tohohle typu a narazila jsem na skvělou stránku Heroes of our generation (https://www.facebook.com/this.stories.changed.our.lives?fref=nf) O pár dní později jsem znova vzala do ruky poslední díl z Percyho série a napadlo mě jsetli není náhodou zfilmovaný i druhý díl. A byl. Hned ten den jsem se na něj koukla, i když jsem měla trochu strach z toho, co uvidím po zhlédnutí prvního dílu, kterej byl, jak už jsem řekla nic moc. Ale tenhle díl už byl lepší a hned na začátku hrála libová písnička. Strávila jsem celou noc hledáním jejího názvu. A nakonec jsem našla. A to už se dostáváme k další důležité věci v mém životě- k hudbě. .Ta písnička byla od americké skupiny Fall Out Boy.Fall Out Boy
Chvíli mi trvalo než jsem si k jejich hudbě našla cestu, ale nakonec jsem si ji našla a kapela patří k mým oblíbeným. Po FOB, kterým jsem totálně propadla, přišla další skupina a to All Time Low. I k těmhle klukům jsem si musela hledat cestu. Po ATL přišli Bring me the horizon a s nima to byl pořádnej masakr. Líbila se mi od nich jenom jediná písnička a ty ostatní na mě byli prostě moc "řvavý" .
Než jsem se skamarádila s touhle kapelou uběhl skoro měsíc. Během toho měsíce jsem často koukala kde budou mít koncerty FOB. A byla to asi chyba, protože jsem narazila na něco, co mi trochu rozesmutnilo nadcházející dny. Fall Out Boy pořádali koncert v Paříži přesně v den mejch narozenin 12.3. 2014 a já tam samozřejmě nemohla bejt. fakt mi z toho bylo v tý době blbě.
Ale co se dá dělat, život šel dál a došel až k Sleeping with Sirens. To je další moje oblíbená kapela. Asi vás zajímá jak to teda bylo s Bring me the horizon. No tenhle příběh měl šťastný konec. I když mi to chvíly trvalo, cestu k BMTH jse si našla a když jsem začala poslouchat Sleeping with Sirens, další kapely už hrnuly samy- Pierce the Veil, Skillet, Evanescence, Coldplay, Simple Plan a po dlouhé době jsem zase začala poslouchat Linkin Park. I když musím říct, že v tomhle světě zamořeným Directioners, bylo těžký najít někoho kdo by poslouchal to samý co já a tak jsem zase začla víc věnovat knížkám. Objevila jsem pokračování Percyho- Bohy Olympu a taky jsem začala číst Mortal Instruments. Před nedávnem jsem začala sledovat seriály jako Star Crossed a The 100. Zhruba před pěti dny jsem začal chodit běhat a když jsem se nad tímhle vším zamyslela, řekla jsem si: "Sakra, jsem jiná. Změnila jsem se a za všechno může Percy Jackson."

Doufám že se můj první článek líbí a že se našel alespoň jden člověk co to dočetl do konce
S láskou Tess.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement